Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zašto vam je Vilijams vcrs kriv, ok... nije briljirao ali svakako bolji od nekih pojedinaca vcrs.

    AWB loš, mada je imao opet odličnih startova ali ga je Okampos vozao samo tako.
    Megvajer kod prvog gola cuva prostor i okreće se ka 16m i pusta loptu umesto da ukliza. Vilijams takodje, od želje se zaleteo i nije mogao da interveniše.

    Na Lindelofa neću više da trošim reci, taj čovek nema šta da traži u dresu Junajteda.

    Vcrs takodje, De Hea loš... kod prvog gola je mogao bolje da se postavi, kod drugog da krene na loptu.
    Čovek je bio svetla tačka godinama Junajteda ali mora mi se staviti do znanja da nije nedodirljiv. Ovako ne vidiš ni zelju kod njega...

    O završnici ne treba pričati... preko leta dovesti Ruda i Robina da pomognu ovim našim, da nauče nešto.

    Ali mora se reci da je Bono briljirao.

    Pogba, epizodna uloga nekako... ne istice se preterano.

    Moraju ozbiljna pojačanja da se dovedu.

    Već se priča da se ozbiljno pregovara sa Monakom za 19 godišnjeg levog beka... nepoznat meni skroz, ne znam mu ni ime.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Megvajer je bio fenomenalan veceras.
      Kod gola krivica :
      60 posto Bisaka
      20 posto Williams (prelako je upucen takav centarsut)
      20 posto Lindelof (morao je odlucnije da pokrije gresku Bisake, ali bi to bilo rizicni i zbog auto gola i zbog toga sto tu protivnicki napadac da napravi korak nazad ka penalu, sam je skroz, jer bi Lindelof pre toga mora naglo da se povuce)

      I Lindelof je bio dobar izuzev tog gola.

      Rashford ako se ne sabere, MORA na klupu. Baš je loš

      Comment


      • Pogba je bio fenomenalan, ne pricajte napamet.
        Ocekujete trpldablove od njega

        Comment


        • Koga je Lindelof tu cuvao,pllivao ne zna ni on gde,treba desni bek da ga pokriva,centarfor mu lagano dosao iza ledja. Taj covek je napravio najvise kikseva od svih igraca Junajteda od osnivanja premijer lige.

          Comment


          • Pogba je bio dobar za tu neku epizodnu rolu koju mu Ole sprema. Igrač sa takvim renomeom i takvim primanjima mora biti motor sadašnjeg Uniteda.
            Valjalo bi možda razmisliti o nekom čendžu oko Pogbe.
            Da vidimo šta Rajola nudi i kaže.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Stoper iz zone preuzimaju igrace, i ne smeju da prave nagle pokrete. Drazi mi je AWB, ali je on najvise kric, njemu je tu duznost da pre sve zagradi prostor, da se neko ne useta.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Pogba je bio dobar za tu neku epizodnu rolu koju mu Ole sprema. Igrač sa takvim renomeom i takvim primanjima mora biti motor sadašnjeg Uniteda.
                Valjalo bi možda razmisliti o nekom čendžu oko Pogbe.
                Da vidimo šta Rajola nudi i kaže.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Odlican je bio svakako, samo to je Pogba pa se ocekujete da hvata bananica voleje svaki mec, i da daje ludacke asistencije

                Comment


                • Ne bih samo voleo da slatkorečivi Solskjer izađe pred medije na KZN i nahvali partiju momaka posmatrajući poraz kroz prizmu nesrećnosti te očigledno velike nedostatke u igri gurne pod tepih misleći kako je ovo samo slab dan na polju realizacije.
                  Ozbiljno je došlo vreme da se prione na posao i dovedu adekvatna pojačanja koja će odmah po formuli Bruna Fernandeša biti od koristi tima.
                  Suviše dugo United igra epizodnu ulogu u domovini.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ne bih mnogo dodavao na ovo što kaze BB, manje-više se sve slazem. Megvajer i Pogba će po pravilu biti na udaru posle lošeg rezultata, po mom mišljenju neopravdano večeras, odlični su bili. I Lindelof isto dobar. Ali bekovi...

