Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Samo da je jedino Pogba bio problem pa da se složimo. Sa većinom igrača Murinjo bio u zavadi.
    Ne zaboravi kako je SAF odstranio Stama, tada najboljeg defanzivca planete.
    Samo sa Pogbom i Martijalom ranije, ali martijala je srecom prevaspitao iako smo i tu pokazali koliko smo ocajan fudbalski klub kad nismo prodali nekog ko nije zelio da se vrati na pripreme, dolazi na treninge, nikom se ne javi i javno trazi transfer i obirse po drugi put sve sto ga veze za klub. I neki to ne osudjuju, vec podrzavaju takvo ponasanje igraca. Mi smo ocajno vodjen fudbalski klub, ali ako vam je lakse da okrivite samo jednog covjeka za to, neka tako bude. Tako ste krivili i Van Gala isto. Tako cete sjutra i Poketina. Iz korijena stvari treba da se promijene, da je srece sad dati Oleu da radi u miru par godina, slusati ga, dovoditi mu sta trazi. Ali to naravno nije moguce. A opet ko je rpatio Olea prije zna kako je bilop sa Kardifom, zamisli desi mu se nesto slicno ovdje? Zivog bi ga pojeli.
    sigpic

    Comment


    • Ako je bilo samo sa njima, zasto Rasford igra bolje odjednom, zasto Matic izgleda kao 15 puta bolji fudbaler nego pre 2 nedelje? Lindelof pocinje da igra onako kako i treba da igra, i za sto je doveden. Sancez ce izgledati bolje na terenu siguran sam, i sa njim je imao problem. Ali samo po Marsijalu, Pogbi i Shawu je pljuvao javno.

      Comment


      • On kod SAF-a nikad ne bi zaigrao, umislio je da je dobar i htio da ide, došao u Juve i dokazao se. Nećemo valjda da krivimo mladog momka što je željan igre bio. Evo se i Sitiju dešava isto to sa Sančom.

        Opet bacaš svu krivicu na Pogbu. Zašto sad Pogba kod Solskera izgleda kao da je vanzemaljac? Kako mu je odjednom došlo iz dupeta u glavu? Kod Murinjovog statičnog stila fudbala nije ni mogao doći do izražaja. Šta će on da uradi kad mu igrači stoje u mjestu. Pogledaj što Matić radi, odakle njemu ova kreativnost? Zato što ima nekome da je baci, konačno kretnja bez lopte nekog fudbalera ima smisla kad igra Junajted. Rašford bjesomučno trčao kod Murinja, odirao se čoek, ali bez ikakvog učinka. Marsijal je talenat, on ima ono što malo fudbalera ima, može da riješi utakmicu jednim potezom. To je igrač za Murinja, to je u stvari igrač za svaki tim, a ne samo za Murinja.

        Pogba klinac nedokazani se upoređuje sa odlascima legendi Bekama, Kina i Nistelroja koji su najsvjetlije trenutke u karijeri doživjeli u Mančesteru. Bravo, bravo, slična situacija.
        sigpic

        Comment


        • Pa uvek bilo lakše smeniti jednog čoveka no oterati gro tima.
          A po strani i igračku nedisciplinu, za koju opet najviše krivice snosi menadžer, kakvu igru je stvarao pod njegovim patronatom. Igrali smo najdosadniji, najdefanzivniji fudbal u eri kluba. A imamo tako moćne ofanzivce.
          I ko je za to kriv? Da nije možda kafe kuvarica iz kafemata.
          A Pogba ove 3 tekme demantuje da je kriv za posrnuće kluba. Šta je sad, odjednom naučio pikati loptu.

          Comment


          • Ne znam zasto ulazim samo u ovakve diskusije opet, ono kako smo mi izgledali na terenu je bila apsolutna njegova krivica, a to je najbitnije od svega.

            Ipak nije ono igraci nemaju pojma, kako je on hteo da prikaze i kako je navukao njegovu bazu.

