Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto da cuti? Neka ne cuti, zeli jos dva igraca, dobio je ugovor, dao je spisak, ne dovode mu se igraci, znaci ambicije kluba i njega nisu iste. On nije toliko frustriran bio na presu koliko neki zele da predstave, ali da zeli vise, da zeli bolje jasno je da zeli. I jasno je da Ed ne zeli, pa jesam li ja ovo rekao ili je Murinjo rekao da ili nas broj jedan?

    “Playing performance doesn’t really have a meaningful impact on what we can do on the commercial side of the business.”
    Ovdje svaka prica zavrsava, nas vodi jebeni biznismen koji o fudbalu pojma nema. I tu je kraj.

    Naravno neki su ovdje prvi da pljuju covjeka kojem je stalo, a da brane retarda koji pisa po klubu za koji navijaju, to su strasne stvari. Sve ovo je dokaz koliko je jednom covjekui stalo, a isto tako dokaz da je jednom biznismenu svjedno jer ce on da pravi pare no matter what, no ovo nije Man Utd, ovo je Martial FC.

    E kakvo je peglanje dobio Stankovic kad je Murinjo dosao u Inter pa je li plakao kao mala pickica ili je igrao i radio duplo vise i postao nezamjenjiv? Ko prati fudbal zna kako je bilo. Znate li kad bi stari trpio ovo sto radi Martijal? Nikad, odavno bi bio bivsi, smeksao je Zoze masu.
    sigpic

    Comment


    • Neće da mu daju pare za tridesetogodišnjake. Za Freda su dali pare, ima 24-25 godina i to je OK.
      I za Pogbu, Lindelofa, Baia, Daloa, Lukakua, Miktarijana svojevremeno.

      Al pretera ga više, sve neki likovi od 30-31 godinu, zajebi, i još za 50-60 miliona, razumem upravu.

      Comment


      • Ne pomaze nikom sa ovim izjavama, samo sebe ukopava i unosi negativnu energiju.

        Nije mogao ono direktno da kaze Marsijalu, nego eto svi da cuju, a i onako Marsijal bi mu sedeo na klupu.

        Bedan je postao, treba mu pauza od fudbala malo, bar dve godine.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Niti je svaki igrac od 18 godina talenat, niti je svaki igrac od 25 godina dobar, niti je svaki igrac od 29 starac i za godinu dvije je zavrsio sa top fudbalom. Fudbal nije egzaktna nauka.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ne pomaze nikom sa ovim izjavama, samo sebe ukopava i unosi negativnu energiju.

            Nije mogao ono direktno da kaze Marsijalu, nego eto svi da cuju, a i onako Marsijal bi mu sedeo na klupu.

            Bedan je postao, treba mu pauza od fudbala malo, bar dve godine.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Martijal je tu na pripremama, ostali nisu, ovo mu je sansa da se dokaze, da pocne sezonu kao prvi napadac ej i sta on radi? Puca mu kurac, nece ni da bude tu. Sjecate li se vi kad je SAF bacao u nemilost velike zvijezde? Jesmo li znali? Naravno da jesmo, tretman koji je dobio Van Nistelroj je mnogima bio bijedan, ali stanes iza svog menadzera jer on zna bolje. Ako mu ne vjerujes onda mu ne produzavas jebeni ugovor. A neki navijaci su vec osudili unaprijed i tu nema povratka.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Krojf View Post

              Al pretera ga više, sve neki likovi od 30-31 godinu, zajebi, i još za 50-60 miliona, razumem upravu.


              Sanchez 29
              Valencia 32
              Young 33
              Matic 30
              Smalling 28
              Fella 30
              Mata 30
              Rojo 28
              Darmian 28
              Herrera 29

              I on bi na ovo jos dodao npr Tobya(29) Perisica(29) Williana(30) sl. ali ne bi bio toliki problem da su oni jeftini ali njima je cijena £50m+ sto znaci da im za 2g. vrijednost u najboljem slucaju 20tak mil. a u tom trenutku ce na klupi biti vjerovatno neko drugi i onda idemo opet nanovo


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Erera, Mata, Felaini, Jang rotacija, mozda jedino Mata ne bude teska rotacija, Jang i ako ne bude bice zamijenjen sledece sezone, masda tu vec sad dosat zavisi od Soua. Roho i Darmijan bivsi vec sad, za Valensiju dovedena zamjena. Sancez i Smoling u najboljim godinama, Matic sa svojim stilom igre ovako moze jos pet godina lagano.

                Ne mozes ti sa reddevilom koji pojma nema i tu je samo da pljuje. Ko je ostavio najstariji moguci sastav? SAF, pa jesi li ga pljuvao? Naravno da jesi, jer takav si ti tip.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  ali stanes iza svog menadzera jer on zna bolje. Ako mu ne vjerujes onda mu ne produzavas jebeni ugovor.
                  Ovo.

