Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gagi mozda je prelomilo ono vristanje decaka u njemu pa se zbog toga odlucio za Junajted kao onomad i veliki Robin Van Persi

    Navode iz DM ne zelim cak ni da komentarisem.
    sigpic

    Comment


    • Ne dirajte RVP...



      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Gagi mozda je prelomilo ono vristanje decaka u njemu pa se zbog toga odlucio za Junajted kao onomad i veliki Robin Van Persi

        Navode iz DM ne zelim cak ni da komentarisem.
        I to je moguce, ali veoma razlicite situacije, i veoma mala verovatnost

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Gde ima i dima ima i vatre.

          Jel lici na neko ko je srecan gde je dosao? Jel igra nesto posebno? Jel smo pali u formu od kad je on dosao? Sve su to fakti, mozda je ovo sve slucajno, mozda i ne.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
          Mi smo to bili u formi ove sezone ili uopšte pod Murinjom?

          To je pattern od kad je došao, krene lepo jedan period, igra tu i tamo liči na nešto, šanse, golovi, taman se ponadaš da je to neki pečat Murinjov e tada te za nedelju, dve, tri sačekaju 2-3 šamarčine od Barnlija, Hadersfilda i ostalih pa se onda iz straha igra bunker na OT i protiv nižerazrednih ekipa.

          Comment


          • http://www.bbc.com/sport/football/43484557

            Comment



            • Comment


              • Nas bivši igrač Ravel Morisson odlučio igrati za reprezentaciju Jamajke, šteta kako je propao


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Je l može neko ko se više seća i bolje Mančestera dok je Ronaldo igrao da kaže šta je tačno igrao, pošto je meni ostao u sećanju nekako više kao da je igrao sredinu ili čak desno krilo, sad sam gledao neki klip i on većinu dobrih stvari i prolaza je pravio špartajući po desnoj strani pravolinijski...

                  Možda nije toliko zaboravio da dribla samo se usporio i u Realu i ne igra toliko po desnoj strani, mada i većina drbiliga iz Reala mu je po toj strani... na ovom klipu.

                  Comment


                  • Čisto desno krilo kad je došao kao zamena za Bekama.

                    Ne da je driblao nego je bio silovatelj lopte, prođe igrača pa ga čeka da ustane da ga ponižava. Fergi sve to usmerio, naravno.
                    Posle počinje da menja mesto da levim krilom jer je sve više sekao unutra i šutirao.

                    Sad je Filipo Inzagi, gol-igrač, majstor za prostor, pravovremeno ubacivanje i rutinski finišer.

                    Comment


                    • "Tipičan" spoljni. Bez obzira zabijao je i tada po 3, 4 komada.
                      Kao takav je i otišao u RM.

                      Nistelroj, Waza, drugi ljudi su bili u špicu.

                      Comment


                      • Igrao je cisto krilo u Junajtedu. Kad je otisao u Real i tamo je ostao isti odprilike 2-3 sezone, driblao vise, nakon toga kako je stario, izgubio je na brzini sa loptom, svake godine sve vise i vise je menjao stil i postao je najveci predator u istoriji igre.

                        Mesi je takodje menjao stil i sada igra sve povucenije, prakticno je kreator igre i opet daje mnogo golova. Nisam video njegov run behind the defense godinama, tada je koristio prostor i lopte Xavija.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          "Tipičan" spoljni. Bez obzira zabijao je i tada po 3, 4 komada.
                          Kao takav je i otišao u RM.

                          Nistelroj, Waza, drugi ljudi su bili u špicu.
                          Erm, covek ostvario jedan jedini het-trik u Junajtedu, protiv Njukastla.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tek zadnje 2 sezone je postao strijelac u Utd, prije toga je vise bio desno krilo i igrao se fudbala. Posle SP i one frke sa Runijem se vratio kao mnogo bolji igrac i igrao je mnogo vise po lijevoj strani. Svi ti zvizduci i kritike su ga motivisale i krenuo je da hara po terenu.
                            On i Runi fenomenalan tandem.

                            Trebalo mu je dosta vremena da da gol u LS, mislim i preko 20 tak. Prvjenac protiv Rome. Samo 1 hettrik u dresu Utd u toj pobjedi protiv Njuk.

                            Nevjerovatna transformacija covjeka, fenomenalno.




                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Gledao sam i Nevilovu analizu njegovog kretanja, iako nije sad to tema, mislim da je taj aspekt potcenjen. Nije ni to lako. Zna MarkoNFL kako wide receiver u NFLu ima rute i kako trči Brown ili Allen.. Izgleda da sad tek tako ostaje sam, ustvari on brutalno koristi slobodan prostor.

                              I u ManUtd je delovao nekako laganije kao da je lopta bila lakša... A nekad pomislim da nije samo ni do brzine nije on bio toliko star, možda su ga bolje čuvali u Španiji...

                              Nebitno, svakako legendaran igrač, pogotovo što ima ta dva aspekta i perioda igre u dva verovatno najveća kluba na svetu.

                              Comment


                              • Imao sam ga u fantasiju i onda bio je brutalan.

                                Ako kažete to je faktografija, ja sam mu onda asistencije kojih je imao zillion pripisao.

                                Kada smo ga prodali to su bile velikeee pare.

                                On je to isplatio Realu posle par godina.

                                Comment

                                Working...
                                X