Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Kakav otac Murinjo. Da je Kristijano Ronaldo menadžer, bio bi ovakav.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Neku u stilu Vucica, neko u stilu Murinja. Svako leti svom jatu.
        Opaaa jos jedna bravura.

        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ne mogu vjerovati da ljubitelji Mourinha jos uvijek ga brane
          Pa sto taj čovjek moze loše Učinit u ovom klubu a da vi prestanete vidjet boga u njemu
          Stavljanje herrere na polustopersku bekovsku poziciju je jedna od najgorih odluka nekog trenera ikad, svi smo očekivali matica i on frajer “iznenadio” Pochea
          Ovoliko negativne energije u i oko kluba nije nikad bilo ali shvacam igrače ako su protiv njega jer je skandalozno da uvijek isti igraci budu kažnjeni zbog loših utakmica ali neki igraju uvijek iako su smiješni za vidjet
          Najplaceniji igrač lige igra gore nego Rooney zadnju sezonu kod nas ali to čini se opet nije krivnja mourinho nego od Eda ili nekog trećeg


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Kukala ti majka, kakva je to glava...

            Comment


            • Za ugovor se ti i ja Vladane slažemo 100%, eto ja koji sam branio Murinja ovdje nisam htio da mu se da novi ugovor usred sezone već da se sačeka, čemu žuriti ako sve već ide dobro. Ali i to je pokazatelj koliko se ništa ne radi sa nekim smislom već spontano, usput pa kako bude. I to mora da se mijenja ma ko bio trener.

              Rekao sam to više puta, dobra stvar je da, kad ode Murinjo, nasljednik dobija bolji tim nego što ga je Van Gal njemu ostavio, Mojes Van Galu, Fergi Mojesu.

              Pretjerujete vi ovdje koji toliko pljujete Murinja, nije urušio klub već će ga ostaviti u boljem stanju pa makar i ne dostigao ono što smo očekivali.

              Busby volim čitati tvoje postove jer pišeš smislene stvari ali mani se Mojesa i Van Gala, posebno Van Gala, bio je car ovako ali doveo gomilu prosjeka i par zvijezdica, igrao najsmorniji fudbal ikad viđen u toj drugoj sezoni, da ne idem dalje. Murinjo i ovakav je bolji za ovih par godina.
              Last edited by BorisUnited99; 27-08-18, 22:56.

              Comment


              • Ali zamisli kakav je to lik kad on brani Van Gala od mene

                Lobotomija.
                sigpic

                Comment


                • Porediti Moyesa i Van Gaala sa Mourinhom je bukvalno blasfemija i takve komentare ću pripisati revoltu zbog večerašnjeg fijaska. Sve ostalo osim tog revolta bi značilo ozbiljan problem razumijevanja, prije svega fudbala, a onda i svega ostalog, da ne idem u detalje.

                  Mourinho je izgubio kontrolu i to je sasvim jasno. Ima li snage, šanse, sreće da okrene situaciju? Ne vidim niti jedan jedini argument za potvrdan odgovor. Neka me neko ispravi ako griješim.

                  Comment


                  • Neka ,neka kukace te vi za Murinjom svi koji sad samo njega pljujete,ustvari necete,jer obraza nemate,ko sto i sad nikad necete pljunuti na omiljenog vam igraca,koliko god bio uzasan,los ili ga jednostavno zabole (tj instagram zvezde,vecina, to nisu igraci za MU ),neka ziveo Ed, ziveli Glejzeri,i i instagram zvezde,pa do Shipa lagano

                    Comment


                    • Jedno mi samo nije jasno.. jel smo mi primili prošle sezone 3 komada, u dve uzastopno još, sa istim igračima i trenerom naravno? Pa nismooo
                      Morala sam da proverim https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E...ed_F.C._season
                      Ne valja..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa ne baš ko razbojnici, više je od starta neki filozofski, sveobuhvatni, nadmeni pristup

                        Bitange dođu, zapale forum i sretni odu, ovo je više bilo gušenje riječima.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Jedno mi samo nije jasno.. jel smo mi primili prošle sezone 3 komada, u dve uzastopno još, sa istim igračima i trenerom naravno? Pa nismooo
                          Morala sam da proverim https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E...ed_F.C._season
                          Ne valja..
                          Pod Murinjom smo primili do ove sezone više od 2 gola 2 puta u svim takmičenjima, i oba put PL, oba puta jesen 2016: Votford 3-1 Čelzi 4-0. Posle toga nikako, do večeras.

                          Ne valja baš...

                          Comment


                          • Kao i prošli put, Mourinho neka ide. Ne zaslužuje ova ekipa njega, a ni on nju. Sve što radi ne spada u onog trenera koji je pravio rezultate, svaki put kad protivnik dođe do 30 visi gol. Mourinho nije nikad gubio kući, večeras je izgubio s 3 razlike. Vjerovatno mu se to nikad nije desilo i rastanak je neminovan. S njegovim odlaskom stvari se neće popraviti značajno, možda malo.

                            Comment


                            • I ja sam za to da ode jer ovako nece ici, bolje sad nego za tri mjeseca, a da ce biti bolje nece. Ne mogu Van Gal i Murinjo da nista ne znaju, dublji je problem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma sve je forum, ne treba stvari doživljavati lično, s tim da je bolje da ne mislimo svi isto, više ćemo naučiti tako

                                A i s vremenom čovjek nauči da ne čita šta mu se ne sviđa

                                Comment

                                Working...
                                X