Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Ovo je fake citat naravno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Martijal je tu na pripremama, ostali nisu, ovo mu je sansa da se dokaze, da pocne sezonu kao prvi napadac ej i sta on radi? Puca mu kurac, nece ni da bude tu. Sjecate li se vi kad je SAF bacao u nemilost velike zvijezde? Jesmo li znali? Naravno da jesmo, tretman koji je dobio Van Nistelroj je mnogima bio bijedan, ali stanes iza svog menadzera jer on zna bolje. Ako mu ne vjerujes onda mu ne produzavas jebeni ugovor. A neki navijaci su vec osudili unaprijed i tu nema povratka.
      SAF je u periodu moći Bekama i Stama bukvalno osramotio. Beksa je čak gađao kopačkom.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • "Antonio Valencia comes from holiday, I think too much holiday for him. His condition was not good when he came back."
        Ovo je strasno, igraci koji nisu uopste profesionalni, mora menadzer da bude glavni, vidjeli smo sta se desava kad igraci kolo vode kao sto je bilo u slucaju Mojesa i Van Gala. Murinjo ce pasti na najvaznijem testu, da bude gazda.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Siguran sam da si pljuvao i bio od onih jebes starog Van Persija, daj nam Mouru on ima 18 godina
          .
          Napisao sam ti gore da nikad nisam pljuvao starog, znaci bio sam za dolazak tada najboljeg napadača lige jer je stari bio trener i siguran sam bio da ce nam donijeti titulu a to je i učinio
          Mouru sam isto želio da dođe u klub jer je tad bio jedan od najvećih talenata a siguran sam da ste i tu većina vas željeli ga
          Starog fergija nisam niti kritizirao kad je otišao Ronaldo a dosao kao “zamjena” Antonio valencia iz wigana jer kad imas povjerenje u trenera onda mu vjeruješ bez obzira koje igrače dovodi
          Imali smo sistem i igru a sad nemamo nista, s prvom sezonom mourinhovom sam bio zadovoljan jer su došli ti kupovi pa se zamaskirala losa igra i vjerovao sam u drugu mourinhovu sezonu, a znamo kako je prošla, svaka čast na drugom mjestu ali sezona bez trofeja i vec u 1. Mjesecu ostali bez lige i lp jbg to nije united kakav mi svi želimo
          I ovaj pocetak priprema ne raduje nikako jer ocito je u lošim odnosima s upravom a s time ce najviše rezultati kluba ispaštati
          Naravno da on i lvg nisu zadovoljni pripremama u Americi ili Kini i milijun sponzorskih obaveza ali tako i ostali nogometni divovi rade jer ovo je vise biznis postao a ne samo nogomet pa se moraju pomiriti s time, meni se isto to sve gadi ja zelim onaj nogomet iz 20. Stoljeća ali gotovo je sad milijarde se vrte


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Nemojte ko Boga vas molim da pricate o SAF-u i poredite te situacije sa ovom.

            SAF je podigao taj klub, vratio ga tamo gdje mu je i mjesto, uvijek je mislio i radio ono najbolje za klub i znao je da prizna greske.
            Ono najvaznije, imao je pokrice za sve to zbog svog rada i stajao iza svojih odluka.
            Sutnuo je Stama? Sta je bilo posle? Sutnuo je Beksa, ko je dosao posle?
            Sutnuo je RVN, zbog koga?
            Kin?
            Doveo je RVP zbog cega?

