Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozemo mi da se zajebavamo jer stvarno smo komedija, putujuci cirkus na celu sa Portugalskim klovnom ali u drugu ruku zalosno je kroz sta klub prolazi zbog 2 pick....

    Nek odjebu koliko sad iz ovog velikog kluba. Nije im ovo dedovina pizda li im materina svima

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Prvi korak se mora napravit a taj korak je da ovaj egomanijak dobije otkaz, da moze da provodi vrijeme sa svojom porodicom jer se pogubio totalno. Ne moze biti slucajnost i splet okolnosti da mu se uvijek ovo desava u 3 sezoni. Ovo je ludnica sta on radi, sta prica.

      Rekao sam, vece postovanje bih imao da kaze jebite se svi. Ja sam taj i taj, meni ovo ne treba ali ovo? Dno dna

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Ne znam sto ti je to dno dna. Ocigledno je da covek hoce da uspe u Junajtedu, bar ja vidim da mu je stalo, al jbga, ne ide mu. U takvim momentima bi ovi iznad trebali da urade sve sto je u njihovoj moci da mu pomognu, a ne da ga u transfer roku izveslaju kao mladog majmuna.

      Ne znam sto mislis da ce sa drugim trenerom biti drugacije.
      Last edited by bici; 26-09-18, 17:33.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ps. Stons kaze da definitivno dovodimo sportskog direktora kad Murinjo ode. Sto opet i nema nikakav znacaj ako Vudvard i dalje bude tu.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Dzaba DoF ako Vudvod ostane glavni. Od odlaska starog je proslo preko pet godina, on je cijelo vrijeme tu, promasio sa tri trenera, sa toliko pojacanja, mora da plati glavom. Ali posto je ovo neozbiljan klub ostace. On je najveci krivac za ovih pet i po godina. I ne zanima me van terena sta se desava, on je glavni za fudbalska pitanja takodje. Neka se drzi svog posla i neka donosi pare u klub, ali neka odjebe od fudbala.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Ne znam sto ti je to dno dna. Ocigledno je da covek hoce da uspe u Junajtedu, bar ja vidim da mu je stalo, al jbga, ne ide mu. U takvim momentima bi ovi iznad trebali da urade sve sto je u njihovoj moci da mu pomognu, a ne da ga u transfer roku izveslaju kao mladog majmuna.

            Ne znam sto mislis da ce sa drugim trenerom biti drugacije.
            Cemu ona prozivka Dzonsa sinoc? Jel on kriv sto nas je Derbi oducio od fudbala? Sto igraci ne znaju sta rade, sto djeluju ko da su skupljeni sa ulice nekoliko sati prije meca pa pojma nemaju sta ko radi? Sto se igra kukavicki fudbal?

            Izadjes sa terena zajedno sa Dzonsom i onda izjavis ono? Ko da nijedna druga ekipa nije imala takve situacija. Ko da se eto samo njemu namjestilo. Promasio se penal i sta? Jel trebalo protiv cempionsip ekipe da se dodje do penala? Nije izasao sa klincima vec sa itekako jakim timom i to uglavnom njegovih vojnika.

            Licemjerno do bola. Uvijek neko drugi kriv

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Da je srece pa da 4 strane lete iz kluba. Tad bi nam svanulo.

              Glejzeri, Ed, Portugalac i Pogba/debeli.

              Tad ce nam krenuti a sada nismo bolje nista ni zasluzili. Pljunuli smo po Ser Bobiju, pljunuli smo po Ser Alexu.
              Sve smo zasluzili sto smo dobili i dobijamo.
              Pljunuli smo po istoriji naseg kluba, po ljudima koji su tu istoriju stvarali a upravo je ta istorija, ta prica nesto sto ovaj klub cini jedinstvenim.

              Bruka i sramota na sta smo spali.

              Kad LVG i Portugalac nisu uspjeli onda jasan je pravac, reset i neko novo ime, zeljno dokazivanja i da mu se daju odrijesene ruke i da proda sva ova govna sto su u klubu, ove stetocine i pijavice. Rad mene samo DDG da ostane a nek igraju klinci. Oni koji znaju sta je Utd

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Last edited by Miki28; 26-09-18, 17:46.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Iz reditorskih izvora saznajem da tonemo toliko duboko da cemo uskoro pronaci naftu, te ce se Vudi najverovatnije okititi tajmsovom Person of the Year nagradom, obzirom da ce nam opet poduplati prihode i gurnuti nas na mesto najprofitabilnije kompanije 21. veka
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Jos nam samo neymar fali pa da cirkus bude potpun


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Paranoja

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Uf, dobro je pa je Pogbu izbacio iz tima, da mu ne toksinira ekipu, da ne gubi lopte na sredini, da se ne zajebava, pa smo uspeli da dobijemo makar mrtvi Derbi iz Cempionsipa.

                      Ups.

                      sigpic

                      Comment


                      • Nista, oterajte Murinja pa se naosvajajte titula. Sta drugo covek da kaze.

                        Comment


                        • Pogafternoon
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Nista, oterajte Murinja pa se naosvajajte titula. Sta drugo covek da kaze.
                            Moze. Hvala

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Bolest. Pomozite coeku dok jos nije kasno. Zajebao je i Vucica a to je jebeno tesko.

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Wow, eto Murinja zabole za klub pa ga ovo pogodilo.

                                Inace znao je da ce da budu kamere, spreman je bio za show

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X