Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vala bas tvoje komentarisanje se zasniva na tome da je trebao da igra 352 onda bi bilo bolje. Koju god da je formaciju izveo sa onim stavom i onakvom igrom ne pomaze nista. Zasto je bio taj stav moze biti vise razloga, ako je samo los dan ok ako ne ode sezona.
    To je problem sa vama antimurinjovcima jer on mora da bude kriv za sve i ne gleda se realno. Nadji ti meni jedan post gde ja pisem hvalospeve za njega. Pre nego da dodje ja sam pisao da sam skeptican zbog akademije i da li ce davati sanse igracima. Covek od kada je u Junajtedu totalno je promenio nacin ponasanja, prilagodio se tom sistemu gde daje vise prilika mladjima, evo sad sa Mekenom pokusava i ofanzivnije da igra, to je meni sve za postovanje ali jbg trofeji bez kvaliteta ne mogu.
    Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 16:36.

    Comment


    • Manchester United

      Jedva cekam ponedeljak, to ce biti milina za gledat.

      Kako ce da skoluje Poketinja, niste ni svjesni.



      Hahaha trofeji bez kvaliteta ne mogu i to prica covjek koji “navija” za Utd. Vrhunski.
      Last edited by Miki28; 22-08-18, 16:35.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Koga ce to Junajted da nadtrci? Pa oni su prosle sezone bili na zadnjem mjestu po istrcanim kilometrima cini mi se.
        sigpic

        Comment


        • Manchester United

          Originally posted by Reise View Post
          Koga ce to Junajted da nadtrci? Pa oni su prosle sezone bili na zadnjem mjestu po istrcanim kilometrima cini mi se.
          Igraci sabotiraju. Oni imaju naredjenja da trce i trce ali ne mogu.

          On ih postavi tako da sijevne munjevit kontranapad gdje nama treba 20 sekundi za kontru a svakom drugome po 4-5 sekundi. Ne znaju igraci, nema kvaliteta. Jos 400 miliona.

          On im kaze svi u napad. Naredjuje Maticu da salje loptu kroz odbranu a ne prvom do sebe ali Matic, duduk to ne moze da skonta.

          Najgore igrace imamo, sve tupan do tupana. Sve ih treba zamijenit. Pocevsi sa DDG
          Last edited by Miki28; 22-08-18, 16:40.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Jedva cekam ponedeljak, to ce biti milina za gledat.

            Kako ce da skoluje Poketinja, niste ni svjesni.



            Hahaha trofeji bez kvaliteta ne mogu i to prica covjek koji “navija” za Utd. Vrhunski.
            Naslusao sam se i nacitao vas takvih navijaca gde se pljuje Flecer, Kerik, i ostali igraci kao da su neki nekvalitetni koji su zalutali u Junajtedu a to su sve bili kvalitetni igraci samo sto je Junajted imao igrace svetske klase gde su mozda oni tako delovali. Sad sta osim Sanceza, Pogbinog dobrog dana i eventualno Lukakua i Matica nemamo igraca koji je svetska klasa. Golmana necu da racunam jer je nebitan i kad ekipa igra kako treba on se ne vidi dok kad se igra kao protiv Brajtona dzaba.

            Comment


            • Originally posted by mikisavic89 View Post
              Naslusao sam se i nacitao vas takvih navijaca gde se pljuje Flecer, Kerik, i ostali igraci kao da su neki nekvalitetni koji su zalutali u Junajtedu a to su sve bili kvalitetni igraci samo sto je Junajted imao igrace svetske klase gde su mozda oni tako delovali. Sad sta osim Sanceza, Pogbinog dobrog dana i eventualno Lukakua i Matica nemamo igraca koji je svetska klasa. Golmana necu da racunam jer je nebitan i kad ekipa igra kako treba on se ne vidi dok kad se igra kao protiv Brajtona dzaba.
              Nas navijaca o Keriku i Fleceru? Ooo pa mi se i znamo. Drago mi je sto znas moje misljenje o njima. Reci mi kakvo misljenje imam o O’Seju, Braunu, Filu Nevilu, Hargrivsu, Andersonu, Welbeku, Kleverliju, Fabiju, Rafaelu?
              Hvala
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Nas navijaca o Keriku i Fleceru? Ooo pa mi se i znamo. Drago mi je sto znas moje misljenje o njima. Reci mi kakvo misljenje imam o O’Seju, Braunu, Filu Nevilu, Hargrivsu, Andersonu, Welbeku, Kleverliju, Fabiju, Rafaelu?
                Hvala
                To su svakako ionako bili epizodisti koji su ulazili po potrebi i odradjivali posao kada treba. Nadji ti jednu sezonu gde je Junajted uzimao trofeje a da nije imao kvalitetne igrace...

