Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebem ti drvo jedno iz Svedske, neznalicu jednu, Milos Degenek je za njega Maldini licno.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Strah me i pomisliti kakav bi martial bio pod saf-om



      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Još ne mogu vjerovati da je Lindelof igrač nekog kluba s velikim imenom, baš velika šprdnja.

        Comment


        • Znamo ko je doveo Lindelofa.
          Taj isti sada nek i snosi posledice.
          Od svih štopera sveta, Mou se uhvati za Švedsku neznalicu.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Deder Grankvista i Tobija na zimu, ovo je stvarno plač majke božije pozadi.

            Originally posted by Erik View Post
            Slepci slepi jebeni.
            Wtf
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Nebi me čudilo da Sanchez zatraži transfer u 1. Mjesecu ako nastavi grijat klupu
              Samo je pitanje gdje ga prodat (kina?)
              Za Milan i inter je preskup



              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Još ne mogu vjerovati da je Lindelof igrač nekog kluba s velikim imenom, baš velika šprdnja.
                Mene najvise buni sto je stvarno odigrao majstorski svetsko.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  I kakva scena na kraju kad se ori SBom Zoze Murinjo, Zoze Murinjo
                  Pojacaj malo TV, pevali su fuck off Mourinho

                  Klub bez klase.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Da nije bilo Murinja u Londonu Čelsi bi i dalje bio malen klub koji luta u velikom novcu.
                    Malo poštovanja nije na odmet žgadije sa Bridža.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by reddevil96 View Post
                      Nebi me čudilo da Sanchez zatraži transfer u 1. Mjesecu ako nastavi grijat klupu
                      Samo je pitanje gdje ga prodat (kina?)
                      Za Milan i inter je preskup



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Epski zajeb sa njim.

                      Sreca pa ne dovedosmo Brazilsku olupinu pa da se jos vise zakopamo.

                      Ujebali smo najveceg talenta u klubu sa tim dolaskom ali dodje iz dupeta u glavu nekom

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Epski zajeb sa njim.

                        Sreca pa ne dovedosmo Brazilsku olupinu pa da se jos vise zakopamo.

                        Ujebali smo najveceg talenta u klubu sa tim dolaskom ali dodje iz dupeta u glavu nekom

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Srećom u klubu postoji netko pametan (Ed ili netko od Glazera) pa su stopirali prodaju martiala za novu olupinu
                        Nadam se da ce sto prije potpisati novi ugovor


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Pojacaj malo TV, pevali su fuck off Mourinho

                          Klub bez klase.
                          Ja sam cuo bukvalno Zoze Murinjo, ali ako su to pjevali covjeku koji im je pola istorije, onda ne znam sto bih rekao, jad i bijeda

                          Ovaj Sari je zesca faca, Zolu sam vazda obozavao, ali nema trika da moze Celsi do titule, Ridiger, Luiz i Alonso su uzasni pozadi. Treba mi da uzmemo Kejhila u januaru, u kakvom je god stanju bolji je od Baljija i Lindelofa, a i u Celsiju je najbolji stoper kojeg imaju posle Aspija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakva su ova dva smaraca, i kad ne igra Sancez im smeta, i kad igra im smeta. Brinite vi vise o Martijalu i kojoj ce sad da ga nacini, recite mu da postoje kondomi, drzite ga fokusiranim na fudbal. Sancez je najmanji problem koji Mancerster Junajted ima. Da plata Sancezova je problem, Sou 200k dobio, pa to nisu istine sta radi taj Ed i Glejzeri, bas odlicno dati covjeku koji ima sest mjeseci fudbala u cetiri godine 200k funti nedeljno. Martijal je sledeci, imace 220k funti nedeljno lagano, cime je to zasluzio? Gori stoper, bek, jedan vezni jer je Pogba ne znam sta bih rekao, previse neozbiljan, ne zelim da povrijedim vasa mala osjecanja. U januaru obavezno Zlatana dovesti da malo reda uvede u svlacionicu i da 7-8 golova.
                            sigpic

                            Comment


                            • Normalno da smeta vidjet na klupi najplacenijeg igrača lige
                              Taj transfer je najveći zajeb koji smo napravili
                              Puno veći i od pogbe jer pogbu uvijek mozes negdje prodat a ovog lika jako tesko


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Dolazak ili ti vraćanje Zlatana na OT znači samo jedno - klub bez ikakve strategije.
                                Ako tako gledamo onda glasam i za Runijev povratak...

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X