Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva su vam ocekivanja za vcrs?
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • U danu kada bijemo bitku za veliko finale LE ne mogu a ne osvrnuti se na prelazni rok koji je na snazi, od nas još uvek ni traga ni glasa. Svaki jebeni iole ozbiljniji fudbaler uveliko je utefteren u priču sa Unitedom, samo što od toga dima nikako vatra da se rasplamsa.

      Trenutni roster koji Ole ima na raspolaganju nije dovoljan, previše "mršav" i tanan za iskorak u odnosu na prethodnu sezonu. Ne verujem da će se brojna armija "Đavola" zadovoljiti opet grčevitom borbom do zadnje kapi znoja za ulazak u najkvalitetnije takmičenje.

      Ono što sam se pribojavao danas je na snazi. Suviše se energija iscrpela oko neuspešnih pregovora oko Sanča sa Borusijom pa ser izgubilo dragoceno vreme za sklapanje poslova sa ostalim poslodavcima. Previše je imena u opticaju, neka realna neka sa prefiksom novinarske mašte i špekulacija ali krajnje vreme da se Ed aktivira na tržište i krene sa sklapanjem igračkog mozaika za iduću sezonu gde nam je potrebna "sveža kvalitetna krv" po svim linijama.

      PS Što se tiče ogleda sa Andalužanima, očekujem jednu napetu, ružnu tekmu, nadam se, sa srećnim ishodom.

      Biće vraški teško jer partija protiv Kopenhagena nimalo ne raduje niti uliva poverenje.

      Comment


      • Moguće da ćemo krenuti sa petoricom pozadi tj. sa 3 štopera, Vilijamsu bi svakako značila podrška po toj lijevoj strani odbrane. Ali opet je realnija klasična formacija sa 4 u odbrani. Samo da nas ne unište presingom, ko god je tako igrao napravio nam je problem.

        Potrajaće to sa Sančom još, bolje je ne zivcirati se oko toga. Šta bude bude.

        Comment


        • Ako nas je United nešto naučio posle SAF-ove ere to je da su nam živci od betona. Oguglali smo na svaki vid iznenađenja. Samo ne treba zbog Sanča zapostaviti ostale linije tima koje vape za pojačanjima.
          Ne bi eventualni dolazak Borusijinog krila značio kako je posao okončan i da je šampionski mozaik sklopljen. Itekako kuburimo sa još dosta kvaliteta ako želimo iskorak više. Ako ne, onda je i ovo dovoljno za borbu u Top 5.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Borusija se ozbiljno interesuje za Reiniera, ovo bi mozda mogao da znaci dolazak Sancha. Vezni red im je vec i sada prenatrpan.

              Comment


              • https://www.instagram.com/p/CD9YPWEA...d=dx79nfrw9o59

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • DDG na golu, Fred starter a Matic na klupi. To mi se ne svidja, Matic je morao od starta da bi odgovorili na presing Sevilje. Srecno momcima

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Zasto fucking Fred, zasto ?

                    Nadam se da ce da me demantuje ali ne mogu da vjerujem da nije Matic u 11 u ovoj utakmici. Pa bolje i McTominay s Pogbom nego ovako.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Uf, ne znam, ovo sa Fredom kao zadnjim veznim mi ne lezi najbolje, ostalo je ok (mozda Romero umjesto De Hee). Ubaciće on Matića prije ili kasnije ali mislim da je greška da mu ne počne.

                      Comment


                      • Izbacise nas nasi bekovi. To i zavrsnica, sve ostalo je bilo ok.
                        Mora smislen levi bek da se dovede. Trudi se Brandon, ali je tanak

                        Comment


                        • Bas je tanak, bekovi me ubise ove sezone, a pored ova dva centralna drveta, VBisaka neprepoznatljiv od pauze.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koliko god da je ovaj poraz bolan veceras pokazao je odnosno dokazao tri stvari koje su jako vazne za sljedecu sezonu ako mislimo u borbu za titulu a to su da Lindelof vise nema sta traziti u prvih 11, De Gea je zavrsio svoje u klubu, Hendersona treba pod hitno vratiti i staviti na to mjesto i Sanco je vise nego potreban, mi jednostavno nemamo desno krilo.

                            Comment


                            • Ako nista bar mi drago sto se vidjelo da se moraju dovesti kvalitetni igraci, da podignu kvalitet ekipe.
                              Sancho ako dodje sve vise mislim da ce Rasford na klupu a ne Greenwood, Rasko je dosta los u restartu sezone. Stoper naravno, i vcrs se vidjelo na sta nam odbrana lici, komedija. Tu je toliko gresaka svih igraca. Kod prvog gola, AWB trckara i ne gpeda da mu igrac prolazi, Megvajer ko zna koga je markirao a Williams ko muva bez glave. Kod drugog gola opet komedija od Lindelofa i AWB i jos ima obraza da se nesto prepire sa Brunom, nevjerovatno.
                              2 utakmice u Kelnj, milion propusten sansi i to bas brine. Danas smo odigrali dobro ali sanse se moraju koristiti.
                              Sad je najbitnije ocistiti skart i dovesti igrace, dosta je cekanja
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ozbiljno se mora poraditi na alternativi za Van Bisaku.
                                Momak je pomislio da je nedodirljiv pa od pauze igra neki fudbal za sebe.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X