            Hvala Liverpulu jos jednom.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Ako je bilo samo sa njima, zasto Rasford igra bolje odjednom, zasto Matic izgleda kao 15 puta bolji fudbaler nego pre 2 nedelje? Lindelof pocinje da igra onako kako i treba da igra, i za sto je doveden. Sancez ce izgledati bolje na terenu siguran sam, i sa njim je imao problem. Ali samo po Marsijalu, Pogbi i Shawu je pljuvao javno.
              Matic

              “I don’t know (what changed at Cardiff). This is the question no-one has an answer to but we are sure this is the way to continue, to fight and we will try to do it.

              “This is football. In football this happens. We know also it’s not only the manager’s fault when the results are not good.

              “But this is football and we have to carry on, to fight for the club.”
              Sou

              He said: “It’s not very nice when something as big as that happens at the club but we all as players and as a team need to show respect.

              “People might be quick to forget what Jose did for United, with the three trophies. He did a lot.

              “One of the trophies (Europa League) was one we hadn’t won before. He took us to three trophies in sort of one season.

              “So people need to respect him and remember what he did, not only for us as a team to win those trophies but for the fans as well.”
              Stankovic je prosao kroz pakao sa Murinjom, pa mu je postao najveci ratnik i igrao najbolji fudabl u zivotu pod Murinjom. Ali nije kao mala pizda isao i plakao po instagramu, vec prihvatio kritiku i radio na sebi. E to je razlika izmedju Stankovica i generalno fudbalera prije 10-15 godina i Labilnog i sl. daberskih instagramusa

              Ja ne znam sta vam nije jasno, Murinjo nije uspio i on je bivsi, sa razlogom. Isto kao Van Gal prije njega, nijedan ni drugi nisu zasluzili pljuvanje i da se koplja samo po njima slome ali takav je njihov posao. Ali opravdavati postupke Pogbe, pa to meni nije normalno sekunde.
              sigpic

              Comment


              • Pa ne secam se nesto i da je Pogba pljunuo po Murinja javno kao sto je ovaj njemu to direktno 2-3 puta u javnosti.

                I Murinjo je bio nekad, Murinjo. Pre 10 godina. On je bivsi. On moze da se nada necemu sada samo kao underdog, kako se i proslavio.

                Comment


                • Nisu ni neki protivnici bili, plus voljni momenat kao što sam pisao.

                  Svaliti sve na Murinja je neozbiljno. Šta je on mogao da uradi igračima da se oni ne trude? Da ih je tukao, vredjao, ne znam šta, ne bi onako igrali.

                  Nego sada svi daju maks da se sva krivica svaki na Murinja plus se pogodili protivnici.

                  Plus je pitanje i stav i odnos Solskera prema njma jer je on privremeno tu, ni on nema pritisak ni očekivanja. Sad sve da pogubi ne bi njega niko krivio. Svojevrstan spoj momentuma i onda dobiješ ovo.

                  Videćemo na duže staze ko je ko, da li je bilo do Pogbe i igrača ili Murinja.

                  Voleo bih da vam Poketino dodje jer se većina loži na njega.
                  Last edited by Cassius Clay; 30-12-18, 20:30.

                  Comment


                  • Ne može čovek prihvatit činjenicu da je zastareo, njegove metode su zastarene i provaljene i dok god ih se bude pridržavao, ništa ne menjajući, od njega neće ništa biti.
                    A sigurno da mu i trogodišnji rad na Teatru snova oduzima dosta od budućih nalogodavaca.

                    Comment


                    • I nakon tri odlicne utakmice pod OGS-om i novom, svjezem pravcu u kojem je tim krenuo, odje se i dalje prica o portugalskom govnaru. Opametice se i odje ljudi kad tad i prestati da ulaze u ovakve rasprave, pa cemo docekati da ona ljiga...splacina padne u zaborav kako i treba i kako je i zasluzio.

                      Speaking to Sky Sports, Pogba said: “It’s different. We still won some games with the old manager, but it’s just a different style of play, more offensive, I would say, so we create more chances.