            Grijesio je ali i kad je grijesio trudio se da klub ne ispasta
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Valensija da sebi ovo dozvoli, prvi put u 9 godina. I to kod Murinja.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Valensija da sebi ovo dozvoli, prvi put u 9 godina. I to kod Murinja.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                I ovaj mu jos daje kapitensku traku
                sigpic

                Comment


                • Ja cu vala uvek podrzavati naseg menadzera, ko god to bio, makar i Pep Gvardiola licno. Uostalom, i Fergi nam je rekao da to moramo da radimo

                  Kritikovacu ga kad treba da se kritikuje, hvaliti kad treba da se hvali. Ali nikad ga necu ovako mucki pljuvati kao sto vi radite, to nikada, ko god se nalazio na klupi. Niti cu se praviti da sam cuo ono sto on nije rekao, jer me jelte zulja buljson sto ne igramo neki hipsterski fudbal, pa ajde da interpretiram svaku jebenu rec koju izgovori onako kako ja to hocu. To nikada necu raditi. Pogotovo ne u momentima kad on besni na presicama i (in)direktno proziva Vudvarda sto mu ne daje platformu da ovom klubu donosi jebene trofeje. Toliko vam se nakupilo mrznje i toliko vas zulja guzica da vise ne mozete nista normalno da prokomentarisete vec morate da otvarate usta i lijete te reke izmeta. Izleteli misevi iz rupa, rasula se paljba po Murinju sto nas je nakantao Liverpul u trening mecu dok smo igrali sa tri prvotimca, pola drugog i pola treceg tima. Deset strana od juce ispisaste, pljuvanja, vredjanja, malicioznih komentara, ima cega hoces. Daj da izlistamo temu par meseci u nazad, kad smo dobili taj Liverpul u ligi, da vidimo koliko vas dezurnih pljuvaca je prokomentarisalo tu utakmicu, ili ne daj boze, pohvalilo Murinja? Mozda dvojica od 6-7 ljudi. Sram vas bilo.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ovo je strasno, igraci koji nisu uopste profesionalni, mora menadzer da bude glavni, vidjeli smo sta se desava kad igraci kolo vode kao sto je bilo u slucaju Mojesa i Van Gala. Murinjo ce pasti na najvaznijem testu, da bude gazda.
                    Ja sam se nesto uzdao u Rapetija i smatrao ga kao najvece pojacanje. Da vodi brigu o ovakvim stvarima, da se malo bolje planira. Kad ono prc.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • We're fecked.
                      Our board is pathetic, either back manager or just fire him. It's no coincidence that we've been struggling since Ed Woodward got promoted to this position. He has no idea how to drive this club forward
                      Ovo!

                      Covjek je mag u svom poslu i treba da se drzi njega, a da se kloni fudbala. Havijer Ribalta je dosao zbog Murinja i sad otisao u Zenit da bude sportski direktor, nama je trebao sportski direktor jos dok je SAF bio tu, a i dalje ga nemamo. I slazem se sa BBom i oko Gila, ne u vezi svega ali sa vecinom stvari, Vudvord je paljevina i zeli galaktikose, a to nikako nije dobro. Ipak Gil je mogao da sanja pare s kojim Vudvord raspolaze, da ih je imao bilo bi drugacije ipak.
                      sigpic

                      Comment


                      • Edova pozicija ovisi o financijskim rezultati a mourinho o nogometnim rezultatima
                        Financijski rezultati su nikad bolji tako da on nece biti smijenjen sigurno
                        Glazeri su krivi sto su njemu u ruke dali da pregovara transfere i sve a to nije njegov posao jer je on bankar pa treba samo za financije biti zadužen
                        Trebao se dovesti monchi ili neki takav da bude sportski direktor i ispunjava trenerove želje ali i da skautira razne igrače za manje novce


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Spoiler




                          Razlika izmedju stava o mladim igracima

                          Spoiler





                          Toliko.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment




                          • Sem tog pocetka za mene nema nista strasno ni problematicno. Ako mu dovedu igrace super, ako ne jbg, nastavljamo da se borimo, to je kljuc. To je pravi stav.

                            Pereira pohvaljen naravno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Fejk su obe slike, i Vilian i Tobi.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Jep, potvrdili na redditu.

                                Inace Runijev prvi gol u MLSu

                                https://streamable.com/wvmgc
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X