Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Zaboravio sam da kazem da je i Cakir bio x faktor Reala,nadjite svog Cakira.
    Ne mogu Englezi da nadju to. Nemaju oni taj uticaj kao Španci. Ni Englezi ni Nemci. Ni Italijani. Samo Real namešta ipak su oni vodeća sila i vodeća država i imaju najjače lobiste svuda

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ne mogu Englezi da nadju to. Nemaju oni taj uticaj kao Španci. Ni Englezi ni Nemci. Ni Italijani. Samo Real namešta ipak su oni vodeća sila i vodeća država i imaju najjače lobiste svuda
      Real je institucija ipak tu se slazemo
      Evo kako je Perez vec nasao nacin da zlostavlja Ronaldicu i njen ego
      Last edited by E1_PG; 26-09-18, 14:58.

      Comment


      • 0.25 i 0.55
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • To si trebao davno da uradiš. Bravo Žoze.

          Comment


          • Boli Pogbu kurac. A i ostale. Pokazao je Vudi letos svima koliko je Zoze nebitna figura u klubu, pa ne mora niko ni da ga slusa. Srecno novom treneru.
            Last edited by bici; 26-09-18, 15:52.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Bici, kad ce? Da se proslavi odlazak Portugalca

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post

                Busby mrzi Murinja ustvari, nije njemu do Mančestera.
                NE mrzim Murinja, kao sto rece Miki. Ako budem bio dokon mogu da ti nadjem i neke skrinsatove dopisivanja sa ortacima dok jos Murinjo nije bio u Unitedu, posto se snimao nisam.
                Gotivio sam ja Mou-a dosta kao lika baš baš. Ja volim te harizmatične aure, i ne smeta mi čak ni kad je neko a little bit cocky, ako dobro nosi taj stav i ako ima pokriće u tome.

                Ali da budem totalno iskren, uvek sam smatrao da je barem malo precenjen kao trener, tj nije mi se dojmio toliko njegov rad, nije bio my cup of tea. Nisam verovao u njegov koncept.


                Ja volim United, i samo United, ne mrzim ništa, nijedan klub, ne gotivm neke likove iz Sveta fudbala, ali sam spreman da konstatujem da dobro rade posao. Npr Simeone i Klopp, Simeone mi je bio dugo najnegativniji lik u Svetu fudbala, jos iz igrackih dana, a Klopp mi je ogavan jos iz Dortmunda, pretender. Ali obojica su odlični treneri, rade odlican posao, a Simeone mi je mozda i najbolji trener na Svetu.

                Čak ne mogu da kažem i da približno obožavam igrače Uniteda kao što volim klub. Možda samo Carricka, čak ni Vidića koji se zove kao moj brat i bio je kapiten Zvezde i jedan od omiljenih igrača u mojoj zvezdaškoj porodici. Okolina je više volela Vidića od mene. Voleo sam ga ja, kao igrača Uniteda, ali nikad mi nije bio ni približno bitan kao United.
                Voleo sam i Rooney-a mnogo, pre 2011. i samo ljudi oko mene znaju da ne pričam rade volje to što pričam za Runija.
                Rodjen sam na dan kad je i Beckham, imao njegov dres, kopačke, kad je otišao shvatio sam da nikad nijedna figura neće da mi bude bitna kao što mi je bitan United, i svaki stav gradim prema tome.


                Samo United me zanima, ne trošim svoju energiju i pažnju da nekog iracionalno mrzim ili obožavam.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  To si trebao davno da uradiš. Bravo Žoze.
                  Kasno Marko na Kosovo stize.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Boli Pogbu kurac. A i ostale. Pokazao je Vudi letos svima koliko je Zoze nebitna figura u klubu, pa ne mora niko ni da ga slusa. Srecno novom treneru.
                    Mislis Zidanu
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Bici, kad ce? Da se proslavi odlazak Portugalca

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Nema sta Miki da se proslavlja. Mnogo vise treba da nas zabrinjava zasto jedna ovakva trenerska velicina dozivljava sve ovo u klubu, nego sto treba da se radujemo nekom novom poglavlju u skorijoj buducnosti.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Zinedin Zidan je toliko velika fudbalska licnost, dok nije uradio ovo sto je uradio, odnosno odbranio LS sa Realom bio je uz Krojfa najveci svih vremena, ali vezati tri LS, imati takvo postovanje od velikih zvijezda i velikih egomanijaka slobodno mozemo reci, taj covjek mora onda biti najveci. Kao fudbaler je bio broj jedan u svom dobu, iako je Ronaldo imao vjerovatno veci plafon ali Zidan je bio taj koji je trajao preko deceniju na najvecem nivou, zbog njega su dolazili navijaci na treninge da ih gledaju, jedan Roberto Karlos koji je igrao sa Ronaldom, Ronaldinjom i Rivaldom blenuo u Zidana i divio mu se do imbecilnosti i kakvu je sve magiju sposoban da donese, sam je rekao mnogo je bila veca zabava na treninzima i nikad ne pamti toliko navijaca na treninzima kao kad je Zidan igrao. Bekam koji je bio jedna od najvecih zvijezdi se osjecao posramljeno sto ga uopste i stavljaju u istu recenicu kao Zidana, sve je to dok je bio u Realu, a najbolje godinje je proveo svakako u Juventusu, Kalco bio potpuno druga dimenzija, a Zidan gospodar lige.

