Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Mislite da nije znao da se snima? Lukav je to lisac. Kao nece da se pozdravi sa Pogbom.
    Obojica su znali. Primadone

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ed??

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Znao je on da će da promaše Jones i Bailly. Slušaj ti to... Znao on...
        Pošto zna sve, i da se usere u život svojim igračima, nek se uhvati posla i neka zna da ih trenira i da vodi malo ovaj tim.

        Kad znaš da si dopustio da na svom terenu pucaš penale protiv championship ekipe, onda bi trebalo da znaš da to znači da vodiš tim kao poslednja propalica.

        Jednom sam već pisao, mnogo potcenjuje inteligenciju svojih igrača i nije svestan razvoja informacione tehnologije. Ako je pre 10,15 godina mogao da izjavi nešto i da mu svi igrači ne saznaju za svaku izjavu, da mu ne vide način na koji je to reko, danas to više nema. Igrač će da otkuca na twitteru "mourinho" i videće odmah o čemu se radi. Poštuju ga i više nego što je zaslužio. Prošlo je vreme svih tih Dejana Stankovica, kojeg obozavam, koji ne znaju šta je internet.

        Izgubio je svakog igrača u svlačionici. Samo iz pristojnosti i imidža u javnosti mu ne rentuju svi igrači. Evo mogu glavu na panj da stavim da 80% igrača da mora da bira stranu, izabrali bi Pogbinu stranu.
        I ako ga ljudi iz kluba ne otpuste, onda su stvarno teški idioti.



        Ja sam za to da se Mourinho odmah najuri, i da se Pogbi da prilika do kraja sezone da pokaže da je ovo ponašanje samo plod frustracije zbog trenera. I napomenuti da postoji nulta tolerancija na najmanju glupost.


        Evo i Rio ga suptilno proziva kad u tvitu poručuje Lampardu "Deserved Win!"
        U fazonu, zasluzio si da prodjes, nadigrao si onu budalu na sred OT-a.


        Najgore od svega što više nije ni šokantno. Niko više ne veruje u njega.
        Last edited by Busby Babe; 26-09-18, 13:45.

        Comment


        • Ovo nije realno. Pravi se rijaliti. Ljudi ne gubite zivce dzaba, kokice i samo opusteno dok rezultati ne dodju u prvi plan kluba. Koji ozbiljan klub pusta ovakve snimke u javnost a to se itekako dogadja svuda.

          Comment


          • Sta vam je - ovo je nebitna utakmica. Makar se malo rasteretio i onako pregust raspored.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Sta vam je - ovo je nebitna utakmica. Makar se malo rasteretio i onako pregust raspored.
              [emoji23][emoji23][emoji23] dobar

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Ed??

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Vidi ovog Mikija, Ed? Hahahahhahahahahahahahahahahhaahha, drugar on ne može Vrsaljka i Tobija da dovede, kakav Ed Zidana da dovede nemoj me zasmejavati.

                Ajmo SMS u januaru.

                Murinjo, SMS i ekipa. Da bude kidalica. Murinjo osvaja LŠ, Miki na aparatima.
                Last edited by Cassius Clay; 26-09-18, 14:37.

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Ovo nije realno. Pravi se rijaliti. Ljudi ne gubite zivce dzaba, kokice i samo opusteno dok rezultati ne dodju u prvi plan kluba. Koji ozbiljan klub pusta ovakve snimke u javnost a to se itekako dogadja svuda.
                  Tocno, Postali smo kardashian club


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Vidi ovog Mikija, Ed? Hahahahhahahahahahahahahahahhaahha, drugar on ne može Vrsaljka i Tobija da dovede, kakav Ed Zidana da dovede nemoj me zasmejavati.

                    Ajmo SMS u januaru.

                    Murinjo, SMS i ekipa. Da bude kidalica. Murinjo osvaja LŠ, Miki na aparatima.
                    Sta je bilo kad si se probudio?[emoji23][emoji23][emoji23]



                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • E kad se sjetim MU iz perioda 2006,7,8 kakav je to tim bio.Svi su drhtali.Ali dobro upravo je Real tih godina bio kanta pa je dozivio renesansu sa dolaskom Modrica i Krosa,vidjecemo sve je moguce.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        E kad se sjetim MU iz perioda 2006,7,8 kakav je to tim bio.Svi su drhtali.Ali dobro upravo je Real tih godina bio kanta pa je dozivio renesansu sa dolaskom Modrica i Krosa,vidjecemo sve je moguce.
                        Mnogo toga treba da se uradi da bi se vratio klub na pravi put. Nije to samo dovodjenje igraca.

                        Ja sam sad za to da se krene od 0 i da se gradi. Ovako ne ide, temelji u klubu su ocajni

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Sta je bilo kad si se probudio?[emoji23][emoji23][emoji23]



                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Poljubio sam devojku do sebe i poručio joj da sam imao lep san, ona me pitala jesam li sanjao nju i sebe kako dobijamo dete i uzimamo se, ja sam rekao ne, sanjao sam kako Murinjo uzeo sa Mančesterom LŠ. Ona mi udarila šamar i izašla iz kuće i prevarila me sa novosadskim šmekerom Miki28cm i dobili trojke.

                          Busby mrzi Murinja ustvari, nije njemu do Mančestera.
                          Last edited by Cassius Clay; 26-09-18, 14:50.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Mnogo toga treba da se uradi da bi se vratio klub na pravi put. Nije to samo dovodjenje igraca.

                            Ja sam sad za to da se krene od 0 i da se gradi. Ovako ne ide, temelji u klubu su ocajni

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Zaboravio sam da kazem da je i Cakir bio x faktor Reala,nadjite svog Cakira.
                            Sad ce me Uki unistit
                            Last edited by E1_PG; 26-09-18, 14:51.

                            Comment


                            • Hahaha Uki, mozes ti to bolje. Ovo je tanko, neubedljivo.

                              BB znam sa drugog sajta i mogu ti reci da je on bas gotivio Portugalca za razliku od mene koji ga nikad nisam mirisao ali sam ga itekako postovao jer je bio smeker a sad je ispusena mustikla.

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Zaboravio sam da kazem da je i Cakir bio x faktor Reala,nadjite svog Cakira.
                                Sad ce me Uki unistit
                                Mrtva trka dal vise mrzim njega ili Briha. Ne mogu ih ocima vidjet

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X