Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Opet, opet, pokidao je i onomad protiv Totenhema. Nema ni godina i po dana.
    I na debiju protiv Southamptona čini mi se.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Naravno da nije, pisa i sere po klubu za koji navijas, po navijacima, a ti ga podrzavas, no to govori o tebi i tvojoj B92 klapi kojoj je legendarni Vejn Runi izdajica i bijednik, a Labilni vam je dobar. Lobotomija.
      Opusti se i probaj da izneses nesto pozitivno za ekipu i novog trenera, a ne da branis Murinja i jedini siris na temi neku negativu od dolaska OGS-a.

      Klapa i Labilni nikad jaci, uzivaj.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Opet ga pljujeto sam hteo reci.
        A igraci pojma nemaju.
        Nego sta, da volimo nekog ko namjerno sabotira klub za koji navijamo, sto se povezivao sa Juventusom, Sitijem, Barselonom u poslednjih manje od godinu dana, sto javno pravi ispade i on i agent mu, sto preispituje taktike, a bio je kapiten? Potpuno nevjerovatno da ga pljujemo. Nije zasluzio stvarno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Opet ga pljujeto sam hteo reci.
          A igraci pojma nemaju.
          Ko ga pljuje? Zar nije bilo daleko boljih momaka danas na terenu?
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nego sta, da volimo nekog ko namjerno sabotira klub za koji navijamo, sto se povezivao sa Juventusom, Sitijem, Barselonom u poslednjih manje od godinu dana, sto javno pravi ispade i on i agent mu, sto preispituje taktike, a bio je kapiten? Potpuno nevjerovatno da ga pljujemo. Nije zasluzio stvarno.
            Isto je radio i Murinjo pa ga branis.

            Sto su svi pokidali danas mmmmmmmmm

            Comment


            • Originally posted by nine33 View Post
              Opusti se i probaj da izneses nesto pozitivno za ekipu i novog trenera, a ne da branis Murinja i jedini siris na temi neku negativu od dolaska OGS-a.

              Klapa i Labilni nikad jaci, uzivaj.
              kakav pulen takva i klapa hehehehe samo jako
              sigpic

              Comment


              • 5 – Man Utd have scored 5+ goals in a Premier League game for the first time since Sir Alex Ferguson’s final match in charge in May 2013 versus West Brom (5-5). Gunnar. #CARMUN
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Isto je radio i Murinjo pa ga branis.

                  Sto su svi pokidali danas mmmmmmmmm
                  Jesam li rekao ima i dva mjeseca da Murinjo treba da ide? Ja samo branim Murinja od pljuvanja da je jedini krivac za stanje u klubu, isto kao sto sam branio i Van Gala jer znam da nisu oni jedini i najveci krivci, vec su problemi na drugoj adresi. Ali to po strani, sto su pokidali pod Gigsom? Sto su pokidali pod Van Galom nakon startnog mucenja, sto su posle Van Gala kidali pod Murinjom jedno vrijeme? Nakoj svakog bivseg to je izgledalo kao da je bilo samo do trenera, a onda je stiglo bolno otrjeznjenje, zajednicko za sve njih je bila pocetna euforija, dobri rezultati i onda krah, usporeno, atmosfera poljuljana, najsporije ikad, prodali igraci, izgubili svlacionicu i slicno. Opet ti ponavljam, sablon je jasan i jasno se ponavlja, zelim da Ole bude novi SAF ali to nece biti moguce jer problem nije u trenerima, u februaru cemo da vidimo dje smo, ali ovo je vec sve vidjeno, nadam se da dobijamo sledece tri, raspored nam je top, a to sto je neko ko nije mogao da pogodi pas na pet metara odjednom odlucio da ipak moze da igra, to tek govori o njemu i koliko je jadan. Tako da bolje da se sakrije u misju rupu jer za bolje nije, jer ovo je jos vece nepostovanje od onog koje je priredjivao kad je namjerno sabotirao klub za koji igra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa Murinjo se nije popravio uopste, kako sezona odmicala on jos srao po klubu preko svog celavca, pustao svakakve price i to.

                    Apsolutno mi je nebitan, ali nebitan.

                    Pogbu cemo da vidimo dali ce nastaviti ovim tempom do ljeta, mislim da nece.

                    Cuj pod Gigsom igrali ovako, malo sutra Dobili neke tekme na individualnost, nije bilo uopste ovakva igra.

                    5 golova dali HEEEEJ, 5 jebenih golova u Premier Ligi. Ma idi bre, igraci pojma nemaju.
                    Last edited by Ser Gagi; 22-12-18, 19:51.

                    Comment


                    • Prva utakmica posle otkaza Mojesa, vrati se na ovu temu i pogledaj komentare, e moj Mojzi, Gigs za dva dana uradio vise nego ti za devet mjeseci i sl. Mozes da odes na reddit i red cafe isto, ista je prica bila. Jer od odlaska starog barem je to konstantno, prethodni nije znao dje udara, a ovi za par dana sve rjesavaju. Pogledaj komentare nakon odlaska Van Gala i kad je dosao Murinjo, prodisali smo, najbolja igra ikad i sl. Ili pogledaj komehtare kad je Van Gal na pocetku vodio, a Blind mu bio Kerikova pozicija, atraktivnije igre bilo nije, ko je nas trenirao ,ovaj je covjek za nasu klupu, godinu i tri mjeseca kasnije mi smo kornjace, nista ne znamo, najspooriji fudbal ikad, ceraj ovo govno vise.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mora se ova ljepotica od fudbala pogledat jos jednom.

                        Prelijepo. Cak i Matic djelovao preporodjeno

                        Bas su pokidali momci, svaka cast.


                        Last edited by Miki28; 22-12-18, 19:54.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Prva utakmica posle otkaza Mojesa, vrati se na ovu temu i pogledaj komentare, e moj Mojzi, Gigs za dva dana uradio vise nego ti za devet mjeseci i sl. Mozes da odes na reddit i red cafe isto, ista je prica bila. Jer od odlaska starog barem je to konstantno, prethodni nije znao dje udara, a ovi za par dana sve rjesavaju. Pogledaj komentare nakon odlaska Van Gala i kad je dosao Murinjo, prodisali smo, najbolja igra ikad i sl.
                          Jeste uradio naravno, dobio 4-0 ako se secam. Ali ti golovi su bili genijalnost Runija i Mate.

                          Ovo danas nakon 3 godina je nestvarno da ovako odigramo za 3-4 dana treninga. Ovoliko se lopta nije brzo kotrljaja kod nas davno...

                          Comment


                          • Lindelof odlican, mozda i jedna od njegovih najboljih utakmica od kad je u klubu.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Solskjaer: “I arrived on Wednesday night and only had Thursday and Friday with the players. Wayne Rooney text me and gave me some advice - so it must be down to him! He told me to make them play football, enjoy themselves and be Manchester United.”
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Vejn Runi mu dao savjet, svasta, pa taj covjek je najveci neprijatelj Mancester Junajteda. Bolje da je za savjet pitao Pogbu, samo attack, attack, attack

                                Ole je stvarno harizmatican i prelijepo ga je vidjeti na klupi, raduje se kao malo dijete svakom golu, isto kao i SAF
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X