                      “So, we try to play like that. That’s how we want to play, we want to attack and that’s what we try to do on the pitch. Maybe we just realised that we are Manchester United, we need to keep up, we need to be at the top of the league.

                      The reaction of all the players, everybody enjoying themselves, that’s all we need — everybody playing for each other and getting the result on the pitch.”
                      Tako je, Gujo!

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Pa ne secam se nesto i da je Pogba pljunuo po Murinja javno kao sto je ovaj njemu to direktno 2-3 puta u javnosti.

                        I Murinjo je bio nekad, Murinjo. Pre 10 godina. On je bivsi. On moze da se nada necemu sada samo kao underdog, kako se i proslavio.
                        Ja nisam zlatna ribica pa da imam pamcenje od nekoliko sekundi.

                        Ne sjecas se Lestera i kad mu je dao traku? Kad je zavrseno pretesko ljeto i kad smo pobiejdili, kad je trebalo spustiti tenzije, ko ih je podigao? Murinjo sa ovim komentarima nakon utakmice?
                        “Paul was fantastic – his contribution was amazing.

                        “We thought maximum 60 minutes but he managed (more than) 80. (Picking him) was not hard, the decision belonged to him.”
                        Ili Pogba sa ovim?

                        Pogba was pushed on his response and said that “if you’re not happy, you cannot give your best” when asked about what represents happiness and comfort for him. “There are things that I cannot say otherwise I will get fined,” Pogba said.
                        Kapiten stvarno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa on je i svoj CV branio tako sto je pljuvao po svemu i svacemu jos od pripremnog perioda, znao je da mu ekipa izgleda gore nego Cempionsip level, i jbg uprava ga nije podrzala za 2 transfera zato nece on da uspe.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Nisu ni neki protivnici bili, plus voljni momenat kao što sam pisao.

                            Svaliti sve na Murinja je neozbiljno. Šta je on mogao da uradi igračima da se oni ne trude? Da ih je tukao, vredjao, ne znam šta, ne bi onako igrali.

                            Nego sada svi daju maks da se sva krivica svaki na Murinja plus se pogodili protivnici.

                            Plus je pitanje i stav i odnos Solskera prema njma jer je on privremeno tu, ni on nema pritisak ni očekivanja. Sad sve da pogubi ne bi njega niko krivio. Svojevrstan spoj momentuma i onda dobiješ ovo.

                            Videćemo na duže staze ko je ko, da li je bilo do Pogbe i igrača ili Murinja.

                            Voleo bih da vam Poketino dodje jer se većina loži na njega.
                            Niko nigde nije ni napisao da su rivali iz prve TOP kategorije engleskih klubova al nismo li pod štafetnom palicom gosn "Posebnog" lomili zube na takve osrednje klubove.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ja nisam zlatna ribica pa da imam pamcenje od nekoliko sekundi.

                              Ne sjecas se Lestera i kad mu je dao traku? Kad je zavrseno pretesko ljeto i kad smo pobiejdili, kad je trebalo spustiti tenzije, ko ih je podigao? Murinjo sa ovim komentarima nakon utakmice?


                              Ili Pogba sa ovim?



                              Kapiten stvarno.
                              A sta nije u pravu ovde? If you are not happy, you can not give your best. U svakom posao isto vazi. Ako nema dobre atmosfere nema nista, a samo pre te prve utakmice znamo sta je sve pricao Murinjo i koliko je negativan bio. Ni ja nisam zlatna ribica. Pogba je i odigrao odlicno tu utakmicu. Nakon te je bilo sa Brajtonom kad smo primili 3 za poluvreme, i poceo je da sili koplja nad Pereirom.

                              Ovo drugo moze da se odnosi na bilo koga u klubu, ali novinari umeju da seru.

                              Comment


                              • Utakmica sa Lesterom, Pogba igra skoro 90 minuta iako je igrao finale Svjetskog. Da je govnar, došao bi treće kolo kao Ozil npr. Bez ikakvog odmora dolazi da pomogne klubu, to baš i nije mentalitet nekog napuhanog momka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X