Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Hvala mu za prvu sezonu, i ja sam bio nahajpovan kad je dolazio, iako znao njegovu istoriju. Ali posle taj poraz od Sevilje je sve krenulo naopacke, a najveci krivac za taj poraz je upravo bio on sa njegovim kukavickim pristupom.
    Poraz kao poraz je za sportsku kritiku a šta ćemo sa najsramnijom izjavom koju je dao bilo koji trener Junajteda u poslednjih koliko, 30-40 godina a vrv i ranije?

    Comment


    • Izgleda da će Loran Blan do kraja sezone biti privremeno rešenje. Dok na leto kao prvi pik figurira Zidan.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Crna Guja i ostali otrovi u svlacionici se ne smiju tolerisati pa sve i da lete na terenu... takvu gamad treba odstraniti iz kluba jer ce prije ili kasnije izludjeti i sledeceg trenera kao sto su i ovu istrosenu portugalsku splacinu dokusurili... sa njima u timu nikad nece biti nekog reda i mira.

        Daj bilo koga da zavrsi sezonu i da se u medjuvremenu sastavi lista otpisanih.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A zasto ga se SAF onda resio?
          Zbog para, tačnije zahteva oko plate.

          Fergusonovo nepisano pravilo bilo je da ni jedan igrač pristigao iz akademije ne može imati preko 20.000 funti sterlinga nedeljno.

          Pogba tj Rajola su tražili veće pare i tu je pukla tikva.
          Mojes se Fergusonovog pravila odrekao u slučaju Adnan Januzaj jer je ovaj hteo da ide u Siti ako ne dobije adekvatan novac.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A zasto ga se SAF onda resio?
            Taj mit da ga se SAF resio je najveca laz, pa SAF mu je ponudio novi ugovor, zelio da ostane a taj klinac je zajebo Raiolu, napumpao mu neke price u mozak. SAF mu ponudio novi ugovor.

            https://www.sportsjoe.ie/football/si...juventus-40860

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Ja Blanom zadovoljan, nekako mi je najrealnije rešenje bio još od odlaska Fergija.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Vladan porucuje:

                The spice boy pobijedio.

                Sta je sa V?

                Ovo ponasanje dovoljno govori koliko lik ima problema, a sto se mene tice moze fudbalski da bude i Mesi licno, bitanga je bitanga zauvek.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Moze Poch ali samo ostro. Odmah da presijece sa nekim igracima. Puna podrska za tog novog menaszera da odradi te radikalne mjere, neophodne mjere.

                    Vise su nam svima preko one stvari preplacena govna. Smeta im ovo, smeta im ono.

                    Ne bio u kozi Pogbe sada, narednih nekoliko mjeseci, makar na terenu. Ne bude li isporucivao 8/10 partije u kontinuitetu sada ma ima govnjivom motkom da se cera iz kluba.
                    Ja sam za to da se proda koliko u januaru, za velike pare i idemo dalje.
                    Uz njega naravno jos mnogi igraci nedostojni dresa Utd koji su placeni previse novca

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A zasto ga se SAF onda resio?
                      https://www.telegraph.co.uk/sport/fo...departure.html

                      Toliko ga se resio da je poslao Ria i Evru da ga ubede da ne ode?
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja zadovoljan Blanom, više nego solidno rešenje.


                        Blan je i Pogbin sunarodnik, igrao sa Dešanom i Zidanom, nije igrao doduše finale 1998 jer je ošamario Slavena Bilića ali veliki igrač svetskog i francuskog fudbala, trebao bi biti autoritet Crnom Guji (neloš nadimak btw )

                        Comment


                        • Šta će da se desi kad neki sledeći trener bude imao problem sa Pogbom? Pad u formi i izbaci ga iz prvih 11, a labilnom je ego naravno ogroman? Zmija je zmija, i treba ga se rešiti što pre.

                          On je pokazao svoje pravo lice. Pre ili kasnije, opet će biti nezadovoljan.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Napokon otkaz
                            Sretno idućem treneru
                            Svakom igraču dati šansu da se dokaže do ljeta i onda čistka
                            Pogba ako ne počne igrat kako se očekuje od njega treba prvi napustiti klub

                            Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

                            Comment


                            • Nadam se da će sledeći trener imati dovoljno velika muda da se reši ovog govneta i vaške što pre.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Vladan porucuje:

                                The spice boy pobijedio.

                                Smeće obično.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X