                    Pribojavao sam se šta će biti zbog Freda na zadnjem veznom ali isto je bio dosta dobar. Generalno dobar igrač, sam nas je vukao u onom dijelu sezone kad su Matić, Pogba, MekTominej bili povrijeđeni, fenomenalan je bio tada. Igrač koji mozda nije prva postava ali je na pragu iste.

                    Rašford se valjda vrati u formu, imao je tešku povredu do skoro, treba to uzeti u obzir.

                    Kritikuje se Ole da nije pravio izmjene ali ne znam koliko je mogao, eventualno Mata i Igalo ranije ali utakmica je izgubljena u periodu 45-60. minut. Odatle pa nadalje sam nekako samo čekao da nas kazne. Rekao bih da smo u prvom trebali dati još 1 gol i onda u drugom 2-3. Jbg
                    Last edited by BorisUnited99; 16-08-20, 22:26.

                    Comment


                    • Na 0:1, Fred dobija loptu u prostor i nista, primamo gol iz auta koji je trebalo da bude nas, Rasford kao da je na termin sprda se bukvalno 1 na 1 u nadoknadi prvog. Onda ona sansa odma na pocetak drugog Grinvuda pa onda onih 150 pokusaja Marsijala i ostalih i nece da udje pa nece i ljudi bukvalno iz jedne jedine samse u drugom poluvremenu kako to obicno i ide daju gol i cao zdravo.

                      Rasford samo neka je zdravo, opet mislim da bi mozda drugacije i bolje bilo s Maticem da igrao umjesto Freda koji i nije odigrao losu utakmicu, dobar je bio, a ono napusavanje Bruna za Lindelofa ziv bio 100 godina, milo mi je kao da sam mu ja rekao eto, nije mu prvi put da je onako daleko od svog igraca.

                      Sve u svemu sranje veliko, trece polufinale ispadamo ove sezone. Losija ekipa je u finalu.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Skols je posle tekme i poraza u objektiv kamere rekao da je United večeras imao Sanča igrao bi finale, te da se mora iskeširati koliko Borusija traži.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Dobro sam ja video,Lindelof je plivao kod gola,eno i enleski mediji su Lindelofa oznacili kao krivca za gol,stajao je kod De Jonga i nije uopste pratio njegovo kretanje,ovaj mu samo dosao iza ledja i lagano dao gol,nije tu Van Bisaka nista mogao.

                          Comment


                          • E da oce vise uzet neki bitan trofej... Ne mogu vise da gledam ovaj Borisov avatar

                            Comment


                            • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Originally posted by The Changeling View Post
                                E da oce vise uzet neki bitan trofej... Ne mogu vise da gledam ovaj Borisov avatar
                                Odredio sam da ne mijenjam ovaj avatar dok se ne uzme ponovo neki (ne mora biti bitan ) trofej. Za sad se oduzilo čekanje :/

                                Neki kratki rezime sezone: dosta pozitivnog, treće mjesto u ligi, odbrana dolaskom Megvajera i Van Bisake dosta bolja u odnosu na prošlu sezonu. Napadački dio ekipe preporođen dolaskom Bruna, čiji dolazak nam je i usmjerio sezonu u dobrom pravcu. U kup takmičenjima 3 polufinala i tu nam je i bio kraj, mada ruku na srce u sva 3 je bilo i nekih spoljnih faktora koji su nas ukanalili (protiv Sitija prvi meč bez Megvajera, protiv Čelzija oni odmorniji plus te greške De Hee i večeras odličan golman Sevilje i loša završnica). Naravno, to nije opravdanje ali falilo je i sreće u tim utakmicama definitivno. Opet je za mene dobar indikator kad ekipa u 3 takmičenja ode do polufinala i u ligi završi treća.

                                Već od naredne tj. ove nadolazeće sezone mora još da se kupuje, prije svega da se zadrzi mjesto u top 4 (očekujem bolji Totenhem, tu su i Lester, Arsenal, Vulvsi) a onda i uzme više bodova, 66 ne bi bilo dovoljno za top 4 ranijih godina. Sančo se najviše pominje ali kritične su i druge pozicije, očekujem 2-3 pojačanja ukupno i isto toliko odlazaka, mozda i više.
                                Last edited by BorisUnited99; 16-08-20, 23:24.

                                Comment

                                Working...
                                X