Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci ala Ramos?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Ja se nadam da će klub odlučiti da tuži sve ove medije koji ovako lupetaju i te agente i igrače koji nas koriste samo za jači ugovor

        Comment


        • Bailly was fully fit for a few weeks. The only other back to the team is Fellaini!" - Jose Mourinho with the team news ahead of #MUNLIV #MUFC
          .....

          Comment


          • Comment


            • Jose on @RomeluLukaku9: "He's an important guy for me, he's one of the guys that I trust - I love his attitude and character. It's not just about the goals he scores, but what he brings to the team and he brings to the team exactly that, his spirit." #MUFC
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Ja se nadam da će klub odlučiti da tuži sve ove medije koji ovako lupetaju i te agente i igrače koji nas koriste samo za jači ugovor
                Ja sam isto protiv toga ali nemoguce da cemo ih tužiti (kao i bilo koji klub) jer onda se novine mogu odlučiti na bojkot našeg kluba, a time klub gubi na popularnosti, a iako prenose lažne vijest novine ipak i to povećava popularnost Uniteda ili nekog drugog kluba


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by reddevil96 View Post
                  Ja sam isto protiv toga ali nemoguce da cemo ih tužiti (kao i bilo koji klub) jer onda se novine mogu odlučiti na bojkot našeg kluba, a time klub gubi na popularnosti, a iako prenose lažne vijest novine ipak i to povećava popularnost Uniteda ili nekog drugog kluba


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Nema to veze, ako neko laze onda laze. Liverpul vec godinama unazad vodi antiSun kampanju.
                  Zasto bi drugi novinari podrzavali laz, ako to hoces da kazes...
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Nisam ispratio zadnjih par dana zbog posla. Šta se dešava sa Marsijalom kada neće biti u protokolu za veliki derbi sa omraženim Redsima?

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Neće novine(mediji) nikad da nas bojkotuju, mi smo najveći izvor publike za njih, mnogo se gubi time. Tag "#mufc" je najbitniji fudbalski tag na tviteru.
                      Samo će krenuti malo manje spamerski da pišu o nama i neće svako tako da nas koristi za svoje igrice...

                      Comment


                      • Što se tiče sutrašnjeg meča, igram neku košarkašku ligu u 2, pa na svu sreću neću moći da gledam utakmicu. Previše napetosti i nervoze, a ne bih se kladio da će biti zanimljiv meč. Zapravo to najviše zavisi od Liverpool-a, koji sa druge strane takodje mislim da će izaći opreznije nego inače.

                        Tottenham ima nezgodno gostovanje Brnmotu, tako da bi podela bodova ovde bila stvarno velika i za LFC i MUFC.

                        Comment


                        • Comment


                          • Zanimljivo ce biti čuti njegovu izjavu na to ako de gea opet osvoji nagradu a sigurno on jedini to i zaslužuje
                            Siguran sam da nece Mou nista reci protiv svoje taktike nego neato drugo smislit
                            David de Gea- naš Messi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Nisam ispratio zadnjih par dana zbog posla. Šta se dešava sa Marsijalom kada neće biti u protokolu za veliki derbi sa omraženim Redsima?

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                              Neka ozljeda manja kaze Mou, uskoro bi trebao bit spreman
                              Šteta mnogo ce nam nedostajati protiv Lpoola


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Mladi Skot Mek Tominej izabrao da obuče kilti i nastupa za Škote.
                                Šteta za Marsijala. Nedostajaće sutra. Mogao je da napravi dosta problema Lovrenu i kolegama iz zadnje linije.

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X