                  Koliko god ja imao vere u Murinja, ako Vudvard nece da ga podrzi, Zozeu nije mesto ovde. Samo sto ne verujem da ce se mnogo toga promeniti ako Murinjo ode. Dobro se zapitajte kakva nam je sudbina ako ce jedan bankar da nam vodi klub i vuce sve konce.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Jos gori je bio Perez i nista mu se nije moglo, tek je dolaskom Zozea ukapirao sta su prioriteti fudbalskog kluba, pa je opet lutao iako je iamo najboljeg covjeka na klupi u vidu Ancelotija i onda je Zidan postavio stvari na svoje mjesto i objasnio mu sta znaci biti fudbalski klub. Vudvord ce radije dovesti neku fudbalsku zvijezdu jer mu to donosi mnogo na marketinskom planu nego igraca kojeg mu Murinjo trazi i koji nije marketinski isplativ i ne donosi mu van terena koliko on misli da treba. I to je u startu pogresno i osudjeno na propast.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Erera, Mata, Felaini, Jang rotacija, mozda jedino Mata ne bude teska rotacija, Jang i ako ne bude bice zamijenjen sledece sezone, masda tu vec sad dosat zavisi od Soua. Roho i Darmijan bivsi vec sad, za Valensiju dovedena zamjena. Sancez i Smoling u najboljim godinama, Matic sa svojim stilom igre ovako moze jos pet godina lagano.

                      Ne mozes ti sa reddevilom koji pojma nema i tu je samo da pljuje. Ko je ostavio najstariji moguci sastav? SAF, pa jesi li ga pljuvao? Naravno da jesi, jer takav si ti tip.
                      Zna sam da ces se ti javiti
                      Jos gore da su squad players u tom godinama, bolje da budu mladi igraci koji ce napredovati naravno ne svi mladi ali ovo je previše
                      Naravno da nisam nikad pljuvao velikog Saf-a niti necu
                      Naravno da ce ostaviti stariji sastav jer je želio da idući trener napravi trener po svom okusu
                      I shvati jednom za sva vremena da ako tu ne podržavamo tvog mourinha ne znaci da smo protiv kluba nego bas se i borimo za klub jer to smeće nije Man utd niti ce ikad biti iako je tebi on Bog i batina ali tebi jedino on u glavi da je najbolji trener iako živi vec 5G na staroj slavi
                      I ne pljuvan po svima nego samo po mou, felli i alexisu ali ako su njih tri tebi svi onda dobro


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Zasto da cuti? Neka ne cuti, zeli jos dva igraca, dobio je ugovor, dao je spisak, ne dovode mu se igraci, znaci ambicije kluba i njega nisu iste. On nije toliko frustriran bio na presu koliko neki zele da predstave, ali da zeli vise, da zeli bolje jasno je da zeli. I jasno je da Ed ne zeli, pa jesam li ja ovo rekao ili je Murinjo rekao da ili nas broj jedan?



                        Ovdje svaka prica zavrsava, nas vodi jebeni biznismen koji o fudbalu pojma nema. I tu je kraj.

                        Naravno neki su ovdje prvi da pljuju covjeka kojem je stalo, a da brane retarda koji pisa po klubu za koji navijaju, to su strasne stvari. Sve ovo je dokaz koliko je jednom covjekui stalo, a isto tako dokaz da je jednom biznismenu svjedno jer ce on da pravi pare no matter what, no ovo nije Man Utd, ovo je Martial FC.

                        E kakvo je peglanje dobio Stankovic kad je Murinjo dosao u Inter pa je li plakao kao mala pickica ili je igrao i radio duplo vise i postao nezamjenjiv? Ko prati fudbal zna kako je bilo. Znate li kad bi stari trpio ovo sto radi Martijal? Nikad, odavno bi bio bivsi, smeksao je Zoze masu.
                        i zasto ne pljuje upravu, Eda, jasno ime , nego sebe pravda preko najneduznije strane, navijaca. Od tih navijaca on sustinski prima platu.
                        Ali nema on toliko herca da direkt o isproziva upravu, nego ce neke uvijene fore da posle bude “Pa nisam to mislio”

                        Woodward i Martial nemaju nikakve veze sa ovom sramnom izjavom. Bukvalno da je 1000 posto u pravu povodom tih stvar, ne opravdava ga za ovo bedničarenje.
                        Nula od dignity-a, istrisaš frustracije na neke stvari koje nisu vezane za pricu, i diraš u neke stvari koje su elementarno suštinske. Totalno devijantan gest.
                        Ja sam njega gotivio kao lika i kad je kao menadzer peckao United.
                        Za ovo ne da ne mogu da ga branim, nego ne mogu da ga ne osudjujem.
                        Loše je, to jednostavno ne radiš.

