Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • It's official - congrats to @LukeShaw23 on his new #MUFC contract!
    Last edited by aquaria; 18-10-18, 15:46.

    Comment


    • Kazu 160k funti nedeljno. Nenormalno ce ovo da eskalira sa platama. Wage structure nepostojeci. Zajeb napravljen jos tamo pre 2 godine kad je Pogba dosao i kad mu je data nenormalna plata. Kasnije su i sa Sancezom samo dolili ulje na vatru.

      Jeste da je So nas najbolji igrac u ova dva meseca, al jednostavno ne mozes da poslujes ovako na duze staze.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Kazu 160k funti nedeljno. Nenormalno ce ovo da eskalira sa platama. Wage structure nepostojeci. Zajeb napravljen jos tamo pre 2 godine kad je Pogba dosao i kad mu je data nenormalna plata. Kasnije su i sa Sancezom samo dolili ulje na vatru.

          Jeste da je So nas najbolji igrac u ova dva meseca, al jednostavno ne mozes da poslujes ovako na duze staze.
          Uhh jbte. Baš mnogo. Realno gledano, trebalo bi oko 90 da bude. Tek mu idu najbolje godine u karijeri. Ovo bi trebalo da bude neki njegov apgrejd za najbolji ugovor u karijeri koji sledi za par godina. On izgleda sad dobio taj ugovor. Nerealno mi je da može dobiti više od ovoga u nekom trenutku karijere.

          Mada, i mi smo Dekiju Lovrenu dali 110k.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Kazu 160k funti nedeljno. Nenormalno ce ovo da eskalira sa platama. Wage structure nepostojeci. Zajeb napravljen jos tamo pre 2 godine kad je Pogba dosao i kad mu je data nenormalna plata. Kasnije su i sa Sancezom samo dolili ulje na vatru.

            Jeste da je So nas najbolji igrac u ova dva meseca, al jednostavno ne mozes da poslujes ovako na duze staze.
            Upravo ovo

            Sad ce i Marsijalu nicim zasluzeno poduplati platu. Ovo klub radi godinama vec. I posle ja d se nerviram zbog Murinja, klub je u kurcu teskom a trener samo dio problema, dijelic.

            Comment


            • Stara vest, sad je vec 190k funti...

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Upravo ovo

                Sad ce i Marsijalu nicim zasluzeno poduplati platu. Ovo klub radi godinama vec. I posle ja d se nerviram zbog Murinja, klub je u kurcu teskom a trener samo dio problema, dijelic.
                Zahvaljujući tom martialu mourinho je jos uvik nezasluženo na klupi Uniteda tako da najviše mourinhu treba biti u interesu da martial bude zadovoljan i u formi jer jedino ga on i pogba (kad pokaze zelju) mogu spasit otkaza do kraja godine s obzirom da su sanchez i lukaku nikakvi


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Svidja mi se ovo sa novim ugovor,jeste velika plata ali sta cemo,samo neka nastavi da igra kako se ocekuje od njega,kao sto je ove sezone od pocetka,tako ocekujem i u nastavku.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Zahvaljujući tom martialu mourinho je jos uvik nezasluženo na klupi Uniteda tako da najviše mourinhu treba biti u interesu da martial bude zadovoljan i u formi jer jedino ga on i pogba (kad pokaze zelju) mogu spasit otkaza do kraja godine s obzirom da su sanchez i lukaku nikakvi


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Dao gol, dupla plata za gospodina

                    Ta logika nas i jebe, razni prosjeci imaju visoke plate pa ih ne mozemo prodati, isto kao sto nas kod prodaje i kupovine ucijenjuju svi zivi. Mi svoje igrace brzo zasitimo visokim platama i cudimo se kad ne grizu. Kupujemo igrace kojim smo drugi ili treci izbor, ponasamo se svakako samo ne ko veliki klub. I onda promijenimo trenera sa uvjerenjem da cemo procvijetati

                    Comment


                    • Plate ce tek kasnije da se saznaju, ovo je cisto lupetaranje. Verovatno je manje nego sto se pise.

                      Comment


                      • Posle Smradunija i njegovog besramnog izvlacenja 2 ogromna ugovora , koje nije opravdao, ovo je normalan sled dogadjaja.

                        Nijedna individua nas nije dugorocno ujebala kao taj lik.


                        No, drago mi je zbog Shawa, orvi ugovor mu je bio mali, iako se pričalo da je veliki. Ako se dobro secam bio je na 40 ili 50k, u momentu kada je mogao da nam izvuce mnogo vise zato sto ga je Chelsea, koji je tada igrao LS, a mi ne, i za koji on od malena navija, hteo i trazio krpeci isto levog beka.

                        Comment


                        • Skols oko Murinja pogodio u metu. I ja sam obozavao taj cockiness.
                          Kao neko ko obozava Kanye-a pre ovih ludila, i Conora Mcgregora pre ovepost-Flojd kokain ere, slicno mi je sa Mou-om.

                          Kanye je svoj cockiness pravdao genijalnim albumima, Conor je pogadjao kad ce i kako da nokautira protivnike, Mourinha su se protivnici plasili, bio je unapologetic, harizmatican i svaki tim je pravio cvrstim.

                          Kanye je skrenuo totalno, izbacio mediocre album, Conor izgubio ostrinu, a Mourinha se niko više ne plaši, a tim mu i defanzivno izgleda “2 koraka napred-3 nazad”. Plače, isfrustriran je, unapred trazi alibije, za sve ima zilion fucks given.

                          Comment


                          • Teške četiri nedelje u PL za Junajted. Iznenadio bih se kad bi Murinjo izdržao do reprezentativne pauze opet.
                            sigpic

                            Comment


                            • Izgubi li od Celzija gotovo. Od svih klubova bivsi da mu presudi, valjda se trgnu.

                              Comment


                              • E cus Celzi i Sari da mu presude, lagano spustanje na zemlju plavaca.
                                Budi se Portugalceva ceta, iskoristio je on ovu pauzu da sve dovede u red

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X