Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • desava se

    Comment


    • Upisao se i Mikitarjan, leti jutros, i Martijal je raspolozen. Opet dosta promasuju, Darmijan vise puta naprijed nego za cijelu proslu sezonu
      sigpic

      Comment


      • Kakav pas Pogbe o.O

        Comment


        • Fantaaticna lopta Pogbe za Timotija, ovaj daje povratnu za Martijala, a Entoni rutinski pogadja.
          sigpic

          Comment


          • Ispade Lindelof kao malo dijete.
            sigpic

            Comment


            • Pobijedjen Lindelof u skoku, jos jedan za Galaksi. Sve u svemu Lindelof bas tanak, ostalo vise nego ok iako su ovi amateri. Pogba i Pereira sredina puca od tehnike, ali treba im krvavi radnik.
              sigpic

              Comment


              • Rasford i Mata su, po mom misljenju, najbolji bili na utakmici. Ostali sasvim ok. Jeste da je Lindelof ispao kod prvog gola ali i Baji nije zatvorio tu stranu i vrv je ocekivao da ce Gio sutirati levom pa ga zalomi onako. Drugi gol cista sreca... sve ce to biti ok kad se ispegla i sastavi tim za novu sezonu

                Comment


                • Lukaku ocaj, Pereira vrh.

                  Kaze Mo da ce probati Rasha i Lukakua zajedno na turneji. Fali nam desni bek (starter ili bekap, svejedno) kao lebac .
                  sigpic

                  Comment


                  • Man United 'in recent hours' return to an offensive for Serge Aurier. Deal can be done at €20-25m.

                    L'Equipe point out there could be a tiny little problem on Aurier to Man United: He may not be allowed in the country
                    [L'Equipe]

                    As we point out, could become a more obvious option if Darmian is used in a deal to sign Perisic, should the latter survive his toothache.

                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Evo ko nije gledao, hajlajtsi



                      Lindelof tanak, mogao je dati gol, onaj ga izlomio, nije ostao na nogama. Lukaku nista, ali Rash i Miki odlicni, mada je i Pogbin pas bio odlican, uz Pereiru koji je standardno dobar.

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Vidim da pricate o stoperu pa sam se setio, dolazi vam na leto Lindelof iz Benfike. Cuo sam to u sredu od Fejse kada smo gledali LŠ, kaze da je sve gotovo i da se lik vec sprda na treninzima i ne trudi se uopste od kad je dogovoren transfer. Zaboravio sam tada da napisem a imao sam nameru.
                        Ako laze Fejsa lazem i ja vas 😀

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        Vidim da pricate kako je tanak bio sinoc pa se setio ovoga, izgleda da je sve bila istina trebace mu onda neko vreme da se navikne i vrati u formu

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Lukaku spor, ali barem je trazio saigrace pasom, mada ga je Entoni malo kulirao ali ko ga jebe, i on se bori za mejsto u prvonm timu i milo mi je da vidim da je onako poletan. Lindelof najgori na terenu, imao je onaj jedan odlican slalom ali odbrana je u drugom dijelu bila prilicno nesigurna za razliku od prvog kad nisu nista dali LA. Blind je nasjlabiji bio od defanzivne cetvorke u prvom dijelu. Treba nam desni bek ali lijevi jos i vise, mada vidjecemo Darmijana kako ce igrati, pisace taj i krv i znoj to je barem jasno. Orije moze igracki, top, ali top bek, problem je za svlacionicu posto je lud prilicno
                          sigpic

                          Comment


                          • Lukaku bio sasvim solidan, imao neke mnogo pametnije odluke od Martiala recimo. I kretanje mu je bilo sasvim ok.
                            Last edited by Cylokin; 16-07-17, 12:08.

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Vidim da pricate kako je tanak bio sinoc pa se setio ovoga, izgleda da je sve bila istina trebace mu onda neko vreme da se navikne i vrati u formu

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              I meni je taj post bio u glavi otkad je dosao. Ispade tacno. Ispao je lagano kod prvog gola, kod kornera je bio haos mada mislim da je njegov igrac dao gol. Al polako, doterace njega Mou.

                              Jako interesantno da smo igrali sa dva tima i to sa oba u 3-5-2 formaciji. U drugom poluvremenu Lindelof, Baji, Aksel, ving bekovi Darmian i TMF(Micel). Dok su u prvom poluvremenu Smoling, Dzons i Blindara cinili trojku a ving bekove igrali Valensija i zanimljivo, Lingard. Vrlo moguce da ce Perisa, koji je inace pojeo anketu , igrati wb-a. Mada nista se sa sigurnoscu ne moze tvrditi, sada smo u periodu eksperimentisanja.

                              Drago mi je sto je Lukaku nula bio sinoc. Vazda nam nova pojacanja jedu jedu pa krenu nizbrdo. Ovaj odavde ne moze nizbrdo
                              Marsijal je sebican do zla boga, ako dobije loptu na 15-20 metara od gola, zaboravi na pas. Rasko jako energican i imao je dosta samopouzdanja. Mata se sprdao sa amerima Mali Pereira je odigrao solidno holdera. Svideo mi se Miki kao deo trojke u vezi, ume sjajno da povuce loptu i napravi problem uz takvu brzinu i kontrolu lopte, mada ne moze on tu na duze staze.
                              Last edited by bici; 16-07-17, 12:08.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ja sam zaboravio da je Miki ovako brz, uvijek on podbaci u prvoj sezoni u novoj ligi, ali od druge krece da gazi

                                Samo Mata mi je bolji igrac jbg. Inteligentniji. Mislim da je gotovo izvjesno da ce se igrati sa tri stopera.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X