Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce Chansiri reagovati

    Comment


    • Hvala Bogu, valjda će sad moći da se gleda normalan fudbal.

      Sad kad uzmu Gigsa
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Tuga, jeste ispravna odluka ali bas mi zao. Malo kad sam se radovao od 2013. (nikad) kao kada je on dolazio.

        Comment


        • Trenutno u svacionici [emoji16]
          https://www.instagram.com/p/Brhn9BSl...=1lezoqv9s6n14

          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Tuga, jeste ispravna odluka ali bas mi zao. Malo kad sam se radovao od 2013. (nikad) kao kada je on dolazio.
            Da, da, bas to.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Zaslužio je otkaz, ali ne treba da se stane na ovome.

              Sad su na redu neki igrači, a posle toga Vudvord sa njima. Ako praviš čistku, uradi to kako treba.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Žao mi je ali potpuno ispravna odluka. Mada sam se nadao da će izgurati svoje i da će neke nove zvezdice dobro razmisliti da li smeju da talasaju. Poćetino mi je želja ali bih voleo Blana ili Zidana.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Sada su na redu igraci da se pokazu, otisao je Zoze opravdanja vise nema.

                  Comment


                  • Treba da dovedu nekoga ko ima volje i energije da se izbori sa raznim stakorima u svlacionici i ko je sposoban da rastjera tu bagru.

                    Comment


                    • Do sada je srao po klubu kad god stigne, cekajte da vidite sad kad ode u neki drugi klub, kakvo ce to pisanje biti po Junajtedu od strane Portugalca.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Do sada je srao po klubu kad god stigne, cekajte da vidite sad kad ode u neki drugi klub, kakvo ce to pisanje biti po Junajtedu od strane Portugalca.
                        Totalno nebitan vise. Bye Bye

                        https://youtu.be/COv4DKigBbc

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ovo je bas sokantna vest za mene, ocekivao sam ga do kraja sezone svakako ali mozda je ovako i najbolje.

                          U svakom slucaju hvala mu na svemu sto je uradio za klub ali jednostavno razlaz je najbolja stvar za obe strane. Zelim mu puno srece u nastavku karijere i da se vrati na stare staze slave, rodjeni pobednik svakako tako nesto i zasluzuje.

                          Zao mi je sto nije uspeo ostaviti veci trag u Junajtedu i sto je negde izgubio onu svoju drskost i odlucnost, svakako da je taj stari Murinjo idealan za onaj stari Mancester Junajted, na zalost ovo sad su neka sasvim nova vremena gde se izgubio indetitet kako Murinja tako i Junajteda.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Zaslužio je otkaz, ali ne treba da se stane na ovome.

                            Sad su na redu neki igrači, a posle toga Vudvord sa njima. Ako praviš čistku, uradi to kako treba.
                            Sad da vidimo Pogbu, Marsijala, Lukakua, Matica itd itd.

                            Samo DDG ima mjesto u klubu za sada. Ostalo cemo vidjeti.

                            Cistka se mora sprovesti

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Pogba već izbacio sliku. Tačno onako kako sam i očekivao. Kakva je to zmija, neverovatno.

                              Ovakve igrače treba šutnuti što pre. Šta će da se desi ako mu se i sledeći trener ne svidi...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Izbrisao sliku Pogba, i on with immediate effect

                                Comment

                                Working...
                                X