                        U Francuskoj je imao status bozanstva kao fudbaler, posle onoga sa Materacijem bilo koga drugog bi pljuvali, izasle na stotine hiljada ljudi da pozdrave Zidana sjutra dan, Sirak mu uputio najljepse moguce rijeci, a ulog je bio najveci moguci. No plesao je starac i sa 34 godine i oducavao od fudbala Ronaldinja koji se tada smatrao najboljim igracem planete i otale Brazilce, izgledalo je kao da je on Brazilac sto rece Pele, ali postovanje koje je donio kao trener, iako mozda takticki nije savrsen nikom nije ni palo na pamet da protivrece Zidanu, a zurku su prije toga pravili i Murinju i Benitezu, da ne pricam o onima prije njih, Kapelu, Luksamburgu, Pelegriniju, nekad igraci, nekad uprava, ali zurki je uvijek bilo u realu i treneri su smjenjivali kao na traci. Jedini covjek koji je prezivio Pereza, onaj dan kad je saopstio da oldazi Perez nije znao dje se nalazi. Zidan je najveci pobjednik od kad je fudbala, uradio je nemoguce, odbranio LS, a onda nesto nestvarno, osvojio je jos jednom, tri puta zaredom. U Real je otisao da osvoji LS dok je bio igrac, a onda ju je posto je zavrsio karijeru osvojio cetiri puta, jednom kao asistent, tri puta kao trener. Samo Bejl mu nista nije porucio kad je odlucio da napusti klupu Reala, sok i nevjerica u upravi, medju navijacima, medju igracima. Za dvije i po godine devet trofeja, vec sad je jedan od najboljih trenera u istoriji, a radni staz kao treneru mu je cetiri godine. Kad to spojis sa tim kakav je igrac bio shvatis koliko je covjek genijalan.

                        Ipak ja koliko god da ne volim Ramosa koji moze biti i ovakav, i onakav, covjek je iz drugog vremena, covjek je pobjednik, nije debil kao Martijal, Pogba i Lingard, takvi tesko da mogu imati postovanje za Zidana, vjerovatno ni ne shvataju o kakvoj se velicini radi. Ramos i drugari koji su vazda bili teski i koji nisu imali psotovanja za neke druge, ipak znaju da je Zidan jedan od najvecih koji su ikad pipnuli loptu, samim tim znaju sta znaci postovanje. A nisam siguran i da Zidanu trebaju takvi, ali on ce im usaditi pobjednicki gen, covjek je rodjen da bude pobjednik, najbolji. takav je bio kao igrac, takav je i u kratkoj trenerskoj karijeri.

                        Ostario je deset godina za te dvije i po godine dok je bio u Realu, pored svih titula, svih uspjeha bilo mu je dosta pritiska konstantnog, a taj pritisak je smijesan prema pritisku koji ce dobiti ako preuzme Mancester. Zidan ako dobije posao mora biti planiran za barem narednih pet godina, da sklopi tim po svojoj volji, da dovede igrace koji su mu potrebni, da razvija mlade igrace. Bilo bi lijepo vijdeti ga i pored SAFa, nije se starom ispunila zelja da ga trenira iako je odbio tu sansu dok je ovaj bio u Bordu, ali zna se koliko je SAF volio i cijenio Zidana, a i koliko je Zidan cijenio SAFa, Mancester i pogotovo Skolsa.

                        No ja sam siguran da on zna mnogo bolje i da nece prihvatiti da bude menadzer u klubu koji je trenutno cirkus.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Nema sta Miki da se proslavlja. Mnogo vise treba da nas zabrinjava zasto jedna ovakva trenerska velicina dozivljava sve ovo u klubu, nego sto treba da se radujemo nekom novom poglavlju u skorijoj buducnosti.
                          Doživljavao je on to i u che i u realu (tamo u manjoj mjeri) tako da je to njemu sasvim normalno i očekivano
                          Potjerat njega
                          Ostavit sve igrače pa i pogbu do kraja sezone i ako igraju i dalje nikako onda su svi na prodaju i krećemo dalje


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Da bi postojao neki mir i da trener Mancestera ne prolazi kroz pakao svakog dana, najvaznije je postaviti nekog neafirmisanog, to je lose generalno ali ko god iole iskusniji da dodje imaju da ga buse i maltretiraju ,a vec sam pisao kako je pukao Poketino kad su mu postavili neko debilno pitanje, znaci ceka ga pakao ako dodje u Mancester, a on siguran sam s tim ne moze da se izbori.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Nema sta Miki da se proslavlja. Mnogo vise treba da nas zabrinjava zasto jedna ovakva trenerska velicina dozivljava sve ovo u klubu, nego sto treba da se radujemo nekom novom poglavlju u skorijoj buducnosti.
                              Prvi korak se mora napravit a taj korak je da ovaj egomanijak dobije otkaz, da moze da provodi vrijeme sa svojom porodicom jer se pogubio totalno. Ne moze biti slucajnost i splet okolnosti da mu se uvijek ovo desava u 3 sezoni. Ovo je ludnica sta on radi, sta prica.

                              Rekao sam, vece postovanje bih imao da kaze jebite se svi. Ja sam taj i taj, meni ovo ne treba ali ovo? Dno dna

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                0.25 i 0.55
                                I want to know what Mou said. Pogba looks completely taken aback
                                Lingard dabs better
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X