                        Comment


                        • Siguran sam da si pljuvao i bio od onih jebes starog Van Persija, daj nam Mouru on ima 18 godina

                          Nije poenta podrzavas li ti Murinja ili ne, jasno je da ne podrzavas, poenta je da ti nisi konstruktivan, da si tu samo da pljujes, sto dalje znaci da ili si bandwagoner ili ne navijas za Mancester Junajted, jer cak i ja sam nasao nesto dobro kod Mojesa, neki od vas ne nalazite nista dobro kod trenera kluba za koji navijate, sto je suludo.

                          Murinjo treba da ode ako ce da glumi Vengera. Kad se sjetim kako je izgledao Vudvord kad je dovodio Murinja i bio kao neka napaljena tinejdzerka spremna svu ljubav ovog svijeta da mu da i sad ovo, da od pet igraca ne moze jednog da mu dovede, da cemo zavrisit sa jebenim Megvajerom jer je Englez i bice 35 miliona pretplacen, pa to su strasne stvari.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zanimljivo mi je ovo kako navijaci MU,vecina bar na ovom forumu,pljuje i tera Murinja,a dobri su im ovi,sto ga doveli ,postavili i ne smenju ga,pritom od fudbalskog kluba napravili sredstvo ciji je/ce osnovni cilji biti zaraditi sto vise kesa,a sve drugo je manje bitno.

                            A onom kom je stalo do rezultata,koji trazi pojacanja,jer je tim daleko od TOP 10 po kvalitetu na svetu,on ne valja i on je najgori.

                            Sto ga ne demantuju ti kojima je dao spisak,ako su mu sve ispunili,sto ga ne smene ako ih pljuje i laze,nece jer ih zabole dobar im je donosi im LS,i pre svega kes je tu,znaci nema potrebe za smenom jer osnovni cilj ,novac je ispunjen.

                            A nek dovede i 50-ke,ako posle toga zvekne onda ga treba pljuvati.

                            Moja zamerka njemu je ako sve ostane isto ne ispune mu se svi uslovi ,sli svi do jednog,ako ne ode sam,tj, ostane i postane bankar umesto trenera

                            Mada on kakav je mozda ce namerno da tera inat

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              i zasto ne pljuje upravu, Eda, jasno ime , nego sebe pravda preko najneduznije strane, navijaca. Od tih navijaca on sustinski prima platu.
                              Ali nema on toliko herca da direkt o isproziva upravu, nego ce neke uvijene fore da posle bude “Pa nisam to mislio”

                              Woodward i Martial nemaju nikakve veze sa ovom sramnom izjavom. Bukvalno da je 1000 posto u pravu povodom tih stvar, ne opravdava ga za ovo bedničarenje.
                              Nula od dignity-a, istrisaš frustracije na neke stvari koje nisu vezane za pricu, i diraš u neke stvari koje su elementarno suštinske. Totalno devijantan gest.
                              Ja sam njega gotivio kao lika i kad je kao menadzer peckao United.
                              Za ovo ne da ne mogu da ga branim, nego ne mogu da ga ne osudjujem.
                              Loše je, to jednostavno ne radiš.
                              Mislim da je to izvuceno iz konteksta ako pricas iskljucivo o pisanom prenosenju, ja sam odgledao taj dio presa, on je frustriran pripremama, nacinom na koji je organizovan kup, dje nema igraca i pravog fudbala, zbog toga je rekao da je navijac on ne bi dosao da gleda ove utakmice. I pomenuo utakmicu izmedju Celsija i Intera i rekao da su ljudi prije izabrali da odu na plazu nego da dodju i to gledaju.

                              Mi ne mozemo da imamio nromalne pripreme, da odu u Irsku ili Skotsku i treniraju, vec se ide po nekim oranicama u SAD ili u Aziju da bi se ispostovali navijaci, i protiv toga su dgli glas i Van Gal i Murinjo i nisu zeljeli da budu tu. I ja ih razumijem. Opet od navijaca se na kraju krajeva zivi, klub je masivan i treba ispostovati navijace i ako si vec dosao tamo ocekujes podrsku, dobijes podrsku i prihvati je i budi zahvalan na toj podrsci onda. Tu te razumijem potpuno.
                              sigpic

                              Comment


                              • I isto vrlo bitno, ljudi zbog posla propustaju vazne dogadjanje u zivotu. Jbg prvi je Murinjo taj koji je propustio kcerkino diplomiranje, to mu je bilo vrlo vazno, bio je vrlo nervozan i frustriran zbog toga ali je zbog posla morao da propusti jedan od najvaznijih dana u zivotu svoje kcerke. Ti si profesionalac i jebeno budi profesionalan, a sad imaju smisla oni navodi da je Martijal rekao da se nece ni vracati na pripreme. I stari Murinjo bi ovo vrlo lako rijesio, ovaj novi taman kao da je Venger, pa ce dozvoliti sve.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X