Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pripremni mecevi uglavnom nisu nikakav Indikator ali ne treba zaboraviti da je i 2015. Celzi odradio katastrofalno te utakmice, fizicki nespremni kao mi sad, posle toga je krenula ta katastrofalna sezona za Murinja.
    Ovako pesimisticno sezonu ne znam da smo ikad docekivali.

    @reddevil trulo je od trenutka kad su otisli Ronaldo i Tevez a dosli Obertan i Oven. Fergi je samo prikrio sve to odlicnim rezultatima. Jbt mi smo jednog Azara propustili zbog cicijasenja, a i ne samo njega.
    Last edited by BorisUnited99; 29-07-18, 14:55.

    Comment


    • Manchester United

      Nije htio mladom klinci da da platu koju je trazio sto je sasvim razumljivo. Steta sto nije dosao kod nas ali mu je itekako dobro legao Celzi.

      Trazio je Mouru a on izabrao PSZ zbog vise love.

      Toresa pa onda Aguera smo mogli dovesti iz Atletika ali imao je neki svoj metod rada, svoje vrijednosti i zbog par miliona razlike nisu dosli. Jbg, to je fudbal

      Ono sto je Fergi radio je umjetnost i niko i ne ocekuje od nekog trenera da ponovi to.
      Last edited by Miki28; 29-07-18, 15:02.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nije htio da ispunjava uslove klincu, kad se Murinjo tako ponasa to je problem. Pa da.

        Nije problem, Fergi je mogao i bez Azara, Aguera, ali posle njega nas je to ujebalo. Mojes radio sa prosjek timom, a i sam bio neodovljno dobar za posao. Van Gal dobio pare, ali bas promasio sa transferima, tako da je to ostala ekipa za 4. mjesto u najboljem slucaju. Nisam siguran ni za toliko.

        Sad kad trebamo dovrsiti sa presvlacenjem prvog tima, oni opet koce, a potrosice te pare svejedno, dal sad da li sledece ljeto, sa Murinjom ili nekim drugim.

        Siti je to efikasno odradio, 2 ljeta i gotovo, od ovog ljeta pa nadalje to je samo dovodjenje po par igraca da se usavrsava izgled ekipe.

        Ne bih ni kritikovao upravu za ovakvo ponasanje da nisu potpisali novi ugovor sa Murinjom. Da nisu, otrpili bi ga jos ovu sezonu i ne bi mu morali penija isplatiti.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Nije htio da ispunjava uslove klincu, kad se Murinjo tako ponasa to je problem. Pa da.

          Nije problem, Fergi je mogao i bez Azara, Aguera, ali posle njega nas je to ujebalo. Mojes radio sa prosjek timom, a i sam bio neodovljno dobar za posao. Van Gal dobio pare, ali bas promasio sa transferima, tako da je to ostala ekipa za 4. mjesto u najboljem slucaju. Nisam siguran ni za toliko.

          Sad kad trebamo dovrsiti sa presvlacenjem prvog tima, oni opet koce, a potrosice te pare svejedno, dal sad da li sledece ljeto, sa Murinjom ili nekim drugim.

          Siti je to efikasno odradio, 2 ljeta i gotovo, od ovog ljeta pa nadalje to je samo dovodjenje po par igraca da se usavrsava izgled ekipe.

          Ne bih ni kritikovao upravu za ovakvo ponasanje da nisu potpisali novi ugovor sa Murinjom. Da nisu, otrpili bi ga jos ovu sezonu i ne bi mu morali penija isplatiti.
          Da, problem je jer Portugalac nije SAF za Utd i nikad nece biti.
          Jel to tesko za shvatit i za ne poredit?
          Sta ste uprli sa tim poredjenjem situacija?
          Ako ga Fergi nije htio platit toliko, kraj.

          Covjek je vratio klub iz mrtvih i napravio imperiju.
          Koliko ti je radosti donio? 27 godina u klubu, ej 27 godina. Toliko masa vas nema godina.

          Necemo opet sta su sve grijesili Mojes i LVG, prezvakane su to teme vise.

          To za ugovor i ja kazem, ako su mu vec dali novi ugovor onda su sigurno pricali o pokacanjima jer Portugalac je namazan i sigurno ne bi potpisao da nije dobio podrsku oko toga. Trazi to i to? Daj mu i nek radi, da ne kuka vise.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ni Fergi nije bio Fergi u prvim godinama u klubu, pa nije ni tad ni ikad da ga klinci ili bilo ko jebe. Tako da ne spinuj pricom o tome sta je sve dao klubu, poenta je da je trener ipak iznad igraca, bilo koji pa tako i Murinjo koji je ipak neko i nesto.

            Valjda postoji neki princip da ne moze klinac da se ponasa kako hoce ma ko trener bio.

            Comment


            • Kako bilo trenutno crno stanje u klubu može se izmeniti za tren oka. Dovoljno da Edu klikne nešto, ispuni Mou po koju želju i Unitedu rapidno skaču procenti u narednom periodu.
              Žoze takođe da shvati kako kukumačenje nikom dobro donelo nije. U slučaju da Fred i Dalot budu jedina pojačanja, potrebno zasukati rukave i od postojećeg kadra praviti pitu tj skladnu celinu. I bez velikih imena ne može nas ubediti kako nema kadar tim za trofejnu borbu.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Manchester United

                Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Ni Fergi nije bio Fergi u prvim godinama u klubu, pa nije ni tad ni ikad da ga klinci ili bilo ko jebe. Tako da ne spinuj pricom o tome sta je sve dao klubu, poenta je da je trener ipak iznad igraca, bilo koji pa tako i Murinjo koji je ipak neko i nesto.

