Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podsetiste me da je jos u timu Darmian, subce ti jebem. Od njega je samo Abate gori.
    A podsecamo malo sad na Milan.

    Inace nisam za Pocha, moze to da bude ok, stabilno, ali nista vise od toga.
    Moramo da budemo ambiciozniji, makar to radili tako sto cemo da chase-ujemo renesansu preko nekog mladog trenera.
    Uvek sam za nedokazanog ispred dokazanog NEŠAMPIONSKOG materijala.

    Moj izbor je Carrick. Briga me sto odmah ne bi mogao da privuce najpreverenije igrace.
    Kad za 2 godine pokaze svoj fudbalski mozak i na mestu menadzera, svi ce trcati kod njega.
    Giggs ne, Scholes ne, mooooozda Geri, ali pre svega Carrick.
    I taj Nemac iz Hofenhajma moze.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      I taj Nemac iz Hofenhajma moze.
      Potpisao je za Leipzig od idućeg ljeta



      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Ovaj kolega Sitijevac danima pise za Murinja, decko uzivaj, prvi ste Murinjo nema pojma kukavicki igra sta je problem. Prvi ste i svakog boli neka stvar jer u principu niti ste kome glavni rival niti imate trenera seljaka, Pep kulturica lik.

        Ostali, opet prezvakane teme posle poraza. Da, nije Murinjo stari i nek pokusa ovakav kakav je sad da uradi nesto. Ne uspije li bice valjda kandidata, tu su Anceloti, Zidan, Poketino, Zardim. Kerik
        Izvini. Nisam znao da je zabranjeno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Naravno da nije zabranjeno. Samo cepaj

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Nije zabranjeno, ali jeste malo preočito forsiranje Mourinha

            Da je bar u rukavicama, pa da se zavede pod zabavno trolanje

            Comment


            • Čestitam šišanje Fele svima koji slave!

              https://www.instagram.com/p/BqKI-0Bl...d=wfv3a99kez1y

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

              Comment


              • To je to, haircut klub. To su vijesti za ovaj klub. Jebem ti seme

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Losa vijest za Mourinha i plan b
                  Sad je niži za 15 cm, znaci puno manja opasnost kod prekida


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Sad su mu izgled i poznavanje fudbalske igre izjednaceni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne mogu vjerovat da je Darmian jos uvijek clan Uniteda
                      Pa valjda bolje da njegovu poziciju na klupi/tribini zauzme neki klinac iz akademije koji Ima 10x manju placu od njega


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Bio je potreban strucnjaku, bez njega se nije moglo u sezonu.

                        Samo da dodje neki novi i odmah odradi rez i to dubok, da se otarasi dosta fudbalera

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Bio je potreban strucnjaku, bez njega se nije moglo u sezonu.

                          Samo da dodje neki novi i odmah odradi rez i to dubok, da se otarasi dosta fudbalera

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Rez koji je btw on trebao da uradi za ove 3 godine.

                          Jbm ti sunce koji fail epskih razmera od appointment-a
                          sigpic

                          Comment


                          • Gubimo od City-a a Alexis se smeje na klupi u društvu Mate.

                            Bukvalno nas je navuko Pep kao mlade majmune, napravio je Murinja na volčinu. Dok se Murinjo radovao u Dubaiu što mu dolazi Alexis, Pep se negde drugde radovao svestan koliko je u zabludi Murinjo.
                            Naterao nas je da dodatno povećamo ponudu za platu igraču sa kojim ne znamo, a tek nećemo znati šta da radimo, i ništa nam ne doprinosi. Pep je znao da od Alexisa nema ništa, samo je navodno ušo u igru da nas natera da puknemo više para.
                            Realno, jebanje u mozak, da se ne lažemo.

                            Mati i ne mogu da zameram mnogo, on jednostavno atipičan fudbaler, pametan lik kome život ne zavisi od fudbala. Da je više ljudi kao što je Mata, Svet bi bio bolje mesto, ali da je više Mata u Manchester Unitedu, United bi bio još neuspešniji. Nažalost tako je. On je igrač koji se već godinama zadovoljava kad smo treći, četvrti. On izuzev prošle godine nije bio nikad u timu koji je bolje plasiran od trećeg mesta.
                            Kad je dolazio bio sam ubedjen da sa njim nikad titulu nećemo da osvojimo. Nažalost bio sam u pravu.

                            Alexis je igrač koje je došao da onog dela karijere kad naplaćuje igre iz prethodnih sezona. On je nešto nalik lošeg NBA ugovora. To je njegovo legitimno pravo, nije nas bio po ušima da ga potpišemo. Niti je on imao nekakvu moralu obavezu prema nama. Nije to situacija kao sa Rooney-em. On je nešto nalik Wall-u, potpisao mak ugovorčinu, ugušio tim u narednim godinama i pojavio se na terenu debeo i nespreman da bude najbolji.

                            Comment


                            • Kad smo ga doveli većina se smijala da smo time pokazali nadmoć nad cityem
                              Ja sam isto bio za njegov dolazak ali na desnom krilu ili iza napadača a to nije igrao prošle sezone


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Murinjo na Belgija-Island.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X