Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je bilo dobro poluvrijeme, konačno se mogla gledati utakmica Uniteda.

    Comment


    • Ostaće najveća zaostavština Žozea na terenu to što je od Marsijala napravio čoveka. Otkad ga je vratio u prvu u oktobru, prestao je da kampuje kod aut linije i poceo mnogo više da učestvuje u igri. Postao timski igrač.

      Sad pršti u ovako ofanzivnom sistemu.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Hvala mu na tome.

        Mi ljudi napadamo dok vodimo 2 razlike, ja sam pre presrecan

        Comment


        • Jeste da smo dobili ubedljivo (po meni najlošiju ekipu u ligi) ali lepo je bilo gledati ovo!
          Last edited by Busby; 22-12-18, 19:27.
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Ole od prvog dana tera Vudvarda da se zapita

            Bravo Ole, bravo momci!
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Jeste da je Kardif u pitanju ali bilo je uzivanje gledati danasnju utakmicu. Ole
              sigpic

              Comment


              • Ole hvala za ovo, trebalo nam je[emoji3]

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Bez obzira što je Kardif u pitanju, ponovo je dobar osjećaj tu

                  Comment


                  • Zajebao je Mojes opasno onomad sto nije zadrzao Filana i Renea, oni nisu smjeli da napustaju klub niposto, cijela ta transformacija bi mnogo bolje i lakse prosla da su ostali. Nadam se da ce i Ole vratiti Renea ako je ovaj zainteresovan, ucili su od SAFa, Filan je vodio treninge uglavnom sam poslednjih par SAFovih godina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema veze sto je Kardif, ovoliko dobro napadacki nismo izgledali jos od SAFa, to je realnost. Za samo 3-4 dana...

                      Comment


                      • Naravno da jesmo. O Boze, sta je Mojes napravio Leverkuzenu, Van Gal na poceku igrao zastrasujuc fudbal, prosle sezone samo utakmica sa Votfordom kad smo leceli po terenu, dolazak Murinja i po 40 suteva sa Zlatanom, uvijek jedna te ista prica, cak i kad je Gigs vodio one tri utakmice, na prvoj je izgledalo kao svemirski fudbal u odnosu na Mojesa. Nikad necete nauciti, nikad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svakako mu treba dat šansu i naredne sezone, bolje on nego Pochetino. Biće loših rezultata i igara u narednim kolima kad dođu bolje ekipe, ali to ne smije biti izgovor da mu se ne pruži prava šansa.

                          Comment


                          • Ma igraci pojma nemaju realno.

                            Comment


                            • Kao nekada, drugi tim, drugi igraci, kakav oporavak, konacno volja za utakmicom, konacno Junajted.

                              Cestitke igracima i Oleu na prvoj pobjedi.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Pogba pokidao, molim lepo.

                                Comment

                                Working...
                                X