                Valjda postoji neki princip da ne moze klinac da se ponasa kako hoce ma ko trener bio.
                Ni Utd nije bio ovaj Utd u prvim godinama Fergija pa?

                Ne zeli Marsijala? Prodaj.
                Ne zeli Marsijal da igra za njega. Prodaj

                Koji princip? Kako se ponasa?


                I da dodam, ne radi se tj ne ophodi se sa igracima isto sad ko prije 10, prije 20, prije 50 godina. Drugacija su vremena skroz. Da li mi se svidja? Ne ali je tako kako je.
                Last edited by Miki28; 29-07-18, 16:11.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Meni izgleda kao da se ponasa tako da mu je klub na zadnjoj listi prioriteta, ono zivi svoj zivot a klub koliko se uklopi. Shvatam da je mlad i nestabilan ali nemojmo onda Murinja da zezamo i oko toga.

                  Murinjo je kriv utoliko sto daje toliko nepotrebne i glupe i zjave i sto nam je stil igre sranje. Ostalo uglavnom ne.

                  Klub ne zeli prodati Marsijala i on se tu ne pita mnogo. Kao ni kod kupovine igraca izgleda. Mada I da ode i da ostane Marsijal zna se ko ce biti kritikovan.
                  Last edited by BorisUnited99; 29-07-18, 16:09.

                  Comment


                  • Manchester United

                    Ostaje Marsijal uprkos zelji trener da ga prodaju a i zelji igraca da ode?
                    Ima resenje i za to. Klupa ili tribine. Moze trener da izgura svoje i na drugi nacin.
                    To nije u interesu ni igraca ni trenera ni kluba a bogami ni navijaca ali ima i ta opcija.

                    Jel kasnio na pripreme? Nije.
                    Jel dobio dopustenje kluba da ode? Jeste.
                    Kakav je dogovor izmedju kluba i igraca povodom toga ne znamo ali po zakonu ima pravo na 2 nedelje odustva?
                    Da li mi se svidja to? Ne u smislu da bi volio da nije odlucio da ide i da hoce da se bori ali to nije slucaj. On hoce da ide i otud kurcobolja. Smeta ali on je to odlucio.
                    Da li mi se svidja da trener proziva po medijima igrace? Ne.

                    Brisanje slika po instagramu? Njegovo pravo. Takva generacija danas. Da li mi smeta? Smeta ali sta da radim. Nije jedini u nasem klubu cije mi ponasanje po tom pitanju smeta ili bolje receno ne lezi.

                    Provlacimo klub kroz blati za razna sranja, igra nam se raspada, bas smo u negativnom modu.
                    Ipak je Utd institucija i jedan od najvecih klubova na svijetu, to ne smije da se desava ili ako se desava, to se resava iza zatvorenih vrata.
                    Milion problema a resenja ni na vidiku.
                    Last edited by Miki28; 29-07-18, 16:21.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      I to je potpuno pogresno, priznaces.
                      Apsolutno, pa ja sam prvi kritikovao Murinja kad je prozivao igrace sto nece da igraju povrijedjeni, za mene je to uvijek bilo suludo i uvijek je bolje da se igrac oporavi pa tek onda igra, da ne rizikuje dodatnu povredu.

                      No Balji je takav, nije sigurno neki doktor nauka, jer sve sto radi radi na hrabrost zato je tako i brz i tako lako nekad ispada, njegova zelja je uvijek velika, morace malo da se smiri ubuduce i igra pametnije. No Murinjo je taj koji je trebao da mu ne dozvoli da igra iako je ovaj pokazao da mu je klub i saigraci na prvom mjestu i za to mu svaka cast.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mislim da se nije povrijedio odnosno nije pogorsao povredu ali kad je vidio Smolinga da se povrijedio da se ne izivljavaju Mane i Salah nad mladim fudbalerima odlucio je na sopstveni rizik da igra i tim stavom naravno kupio Murinja
                        Sreca pa je uradio sjajan posao sprecivsi izivljavanje
                        sigpic

                        Comment


                        • Aj sta mi rade

                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • DDG
                            Dalo-Baji-Mamojebac-Mamojebac
                            Matke
                            Fred-Pogz
                            Lingz
                            Lukaku-Aleksis

                            MI lajk dis sit.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • A realnost

                              ---------------DDG-------------
                              Valencia-Smalling-Jones-(Young)
                              --------------Matic------------
                              -------Herrera----------------
                              -------------Lingard----Pogba, Sanchez, Young i jos neko bi dosao tu i
                              -----------Lukaku---------

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                DDG
                                Dalo-Baji-Mamojebac-Mamojebac
                                Matke
                                Fred-Pogz
                                Lingz
                                Lukaku-Aleksis

                                MI lajk dis sit.
                                Not bad. Samo bih umesto Lingarda probao sa Perreirom ili on da igra CM a Pogbinjo CAM

                                Comment

                                Working...
                                X