Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Labil ne da treba da ode nego treba da bude epicentar ovog novog uragana, pokretacka snaga tima i inspiracija u teskim trenucima.

    Cuj, da prodas najboljeg igraca ekipe.
    sigpic

    Comment


    • Ne može se znati hoće li biti ili neće novih imena.
      To znaju samo Glejzeri i bord kluba.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ne znae Labilni, ceraj ga.

        Matic ponovo onaj stari, Rasford ubija, jedva cekam da vidim i Sanceza. Nastavice se.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Mora jedan WC stoper da igra pored Lindelofa, a koji je taj koji se moze dovesti u Januaru? Bas mi niko ne pada na pamet... Mozda Skriniar, Inter je dobro popunjen na stoperu a vec su iz LS ispali, sta znam...

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ne može se znati hoće li biti ili neće novih imena.
            To znaju samo Glejzeri i bord kluba.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Nazalost zna se

            Ole Gunnar Solskjaer will only be allowed loan signings next month – as Manchester United stockpile cash for their next permanent boss.
            Vudvord i Glejzeri out, ali niposto ako dolaze Saudijci, u tom slucaju Vudvord i Glejzeri in.
            sigpic

            Comment


            • Jel to za Saudijce negde potvrđeno ili samo štura nagađanja?

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ima onaj smiješni uvod u intervju Murinja kad kaže: "Saving money for January."

                U svakoj šali ima malo istine, tako da ja mislim da ćete ipak dovesti nekog u januaru.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Jel to za Saudijce negde potvrđeno ili samo štura nagađanja?

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Glejzeri se sastaju sa najgorim predstavnicima ljudskog roda nekoliko puta u poslednja tri mjeseca, a i realno ko to ima pare da preuzme klub sem oni? To bi bio uzas, to bi bio kraj fudbalskog kluba Mancester Junajted. Takvi su za Siti, nikako za Junajted.
                    sigpic

                    Comment


                    • Misliš da City-ju neće ostati sve što je uloženo. Ne mogu odneti sa sobom kada nekada budu odlazili.
                      Nisam ja ni za Amere. Slična to fela ko ovi sa čaršavima.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by JC Denton View Post
                          Dobro, ne treba sad ovo.

                          Jedino nije zgoreg reći da su pojedini bili u pravu kad su pričali da ovaj tim uopšte nije loš već da ih je onaj ubio u pojam.
                          Branitelji Murinja su bili u fazonu krš tim, ovaj ne zna, ovaj se ne trudi, neće da mu dovedu Perišića/Viliana/Valderamu, koga već.


                          Nešto je opasno puklo u odnosu ŽM - igrači, ceo tim je stao uz Pogbu a protiv Murinja pa ako je Pogba idiot, ne može da bude baš svaki od njih.

                          Jedva čekam Sančez da se vrati, fajter je to, gleda on sad ove utakmice i garant hoće da uskoči u TV.

                          Ima da kida u novom sistemu.

                          Comment


                          • Ovaj tim je i dalje loš da se bori za sami vrh, ništa se nije promijenilo.

                            Comment


                            • Ovaj tim je bio željan napadačke igre, oni jednostavno uživaju sada u ovoj igri defanzivan stil nije za ove igrače, treba im se dati sloboda ne da budu roboti koje će igrati zatvoreno i slučajno ako daš pogodak odmah se zatvaraj do kraja. Ovo njima treba, napadaj još jače iako imaš gol ili dva-tri prednosti idi još jače prema napred..

                              Eh sada problem je odbrana ali doćiće to na svoje mesto nadam se.. Kako se meni crta, kada se Smoling oporavi tandem štopera će biti Smoling-Lindelof skoro je evidentno to a Balji i Džons će biti rotacija..

                              Comment


                              • Znaci ako si bio za Murinja ne smijes biti za legendu Olea? Kako je s glavom?

                                Taj koji se ne trudi se zna ko je. Nema ih vise, bila su dvojica, jedan se probudio, potrudio, a drugi nije. Naravno da nisu sceli da mu dovedu, sta je to problem reci? Nece dovesti ni Oleu iako covjek zasluzuje da mu dovedu, jer ovoj ekipi trebaju pojacanja. Tri utakmice, Kardif, Hadersfild i Bornmut, malo prestanite da natezete kozicu, long may continue(samo bez labilnog naravno), svako ko prati Junajted, psoebno ko ga je pratio dok je igrao Ole stace iza Olea. Treba stati iza svakog trenera, ali ici protiv legende, ko bi to uradio? Prica nonsens par ekselans.

                                Bi li bilo bolje sa pojacanjima? Sigurno. Vi ne razumijete ocigledno sta je problem, kad neko namjerno sabotira ekipu za koju igra. Eto ga Kin sto puta rekao, mrzis trenera, ali kad si na terenu grizes, cupas noktima, e to je problem jer to nije radjeno. Kad neko namjerno ne zeli da pruzi maksimum na terenu, izlazi na isti kao da si ga puskom nacerao. Kad se neko ponasa neprofesionalno. Sto kaze Zera to sto si varala to bih ti oprostio, al' sto si mene, to ne mogu. Prevarice i tebe Zero, nema tu spasa.

                                Trener je prolazan, igraci su prolazni, ali Mancester Junajted nije sprdnja. E Labilni ga je napravio svojom sprdnjom. I opet nije on kriv za to, vec oni koji su mu to dozvolili.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X