Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The charismatic one

    Comment



    • Kakvi bre quality, pa ovi igraci pojma nemaju

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Jeste uradio naravno, dobio 4-0 ako se secam. Ali ti golovi su bili genijalnost Runija i Mate.

        Ovo danas nakon 3 godina je nestvarno da ovako odigramo za 3-4 dana treninga. Ovoliko se lopta nije brzo kotrljaja kod nas davno...
        A tu se gleda genijalnost, a danas ne gleda sreća za prva 2 gola, zanimljivo rezonovanje Znaš li da se protiv Cardiffa obično svi razlete i imaju posjed, čak i Southampton, Watford itd?

        Comment


        • Svaka čast Ole, prva utakmica pa već 5 golova, trek treći put od Fergija, fenomenalno

          Ali polako ljudi, ekipe prvu utakmicu posle otkaza nekom treneru odigraju iznad očekivanja, kao da smo mi izuzetak. Vidićemo gdje smo kad stigne mart, do tad će 'honeymoon' period da prođe. Plus igrali smo protiv Kardifa, nema gore ekipe, pa i Fulama smo 4-1 dobili prije 2 sedmice. Labilni će se sad gurati više od svih da nešto dokaže, kad prođe period dokazivanja vratiće se dobri stari Labilni.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Kakvi bre quality, pa ovi igraci pojma nemaju
            Skart od igraca.

            Gledam Matica, drugi igrac. Brutalan je bio.

            Rasford i Marsijal kako su kombinovali, nema veze jel se pogrijesi ali se proba nesto riskantno. Jos se na to i Lingard nadoveze. Prelijepo.

            Kako je Lindelof iznio one lopte, steta sto Rasford nije ono dao.

            Alexis bi bio ubitacan kao napadac u ovon formaciji

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Last edited by Miki28; 22-12-18, 20:10.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Kakvi bre quality, pa ovi igraci pojma nemaju
                Ovi igrači su za 4-5 mjesto u ligi, daleko od toga da pojma nemaju. Negdje u prognozi prije sezone sam ih stavio na 4 mjesto, za prve 3 se nisam prevario valjda, Utd mora 1-2 mjesta gore na realnu poziciju i to je to. Za nešto više trebaju 3-4 klase. Ne smije se nikako omanuti na ljeto kao prethodna dvojica i ako treba istresti 300-400 odjednom neka istresu.

                Comment


                • Aleksis, Dalo i stoper u januaru i da djuskamo.

                  Bravo Ole, izbori permanentni ugovor to ti zelim. Ovo je san, da nas neki bivsi igrac koji nosi klub u srcu vodi
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa niko mu nije rekao da osvoji titulu, ja sam presezone rekao da nemam nikakva ocekivanja za titulu, ali da TOP4 ne sme da se dovede u pitanju, i da se igra pristojan fudbal. On nam je TOP4 sjebao, a za ovo drugo cu samo da se nasmejem

                    Comment


                    • Sjajno prica Ole, nadam se samo da je dobar motivator, jer pricom podsjeca na Rodzersa, on je isto na pricu najjaci i izgleda ti kao da ima fudbal u malom prstu, ali bas ima problem da motivise fudbalere. I za razliku od rodzersa ne izgleda kao toliki knjiski moljac, ide na srce. Oleu motivacija igraca ne bi trebalo da predstavlja problem, ali ima Filana pored sebe i to je bas velika prednost u Mancesteru. Filan je za sebe onomad rekao da je on glavni bio poslednjih SAFovih godina, ne vjerujem da je tako ,cak sam siguran da nije ali nije smio da ode posle SAFa, jos je stari jasno rekao Mojziju da ostavi njegov strucni stab. I po meni je Rene bio vazniji od njega kod starog, dakle vratiti i Renea, sto se tice da bude stalni menadzer ja bih sad potpisao, da se skine pritisak vise sa velikih imena, da se spuste ocekivanja, da se pusti da radi, ali se bojim da ce ga usrati, a to nikako ne zelim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sjajno prica Ole, nadam se samo da je dobar motivator, jer pricom podsjeca na Rodzersa, on je isto na pricu najjaci i izgleda ti kao da ima fudbal u malom prstu, ali bas ima problem da motivise fudbalere. I za razliku od rodzersa ne izgleda kao toliki knjiski moljac, ide na srce. Oleu motivacija igraca ne bi trebalo da predstavlja problem, ali ima Filana pored sebe i to je bas velika prednost u Mancesteru. Filan je za sebe onomad rekao da je on glavni bio poslednjih SAFovih godina, ne vjerujem da je tako ,cak sam siguran da nije ali nije smio da ode posle SAFa, jos je stari jasno rekao Mojziju da ostavi njegov strucni stab.
                        To je najvece pojacanje realno, Ole bez Phelan meh. Treba mu iskustva pored njega, Phelan je otac.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Pa niko mu nije rekao da osvoji titulu, ja sam presezone rekao da nemam nikakva ocekivanja za titulu, ali da TOP4 ne sme da se dovede u pitanju, i da se igra pristojan fudbal. On nam je TOP4 sjebao, a za ovo drugo cu samo da se nasmejem
                          Ima više od pola prvenstva, nije zaostatak prevelik za ekipu gdje svi dobro igraju.

                          Comment


                          • Ako nastavi Celzi da kiksa, i Arsenal da pocne da kiksa, mozda je moguce. Vrlo tesko, vrlo vrlo tesko.

                            Ali, BELIEVE.

                            Comment


                            • Moze ove magije jos malo i protiv Hadersfilda[emoji16]

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment

                              Working...
                              X