                Comment


                • To je problem što čovek poredi ovo sa SAF erom fudbala. Poredi se neuporedivo.

                  A i Miki Reise te je pitao nešto lepo, ne moraš da mu tako odg

                  Nije valjda da je Murinjo kriv i za taj podatak. Sine, pa nije on amater toliki. Vama levo krilo igra desnog beka

                  Budi realan, kaži možda je Murinjo mogao nešto bolje kupiti kad je mogao, možda je i grešio ali klub ga nije podržao do kraja. Ovako na pola, to ništa ne znači.

                  Comment


                  • Zanima me moje misljenje o njima, reci mi?

                    Ne znam samo kako dade za pravo da me lategorizujes i govoris kojeg trenera volim ili igraca?
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Zanima me moje misljenje o njima, reci mi?

                      Ne znam samo kako dade za pravo da me lategorizujes i govoris kojeg trenera volim ili igraca?
                      To sta ti mislis je nebitno. Ocigledno je da hejtujes Murinja zajedno sa jos par clanova. Na kraju poenta je i dalje da su ti igraci koje si nabrojao bili epizodisti i rotacije u SAF eri a u danasnjem timu to sve bi bili starteri. Eto to je problem kvaliteta.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        To je problem što čovek poredi ovo sa SAF erom fudbala. Poredi se neuporedivo.

                        A i Miki Reise te je pitao nešto lepo, ne moraš da mu tako odg

                        Nije valjda da je Murinjo kriv i za taj podatak. Sine, pa nije on amater toliki. Vama levo krilo igra desnog beka

                        Budi realan, kaži možda je Murinjo mogao nešto bolje kupiti kad je mogao, možda je i grešio ali klub ga nije podržao do kraja. Ovako na pola, to ništa ne znači.
                        Urose, pitao je mikija ali ne mene jer mislim da niisam nidje napisao da cemo mi nekog da pretrcimo kad necemo jer smo najgori na tom polju.
                        Ako sam pogrijesio, nek me Reise ispravi.

                        Pa sto nije doveo ljeta 2016, zime 2017, ljeta 2017, zime 2018? 4 prelazna roka je imao punu podrsku, sto nije tad doveo?
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Battle of the Mikis
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ja sam naravno bio ironican u postu gde sam pisao da smo nadtrcali Brajton. Nisam slep i vidim kada igraci jednostavno ne trce. A taj podatak sto je izneo Reise je cinjenica. Po tebi je i to do Murinja vrv.

                            Comment


                            • Manchester United

                              Originally posted by mikisavic89 View Post
                              To sta ti mislis je nebitno. Ocigledno je da hejtujes Murinja zajedno sa jos par clanova. Na kraju poenta je i dalje da su ti igraci koje si nabrojao bili epizodisti i rotacije u SAF eri a u danasnjem timu to sve bi bili starteri. Eto to je problem kvaliteta.
                              Ti si deck dao sebi za pravo da pricas kako volim Gvardiolu, kako sam pljuvao Kerika i Flecera. Otkud tebi tolika sloboda djecace? Lupas gluposti a onda nikom nista. Nadji dje ja podrzavam/pljujem pa onda da pricamo a do tad nemoj sirit lazne price.

                              Da ne volim Portugalca, nije tajna. Najmanji problem to reci. O tome mozemo kad oces ali da ti sebi das za pravo da pricas nesto o meni sto nje tacno, nevjerovatno.
                              Last edited by Miki28; 22-08-18, 17:02.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Mikisavicu sam se obratio. Miki je samo dolio malo ulja na njegov komentar da je Junajted trebao da nadtrci Brajtona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X