Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Uporediš Martiala i Freddy Adu-a, CM wonderkida od 14 god, koji je driblao neke Amerčiće pa je neki CM dopisnik reko da je već na nivou Pelea...
    Poredim najmladjeg ikad americkog sportistu koji je potpisao profesionalni ugovor i najmladjeg strijelca MLS lige, a oko njegovog potpisa se tada otimalo pola Evrope. Benfika se zajebala.

    Kad se sjetim Denilsona i njegovog ludog skilla, a u glavi samo promaja siba. Umjesto sto cmizdrite nad Martijalovom prokletom sudbinom shvatite da je problem samo u njemu. 83 ili 84 utakmice od kad je tu Murinjo je odigrao, mrzi ga trener jbg.

    Je li ovo najbolje sto legendarni forumasi sa B92 mogu? Valjda znate da citate? Sta je sledece, KDB i Salah argument?

    Sezona nije dobra ali je napredak vidljiv, ja prosle sezone nisam vidio napredak, jesam igracki dok je Ibra imao zivota, ali to je sve bilo zahvaljujuci jednom covjeku, osvojena su tri trofeja ali je sezona svakako bila neuspjesna. E sad sa sestog na drugo mjesto, najvise pobjeda od odlaska starog, ubjedljivo najvise bodova od odlaska starog i brdo rutinskih pobjeda u ligi, to jeste napredak. Igracki nisam zadovoljan i ako cemo napredovati i igracki, a ako pak to znaci prodavanje Pogbe i Martijala ja sam svakako za. Da li bih prodao Martijala? Nikako. Da li bih trpio nekog ko postavlja ultimatum i potpisace ugovor samo ako ima zagarntovano mjesto u timu? Nikad, pa SAF ga prvi sutnuo nogom u guzicu i boljelo bi ga narednih godinu dana. Jer znate, isti taj Pogba je postavljao neke ultimatume pa je to stari riejsio po kratkom postupku. Bi li napredak mogao i trebao da bude veci? Svakako, ali sacekacemo sledecu sezonu pa cemo vidjeti dokle moze Murinjo sa Mancesterom. Do tada trenirajte pljuvacne zlijezde. Vec u subotu cete imati dosta razloga pretpostavljam za pljuvanje, a ako Poketino pak ispadne ili ne osvoji Fa kup i dalje ce biti na zero tituli, gubitnik sa strasnom ekipom, ali eto takav bi donio pravi DNk Junajtedu i pobjednicki mentalitet. How yes no. Za pocetak neka osvoji nesto, evo FA kup mu je idealna prilika. Ima izbalansiraniju ekipu od Junajteda i Liverpula, a nista ne osvaja, cak je i iza njih.

    Originally posted by Busby Babe View Post
    Šta je sledeće, Evandro Roncatto, Eddie Gaven, Freddy Guarin... Daniel Braathen ili Maxim Tsigalko poredjenje sa Rashfordom...
    Originally posted by Miki28 View Post
    Marsijal=Adu, legit[emoji106]

    Ispred smo Arsenala i Celzija, uspjesna sezona. Tako je


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Živcira tebe i jos tu neke kad netko koristi argument salah/kdb a ti mozes svaki dan pisat za Pochea da ima nula trofeja pa da zato nije pravi kandidat za trenera
      Neka mou i on zamijene ekipe iduće sezone pa cemo vidjet ko ce biti uspješnije, i Spursi nikako nemaju dovoljno širok roster za Borbu na tri strane , imaju odličnu prvu postavu ali klupa nedovoljno dobro
      ali i takav je ove godine imao vece uspjehe u ligi prvaka od najvećeg Mourinha
      Ne znam zasto je Bayern doveo Kovača koji je dobio nogu i podsmijeh u Hrvatskoj a mogli su dovesti Mourinha i osvajati triplu svake godine


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Nisu mogli dovesti Murinja nikako, jednog dana ce ga vjerovatno i dovesti, odnosno kad dodje dan da Murinjo ne zeli nikakav izazov vec da osvaja titulu po automatizmu. Pa covjek je i sam prije mjesec dana izjavio da je mogao biti u ligi u kojoj u avgustu vec zna da je sampion, ali ipak nije.

        Argument KDB i Salah je najstupidniji ikad i koriste ga ili maliciozni ljudili ili pak totalne fudbalske analfabete. Trece nema. Posebno Salah argument, od njega bukvalno osjecam kako gubim inteligenciju, bolje da gledam Zadrugu u tom slucaju.

