Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako pametan vidi da Murinjo koristi Pogbu kao kišobran.

    Koliko vidim na onom snimku su uz Pogbu i Pereira i Šo a deluje da se Andreas najbolje zabavlja.

    Šta se ovde tačno zamera Pogbi?


    Za Murinja nemam komentar, kakvi jeftini trikovi, kao ražaluje ga pozicije vicekapitena, sad će on da pokaže autoritet.

    Ne jebe ga ekipa 2%.
    Last edited by Krojf; 26-09-18, 09:20.

    Comment


    • Originally posted by Krojf View Post
      Svako pametan vidi da Murinjo koristi Pogbu kao kišobran.

      Koliko vidim na onom snimku su uz Pogbu i Pereira i Šo a deluje da se Andreas najbolje zabavlja.

      Šta se ovde tačno zamera Pogbi?
      Sinocnja igra i sto je zbog njega tim lose izgledao. Sto cempionsip ekipu na OT nije izdominirao. Sto gubi lopte, sto je najgori igrac Utd i pored njegovog visocanstva Dzesi Lingarda i Alexis Sanceza ali jbg, zbog njih ne primamo golove a slabo ih i dajemo.
      Placas nekog koliko vec hiljada nedeljno a on od marta nije dao gol i izgleda kao blijeda sijenka jednog od najboljih igraca PL a doveo si ga kao zvucno pojacanje i to ispred nosa gradskim komsijama.
      Hajlajt njegovog boravka je sviranje klavira i pufkanje na OT

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Last edited by Miki28; 26-09-18, 09:23.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Srećom nije igrao sinoc pogba pa ne moze biti glavni krivac za poraz
        S ovim klaunom nebi nam trenutno pomogli Messi Modric i Ronaldo zajedno
        Niti jedan nogometaš kojeg je Mou doveo u united nije prikazao niti 30% od onoga sto smo očekivali s obzirom ma reputacija igrača pa zato je i očekivano da mu ovo ljeto nisu odobrena nova pojačanja jer bi isto svi bili razočarenje
        Uvijek je bar znao izabrat stopere ali kod nas je i to pošlo po krivu


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Upravo to. Zabolje me ona stvar jel zamjenik kapitena ili me. Zanima me sto mu je tim ocajan? Sto ga Brajton, Wolvsi, Derbi oducavaju od fudbala? Dje je spucao 400 miliona i zasto posle 2 i po godine igra je i dalje go k....?

          To mene zanima a ne ove sarlatanske price

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Svaki dugoročni problem, a ovde pričamo o problemu koji se nazirao još otkad je preuzeo tim: bezidejnost, spor fudbal, očajna odbrana... Sve to polazi od trenera. I nikakav Pogba, Lukaku, Bajli nisu krivi. Sve su to dovoljno kvalitetni igrači na papiru da dobijaju 15 timova iz lige kući i na strani. Problem je što tim ne izgleda kompaktno i uigrano, kao da se prvi put sastaju na utakmici, a koliko već treniraju zajedno. Kad se primi gol više nema povratka, jer nema trika da mi probijemo nečiju odbranu dobrom akcijom. To i Mou zna pa zato bunari na Felainija kada krene da gubi. Dobro su neki ovo odavno prevideli, dok su ostali tupili da ga je trebalo istrpeti i dati mu novi ugovor. Voleo bih ja da je sve ovo uspelo, gotivan mi je Mou bio ranije, ali vreme je da se nastavi dalje.

          Comment


          • Jose Mourinho na Old Traffordu?
            Paul Pogba na Old Traffordu?
            Nemanja Matić na Old Traffordu?
            Alexis Sanchez na Old Traffordu?
            Romelu Lukaku na Old Traffordu?

            Ovakva pojačanja su značila samo jedno, ide se po titulu.
            Nakon dve sezone Jose Mourinho je i dalje daleko od titule, i on sam je jedini i isključivi krivac zašto je situacija u timu takva kakva jeste, ne pričamo ovde o klubu, jer to nije ingerencija menadžera, klub je ingerencija vlasnika i predsednika, ali haos u timu je posledica loših rezultata rada Josea Mourinha.

            Nije opravdao očekivanja Jose Mourinho, to je jasno i najvećem laiku, kada se malo analiziraju očekivanja koja su pratila njegov dolazak, a to je pre svega bila titula, a nje nema ni na vidiku.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ljetosnji intervju

              http://www.espn.com/espn/feature/sto...impress-russia

              "Long live Pogworld! Before he leaves, he is congratulated on not going after Mourinho. Pogba smiles. Russia is the canvas he needs. He's got to remind people that his vision of himself is more powerful than anyone else's.

              He doesn't need to rip Mourinho.

              "Not yet," he says.
              Koji maloumnik jbt. Sve sto je pogresno u danasnjem fudbalu i svijetu uopste ovaj retard je pokazatelj i predvodnik tog talasa. Kakav cringe.

              Sad vecina navijaca zeli Murinja i Pogworlda napolje, to je ok. Poguniverse pokusava da bude veci od kluba i unosi nemir u svlacionicu, Murinjo dok je na klupi mora da ga odstrani iz ekipe.
              sigpic

              Comment


              • Evo i videa od jutros

                sigpic

                Comment


                • Portugalac gubi od Derbija[emoji23][emoji23][emoji23]

                  Bivsi njegov igrac ga oducava od fudbala i to covjek koji je sjeo na klupu prije 2 mjeseca.

                  Komedija.

                  Nek neko udalji ovog mucenika iz kluba, otrov od menadzera

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ovo je kopija njegove zadnje sezone u Celziju, prav toxic man, kad krene nizbrdo nema stajanja, i uvek krivi igraci i neko drugi, nikad on.

                    On ne vodi dobro Junajted, to je cinjenica i fakt. Svako ko dodje na OT zna kako treba da igra da nas neutralise, prilicno lako, vidimo da Cempionsip ekipa igra bolje od naseg skoro najjaceg tima. Nema tu niceg do nekog pojedinca, samo teranje inat.

                    Ovi iz Celzija barem imali muda, oterali ga instantno, nasi ce ga trpeti do kraja sezone

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Last edited by Ser Gagi; 26-09-18, 12:51.

                    Comment


                    • Ti sto su frustrirani bi mogli isto sa Portugalcem da napuste klub. Sve sisa do sise

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Ti sto su frustrirani bi mogli isto sa Portugalcem da napuste klub. Sve sisa do sise

                        Sta bre sisa do sise, juce grlio Jonesa posle penala i onda izjavi ono, pa ko je tu retardiran, mucki provokator i licemer?

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Svi da odjebu, smucilo mi se da se vade na menadzere. Reset i ajmo nanovo pa makar sa klincima iz akademije igrali.

                          Izvinjavaju se 6 godina, zale se 6 godina. Ma nek odjebu.

                          Prvi menadzer da odjebe pa nek ga i ostali prate. Samo DDG da ostane

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Sta bre sisa do sise, juce grlio Jonesa posle penala i onda izjavi ono, pa ko je tu retardiran, mucki provokator i licemer?

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            A to je bas licemjerno ali nista novo od Portugalca.

                            Pazi ti njegove izjave ko da jedino kod nas stoperi pucaju penale kad je red na njih. Nevjera. Zavjera protiv Portugalca



                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Mislite da nije znao da se snima? Lukav je to lisac. Kao nece da se pozdravi sa Pogbom.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post

                                Ovi iz Celzija barem imali muda, oterali ga instantno, nasi ce ga trpeti do kraja sezone

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Whaaaaaat? Sredina decembra bila.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X