Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da, ne mogu se poredit njih 2. Di Marija je najobicnija pic....

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • AdM koliki god beskicmenjak bio je imao neki produkt, sto od Sanceza ne vidimo ni u tragovima, svejedno trcao 90 min ili statirao. Ako ofanzivni igrac treba samo da trci i da ne stane daj da menjamo sport u, sta znam, Atletski klub Mancester Junajted.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Vidim da su nas mnogi otpisali za gradski derbi ko da dres Uniteda nose šarlatani koji se po prvi put susreću sa "bubamarom". Svakako su komšije favoriti. Trenutna forma, stanje na lestvici govore u prilog tome. Ali, u dobrom smo momentumu. Sigurno će 3 boda sa Dele Alpija značiti na polju samopouzdanja i eventualan uspešan rezultat mnogo bi digao ekipu i apetite za nastavak sezone.
          Nadam se ponavljanju reze iz zadnjeg ogleda sa Etihada. Mnogo će zavisiti od taktike Murinja i kadra koji će se suprostaviti stvarno moćnim Građanima.

          Comment


          • Paul Pogba and Romelu Lukaku are set to undergo a late fitness test before the Manchester derby. #mufc [Mail]
            Mogli bi sutra izaći i sa Matić-Erera-Felaini sredinom. Eventualno Fred

            Comment


            • Danas je taj dan.
              C' Mon United

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Danas prizeljkujem Felaini-Pogba-Fred(Erera) vezni.

                Idemo djavoli

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Računajte da Erera i Matić igraju sigurno, upitnik je taj treći vezni. Felaini/Pogba/Fred vidićemo, ako je spreman Pogba on.

                  Comment


                  • Nebitno, DDG je najbitniji. Da primiri ove a onda u 2 pol idemo po 3 boda

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment




                    • memphisdepay Woke up feeling like Beckham!

                      Inace spominje se da ce Pogba zajedno sa Lukakuom poceti sa klupe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eto gaaa, Pogba na klupi. Slavlje

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Zato sto je povrijedjen, meh. Treba da bude na klupi zbog ocajnog fudbala koji igra i sto konstantno primamo golove zbog njega
                          sigpic

                          Comment


                          • Danas bojim se, nazalost ne mozemo bez njega nikako.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Realno danas nam treba cudo da dobijemo, a ja bih se zadovoljio i sa pristojim porazom jer mislim da moze da bude jako ruzno, a odavno nije bilo. Nama ni kad je SAF bio tu nisu takve ekipe nikako odgovarale, a sad nam jos manje odgovaraju, pa oni su nas ubili, Barsa u dva navrata se igrala bukvalno, prosle sezone je moglo da bude 5-0, jer su na 2-0 promasili sve i svasta. Jednostavno su previse brzi, previse dobro igraju izmedju linija, a nasi igraci to preslabo kapiraju. Juventus je na 1-0 imao 3-4 prilike da ubije utakmicu, Siti ce ih imati vise, bukvalno nam treba ludacka koncentracija i da kompletna ekipa igra nevjerovatno disciplinovano tokom svih 90 minuta. Mi to nemamo ove sezone, a bude li se spavalo poluvrijeme ili pola sata kao do sad, za taj period oni ce haos da prave i moze bas ruzno da bude.
                              sigpic

                              Comment


                              • Lad vec srdjan pomenu Memfisa, treba aktivirat klauzulu i vratit ga. Cini mi se 35 miliona

                                Juce je dar mar radio

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X