        Garantujem da bi Murinjo za sve ove godine koliko je Poketino na klupi Totenhema osvojio barem tri trofeja, a ne bi me ni najmanje iznenadilo kad bi i titulu osvojio, svakako ne bi dozvolio da je osvoji Lester u borbi prsa u prsa. A ovaj je cak dozvolio i da ga Arsenal tada pretekne. Svaka mu je sezona toliko skriptovana da me je sramota.
        sigpic

        Comment


        • Bayern i Barca nebi nikad sebi dozvolili da Mourinha dovedu za trenera, to znas i sam sigurno
          Ne jer je los trener nego jer ponekad su neke stvari bitnije od nečijeg znanja i kvalitete
          Kao sto icardi nece ici na svjetsko, ne jer je los i nema mjesta nego zato jer je učinio ono suigraču i kvari atmosferu u ekipi
          A mourinho u svakoj ekipi napravi klanove i bude pobuna, on sebi u glavi zamisli da je cijeli svijet protiv njega i daje glupaste izjave koje štete ugledu klubu
          Mou i united nikako ne idu jedan uz drugog zbog unitedove prošlosti i navike pa zato ovo nikako ne moze ispast dobro


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Bayern i Barca nebi nikad sebi dozvolili da Mourinha dovedu za trenera, to znas i sam sigurno
            Ne jer je los trener nego jer ponekad su neke stvari bitnije od nečijeg znanja i kvalitete
            Kao sto icardi nece ici na svjetsko, ne jer je los i nema mjesta nego zato jer je učinio ono suigraču i kvari atmosferu u ekipi
            A mourinho u svakoj ekipi napravi klanove i bude pobuna, on sebi u glavi zamisli da je cijeli svijet protiv njega i daje glupaste izjave koje štete ugledu klubu
            Mou i united nikako ne idu jedan uz drugog zbog unitedove prošlosti i navike pa zato ovo nikako ne moze ispast dobro


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Jep, u pravu si, nisu Bajern u novijoj istoriji trenirali Magat aka Sadam poznat po disciplini i fizikalijama prije svega, Djovani Trapatoni majstor katenaca i Oto Rehagel, iskljucivo defanzivni trener.

            A sadasnji trener Barselone sve sto je dobro uradio je defanziva, nema nikakav sistem, zavisi naprijed od jednog igraca.

            Junajtedov put su samo ostrvski treneri, SAF je probao da nastavi tim putem i da klupu onom dunsteru od Mojesa pa smo vidjeli kako je to proslo. A ta smehotresa od Mojesa je vjerovatno u tom trenutku bio najbolji, mada po meni nije ali je svakako bio najrespektabilniji ostrvski trener, znaci ako je on najbolji mozes misliti kakvi su ostali.
            sigpic

            Comment


            • Ne kuzis ti da nema veze ako je trener defenzivan, nego on sere po ovom klubu, daje gore izjave nego van gaal nakon otkaza onda zamisli sto ce biti kad dobije otkaz, simeone isto je defenzivan trener ali ne vjerujem da bi puno nas bilo protiv njega (meni nije među prve dvije želje)
              Nabrojio si trenere koji nisu bili nesto trofejni dok nisu stigli u te klubove a samo za united tražiš trenera koji ima 30+trofeja
              Onda daj Carla Velikog i eto riješen problem ako se samo trofeji u karijeri gledaju
              Nama treba mlađi trener ,pun motiva želje i znanja za dokazivanjem
              Nogomet se mijenja svake godine a Mou i Wenger nastavljasvake godine sa istim nogometom ali to vise ne prolazi


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Manchester United

                Da li su ti u Bajernu seruckali po klubu za koji su radili tada?
                Da li Valverde serucka po Barseloni?
                Da si si cuo Ancelotija, Hejkensa da progovori nesto o klubu iako su i jedan i drugi imali osnova da pricaju, posebno ovaj drugi prema kome su se ponijeli u najmanju ruku kao mi sa LVG ali su to Njemci odradili gospodski, suptilnije jer da nisu ne bi se Jupp vracao?

                Sta mislis sta bi uradio Bajern da je ova nesreca izjavila to sto je izjavila za Bajern dok je trener Bajerna?





