Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako tesko prodati Aleksisa Sanceza? Ok then.

    Necemo ga prodavati pod broj jedan, pod broj dva bas je isto dovesti nekog za dz i dati mu samo platu, a dovesti nekog za 105 miliona, dati mu 20k funti nedeljno manje od Sanceza i zastrasujuca image rights. Da, da, ma isto sve.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ja sam cuo bukvalno Zoze Murinjo, ali ako su to pjevali covjeku koji im je pola istorije, onda ne znam sto bih rekao, jad i bijeda

      Ovaj Sari je zesca faca, Zolu sam vazda obozavao, ali nema trika da moze Celsi do titule, Ridiger, Luiz i Alonso su uzasni pozadi. Treba mi da uzmemo Kejhila u januaru, u kakvom je god stanju bolji je od Baljija i Lindelofa, a i u Celsiju je najbolji stoper kojeg imaju posle Aspija.
      Fakofirali ga, zato je pokazivao broj titula prema njima.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Ako tako gledamo onda glasam i za Runijev povratak...

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        10 golova u 17 utakmica
        Lijepo je vidjet legendu kakve golcine jos uvijek zabija
        Neka se njih dva i dalje natječu u mls
        Nema smisla vracat zlatana opet



        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Fakofirali ga, zato je pokazivao broj titula prema njima.
          Ubjeldjivo najzasluzniji sto su ovo sto jesu danas, u dupe da ljube prvo Romana pa onda Zozea. Ali ako to ne postuju, njihov problem.
          sigpic

          Comment


          • Ma nama treba totalni zaokret u svim sferama. Promene pod hitno jer svaka sezona je DEJA VU. Počeli se radovati igrom u pojedinim fazama. I ništa to ne bi bilo začuđujuće da neće doći sledeća nedelja i poraz od nekog Bornmuta, Evertona...I opet priča i kuknjava idu Jovo nanovo i tako u krug.
            Jednostavno United sa sadašnjim stručnim štabom, igračima nije kadar za bolje. Današnjih 45' drugog dela su maksimum i opet nije bilo dovoljno za trijumf.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by reddevil96 View Post
              10 golova u 17 utakmica
              Lijepo je vidjet legendu kakve golcine jos uvijek zabija
              Neka se njih dva i dalje natječu u mls
              Nema smisla vracat zlatana opet



              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Liga gde je Marko Perovic Gareth Bale iz prime momenata u Tottenhamu. Liga gde je Katai Totti.





              Inace, najjace je sto smo se Bici i ja upalili na leto da od Lindelofa i moze biti nesto.

              Ne znam na osnovu cega on igra ispred bilo kog stopera u klubu, ukljucujuci i igrace iz u23 pogona.
              Pre bih igrao sa Darmianom i Ro-Shaun-om nego sa njim.
              Bailly je imao onu overbrainfart partiju protiv Njukasla, ali kontam da na treningu ne moze biti gori od Lindelofa


              Momenat kad je Giroud izbacio loptu u gol aut, pomislih na trenutak "Wow, Lindelof reagovao dominantno!" Kad ono na usporenom snimku vidiš da se Giroud totalno sam ušeprtljao.

              Kod oba gola je ispao pickica. Pogba se moze kriviti za prvi gol, ali se NE MOZE reci da Lindelof nije ispao kao pacenik kod tog gola. Ozbiljan stoper uradi jednu od 5,6 mogucnosti u toj situaciji da ometu protivnika i da onemoguce ono, Lindelof ništa.
              Baš ništa, osim izigravanja glomaznog čunja koji služi da odmogne saigraču.

              Comment


              • Bar da kazes da forsira Lindelofa zbog buildup-a, jer ono, bas je pakao gledati Smolinga kako cepa loptu iz sve snage u vazduh a nikoga oko njega. Al Lindelof nije nista bolji, uspanici se svaki put kad dobije loptu, Smoling bar zna da nume i opusteno hendluje takve situacije ispucavanjem.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Lindelof je solidan fudbaler ne sumnjam ali nije nivo Junajteda, mozda sa jos 2 stopera kad igra pa moze, ovako je nesiguran strasno.

                  Kriminalno se branimo bas, 16 primljenih golova a 20. je oktobar, uzas.

                  Lukaku slab, bas mu treba klupa malo. Rasford dosta lose ali ajde igrao je desno. Mata majstorski.

                  Comment


                  • Možda je solidan fudbaler, ali je loš štoper i loš igrač.

                    Comment


                    • I dalje nam je negativna gol razlika

                      Comment


                      • Do Njukasla sam bio siguran da Murinjo ovo ne moze okrenuti, i dalje mislim da je jako tesko ali sad barem vidim neku sansu. Igraci su odreagovali, on je odreagovao, ali pravi test je Juventus, ako protiv njih mozemo da se nosimo, onda mozemo sa svima, i u ligi, i u Evropi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dosta pozitivih stvari ali sustinski samo jos 2 boda dalje of vecine konkurenata.

                          Comment




                          • Comment


                            • S obzirom da je lukaku izvan forme nebi bilo loše probati sancheza u vrh napada gurnut a na krilima martial i Mata (Rash)
                              Od svih napadački orijentiranih igrača jedino martial zasad treba biti siguran za mjesto u prvih 11


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Mourinho je odlicno vodio danasnji meč, pocevsi od sastava, jedino taj Lindelof, ali to ga je i direktno kostalo 2 boda. Zna sigurno bolje stanje Valencia-e i Dalota i sto je Young igrao. Ostalo je bilo dobro, cak i izmene. Falio mu je Fella da zatvori prekide i centarsuteve na kraju.

                                Comment

                                Working...
                                X