Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba ih pritisnuti, Luiz, Alonso i Ridiger su defanzivni teletabisi, a i Zorzinjo i Kovacic su isto tanki defanzivno.
    sigpic

    Comment


    • Tako je, ne znaju dje biju, samo ih pritiskajte i dalje. Mata magija, majstorski Martijal.
      sigpic

      Comment


      • Slepci.

        Comment


        • Martial počeo opet zabijati ali nakon prve loše utakmice opet ce završit na klupi iako mu je guzicu spasio


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Steta, za klasu smo bolji bili, ali eto nesposobnost Pogbe i Lindelofa nas je kostala, oni nista nisu stvorili iz igre, drugo poluvrijeme totalna kontrola i opet na kraju jedna lagana situacija da se lopta izbaci daleko, Linddelof naravno tu loptu glavom ne udara kako treba, ona ide u aut blizu gola, i iz tog auta pada gol. Kakva partija Matica u drugom poluvremenu, kao hobotnica ih je zaustavljao, potpuna dominacija, Smoling ministar odbrane, ali mora jos neki stoper tu pod hitno. Neko iz akademije ne moze biti gori od Baljija i Lindelofa.
            sigpic

            Comment


            • Prvo sto je izbacio loptu u aut i posle stoji dok se odbija lopta

              Comment


              • I kakva scena na kraju kad se ori SBom Zoze Murinjo, Zoze Murinjo
                sigpic

                Comment


                • Kakav nesposobni pacenik je Lindelof

                  Comment


                  • Najdebilniji rezultat, bolje da smo izgubili. Nama bod nista ne znaci, a otkinuli smo Celziji potencijalno 2 bitna.

                    Slepci slepi jebeni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobar karakter inace, drugo poluvrijeme u dvije utakmice zaredom se igra odlican fudbal, dosta energije, mnogo trcanja i pritiskanja, lijepa pas igra. Mata mora da igra, niko ne umije da iznese tu loptu jbg, Pogba je previse davi, Mata je mnogo konkretniji. Rasford je mentol, nema on sta da trazi u prvom timu i to na desnom krilu, Sancez i Mata neka se mijenjaju u sredini i na krilu i neka ovako igraju od prvog minuta i nece biti problema. Martijal je zasluzio sad da veze 5-6 utakmica lijevo. Lukaku se ponovo bori i pravi probleme protivnicima. Matic ako bude igrao kao danas u drugom bas cemo lagano gaziti male.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vlajko, ti bi Rošona? Nikad nismo imali igraca koji izgleda kao da dolazi iz Komptona i ima ime kao da dolazi iz Komptona, mozda bude nesto od njega
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Bilo koga jer ovo sto igraju Balji i Lindelof je nivo konferencije i to posle tri piva prije utakmice. Ali kako ih nije sramota kad vide Smolinga sta sve radi u odbrani, ne mozemo mi dati golova koliko ih mozemo primiti na nevjerovatne gluposti, to nisu ni osnove, a ni to ne znaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Došli smo do toga da se zadovoljsvamo drugim poluvremenom a bodovi odlaze li odlaze. Još jedna sezona za zaborav. Golgote se nastavljaju ali mi "uživamo " u jbn bodu.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Nema Junajted štopera od Vidića i Rija, a upravo se po tome prepoznavao od kada znam za ta klub. Tu škripi, pored toga Rašford je igrač za Everton, ili za vašu klupu, pisao sam o tome.

                              Može da vas vode svi treneri ovog sveta, nije do trenera, potreban je ozbiljan remont odbrane i dva preozbiljna igrača ka napred, tipa Grizman ili Mbape.

                              Comment


                              • Kakvo drugo poluvrijeme,samo onakva borba i ništa me više ne interesuje. Jedem govna dok pišem zobg Marsijala, majstorska partija, nema šta. Kriminalno branjenje posljednje šanse Čelzija, kriminalno. Kao i prije 2 godine, Čelzi nam se izvlači u 96. minutu, nikad mi nećemo osvojiti 3 boda na Bridzu

                                Sve u svemu zadovoljan sam, drama ogromna plus ovaj asistent što isprovocira Murinja, pa na kraju njegovo pokazivanje 3 prsta navijačima Čelzija, cirkus.

                                Comment

                                Working...
                                X