                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by Miki28; 19-04-18, 17:22.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Poredim najmladjeg ikad americkog sportistu koji je potpisao profesionalni ugovor i najmladjeg strijelca MLS lige, a oko njegovog potpisa se tada otimalo pola Evrope. Benfika se zajebala.

                  Kad se sjetim Denilsona i njegovog ludog skilla, a u glavi samo promaja siba. Umjesto sto cmizdrite nad Martijalovom prokletom sudbinom shvatite da je problem samo u njemu. 83 ili 84 utakmice od kad je tu Murinjo je odigrao, mrzi ga trener jbg.

                  Je li ovo najbolje sto legendarni forumasi sa B92 mogu? Valjda znate da citate? Sta je sledece, KDB i Salah argument?

                  Sezona nije dobra ali je napredak vidljiv, ja prosle sezone nisam vidio napredak, jesam igracki dok je Ibra imao zivota, ali to je sve bilo zahvaljujuci jednom covjeku, osvojena su tri trofeja ali je sezona svakako bila neuspjesna. E sad sa sestog na drugo mjesto, najvise pobjeda od odlaska starog, ubjedljivo najvise bodova od odlaska starog i brdo rutinskih pobjeda u ligi, to jeste napredak. Igracki nisam zadovoljan i ako cemo napredovati i igracki, a ako pak to znaci prodavanje Pogbe i Martijala ja sam svakako za. Da li bih prodao Martijala? Nikako. Da li bih trpio nekog ko postavlja ultimatum i potpisace ugovor samo ako ima zagarntovano mjesto u timu? Nikad, pa SAF ga prvi sutnuo nogom u guzicu i boljelo bi ga narednih godinu dana. Jer znate, isti taj Pogba je postavljao neke ultimatume pa je to stari riejsio po kratkom postupku. Bi li napredak mogao i trebao da bude veci? Svakako, ali sacekacemo sledecu sezonu pa cemo vidjeti dokle moze Murinjo sa Mancesterom. Do tada trenirajte pljuvacne zlijezde. Vec u subotu cete imati dosta razloga pretpostavljam za pljuvanje, a ako Poketino pak ispadne ili ne osvoji Fa kup i dalje ce biti na zero tituli, gubitnik sa strasnom ekipom, ali eto takav bi donio pravi DNk Junajtedu i pobjednicki mentalitet. How yes no. Za pocetak neka osvoji nesto, evo FA kup mu je idealna prilika. Ima izbalansiraniju ekipu od Junajteda i Liverpula, a nista ne osvaja, cak je i iza njih.
                  Sto ti ovo treba ? Ove prozivke za b92, sto, sad treba da se dijelimo ovdje nesto ? Bas odvratno.

                  Sto se tice Marsijala, ti si prvi u zadnjih par nedelja krenuo u opasan hejt na njega, nicim izazvan i naravno u odbranu Murinja ma sto god uradio, izjavio on. Ne znam, cak na momente djeluje kao da bi stavio istog tog Murinja ispred kluba, po nekim postovima, sto prepostavljam da nije tako, ali kazem samo djeluje.

                  Ja sam za da on ostane i sledece sezone, da dobije ta pojacanja koja trazi i da vidimo na cemu smo.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Marsijal, Pogba, Aleksis, nemojte me zajebavati teoretisanjem da su to loši fudbaleri.

                    Loši su kod ovog slepca što sedi na klupi.
                    Loša mu je filozofija fudbala, igra očajna a ponašanje odvratno.

                    I kad ode.ostaviće nam matore rage tipa Vidal, Mota, Perišić čija će prodajna vrednost biti nula a igračka duplo golo.

                    Comment


                    • Comment


                      • Napustio debelog. Bravo za Roma, veliki plus.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Rocnation to je Džej Zi, otkud on u socceru.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Neće se Pogba odreći Rajole , mada bi bilo dobro.

                              Comment


                              • Naravno da nece. Lukaku ima svoje limite ali je pravi pro i jasno je da mu je fudbal na prvom mjestu, on trenira i radi na sebi vrijedno, uporan kao magarac. Pogba je deriste ipak i mislim da je s njim mnogo lakse manipulisati kao i Balotelijem nego sa Ibrahimovicem npr. Mino je tu da ispuni njihove zelje, ali sigurno i da na foru Inceptiona usadi neke ideje u ne previse bistru glavu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X