Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve po zasluzi. Kad on moze svasta da izjavljuje, mogu i ja da pisem...

    Ovo sto pisu gore, sistema ni na vidiku posle godinu i po dana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Sve je rečeno i to više puta...

      Opet. Ova sezona još nije završena.

      Ako ne dođe do finala FA, i padne na tabeli - sve ovo je moguće možda bude ex menadžer.

      Comment


      • Mislim da je vreme da se skine ova tema sa feed-a... kad vidim šta se sve piše, užas!

        Preteraste ga sa Murinjom vise... a ovi sto priželjkuju LVGa su pravi mazohisti!




        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Mislim da je vreme da se skine ova tema sa feed-a... kad vidim šta se sve piše, užas!

          Preteraste ga sa Murinjom vise... a ovi sto priželjkuju LVGa su pravi mazohisti!




          Gesendet von iPhone mit Tapatalk
          Nitko nije napisao da zeli da se vrati lvg nego ovdje neki napravili božanstvo od mourinha i ne vide da mi samo nazadujemo kao klub pod njim
          Znaci tu nije dopušteno srati po mourinhu ali njemu je dopušteno srati po Unitedu na svakoj press konferenciji



          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • I ja mislim da ce dobiti sledecu godinu, mada ako mu kola krenu nizbrdo do kraja sezone, ko zna. Plus sto su poceli da se pojavljuju leakovi o nezadovoljstvu nekih igraca, tako da nije sve bas sjajno u svlacionici.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Mislim da je vreme da se skine ova tema sa feed-a... kad vidim šta se sve piše, užas!

              Preteraste ga sa Murinjom vise... a ovi sto priželjkuju LVGa su pravi mazohisti!




              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
              Sto bi se skidala? Ne smije da se pise svoje misljenje?


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • ....

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Daily Fail izvor

                  Sanchez izgleda kao umoran i razočaran čovjek. Nesretan je i to se vidi. Često jede u kantini potpuno sam. Kažu da ozbiljno razmišlja o tome je li pogriješio što je došao ovdje", tvrdi neimenovani izvor iz Uniteda za Daily Mail.

                  "Alexis izgleda kao netko tko ne želi biti tu gdje jest. U cijeloj ovoj stvari on izgleda kao izgubljen dječak. Isto, potpuno je isto bilo s Angelom Di Marijom", navodi izvor iz Uniteda.



                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Baš mi ga je žap. Sigurno razmišlja kako će sutra da preživi i čime će nahraniti decu. Robe, plaćen si da igraš i to što si nesrećan nikoga ne boli k, ima da igra gde mu Murinjo kaže i da radi ono što se od njega traži. Bravo Žoze, samo čvrsta ruka.

                    Taj Aleksis je žešći smarač i Aki je bio u pravu.

                    Koji novac primaju još su zaboga tužni. Zamislite da neko od nas dodje tužan na neki posao za 15000x manju platu leteo bi.
                    Last edited by Cassius Clay; 21-03-18, 10:30.

                    Comment


                    • Zajebo se sam, niko mu nije kriv. Zbog pare je dosao, to je evidentno.

                      U Siti bi vec imao titulu, stvarno ne vidim niti jedan takmciarski razlog zbog cega je odabrao nas.

                      Comment


                      • Dailymail, ljudi, FFS... nemoj da padate na ta alo, kurir sranja

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Zajebo se sam, niko mu nije kriv. Zbog pare je dosao, to je evidentno.

                          U Siti bi vec imao titulu, stvarno ne vidim niti jedan takmciarski razlog zbog cega je odabrao nas.
                          A postoji takmicarski razlog da predje u Siti? Da ima neki iole takmicarski duh svakako da ne bi otisao u Siti da bi dobio medalju koju su su drugi osvojili pre nego sto je on dosao. Ne sporim da je dosao kod nas zbog novca, al bas smarate sa tim pricama.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ne smaram ja uopste, meni je omiljeni igrac kao prvo. Kod nas je nece osvojiti, nazalost.

                            Imao bi lepe sanse i za LS ove sezone.

                            Samo kazem da ne vidim razlog dolaska u Junajteda pre Sitija u ovom momentu, osim te velike plate.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ovde su se nekada birali izvori odakle se vesti prenosile, makar i tracevi to bili.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gde ima i dima ima i vatre.

                                Jel lici na neko ko je srecan gde je dosao? Jel igra nesto posebno? Jel smo pali u formu od kad je on dosao? Sve su to fakti, mozda je ovo sve slucajno, mozda i ne.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X