Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ono prve sezone kad se povuko, po prvi put, tu sam već shvatio da fudbal za mene nikad više neće biti isti, da je to meni drugi sport bez Skolsa. Xavi je tu neka zamena, uteha, ali to je malo sporiji fudbal, oprezniji, mada je Xavi možda i veći igrač od Skolsa, zato što je meni lično Xavi možda najveći moderni fudbaler.

    Jednostavno se odmah osetilo, kao da si izvuko ananas iz pinakolade, kao da si izvuko kokos iz Rafaela, kao da si izvuko ritam sekciju iz Smooth Criminal, kao da si izvuko simfoničnost iz ozbiljnog dela.
    Cela igra, sve je drugačije, promene se zakonitosti igre sa i bez Skolsa. Zato je on meni unmatchable. Uostalom, Skols je meni prva stvar zbog kojeg kazem da je fudbal najdivniji sport, a niti mi je omiljen igrač. Niko ne da igri takvu dimenziju kao on.
    Od povlačenja Skolsa, ja još nisam gledao fudbalsku utakmicu koja mi je bila takav užitak kao average utakmica sa Skolsom.

    Comment


    • Genije, nema se sta tu dodati...
      Zbog njegovog odlaska sam vise cijenio Kerika, Cavija, Modrica, Krosa, Buskeca i uopste te majstore sredine terena.

      Zato sad kad Portugalac krene na njega nesto srat uhhh, poludim




      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Genije, nema se sta tu dodati...
        Zbog njegovog odlaska sam vise cijenio Kerika, Cavija, Modrica, Krosa, Buskeca i uopste te majstore sredine terena.

        Zato sad kad Portugalac krene na njega nesto srat uhhh, poludim




        Sent from my iPhone using Tapatalk
        To sto je bio dobar, ne znaci da je u pravu za ovo sto sad prica van terena i odmaze Murinju. Mada Murinjo svakako zasluzuje kritike, ali Skols bas preteruje u nekim stvarima, previse emotivno gleda na ovu situaciju.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Skols nije dobar pundit. Nema jednostavno dobar ugao gledanja na stvari.
          On sebe prevashodno ne vrednuje koliko treba, i misli da je tek tako lako da se igra fudbal kako ga je on igrao, pa zato i kritikuje.
          Ne može da pojmi da je za regular igrače njegov fudbal sci-fi. On je ćušne spoljkom ko od šale na drugi kraj terena, njemu je to dobar dan. Sad 5 fudbalera nemaš u svetu fudbala koji to mogu.

          Pritom on je dosta beskompromisan, kao što je znao da uleti kao nindža u klizeći jednostavno nema kod njega proseravanja mnogo.
          Treba da radi kao coach, ne kao manager, već kao coach. Nekako su mi on i Gary Neville savršeni spoj, Gary da bude menadžer a ovaj coach.
          Last edited by Busby Babe; 07-03-18, 16:45.

          Comment


          • Ovaj nas buduci igrac bas dobru utakmicu odigrao i lijepom zavrsnicom izbacio Spurse.

            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Daj boze da bude buduci

              Comment


              • Ne pitaj za cijenu, uzimaj[emoji16]




                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Samo se nadam da Mou nece stabiti Janga levo u subotu inace ima Salah da ga prolazi kao pored duha

                  Comment


                  • https://twitter.com/unitedstandmufc/...438036992?s=21


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Comment


                      • Ako im Grizman dolazi mozda nekako se moze do Umtitija jer koliko se sjecam platna struktura je dosta velika i odnosi veliki dio prihoda Barse, mozda i grijesim.

                        Baily i Umtiti bi bila ozb odbrana, da se maknemo od glupana i tupana vise


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Jeste Sport pouzdan za desavanja u Barsi, ali otprilike ovo znaci da Umtiti zeli izvuci sto bolji ugovor od Barse i koristi nas za to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nece Umtiti nidje, nema sanse.

                            Comment


                            • Ma i meni je ovo tesko izvodljivo, Barsa je konacno nasla tog stopera i sad treba da ga proda nama. Al ko zna, para se ima.

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Ma i meni je ovo tesko izvodljivo, Barsa je konacno nasla tog stopera i sad treba da ga proda nama. Al ko zna, para se ima.
                                Mislim i da aktiviramo klauzulu, da ne bi hteo Umtiti da ode iz Barse. 99%-1% su sanse da ostane u Barsu i da dodje kod nas, mozda i taj 1% je previse

                                Comment

                                Working...
                                X