Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I opet posle relativno mirnog stanja sopstvenom gluposti ulazimo u problem i neizvesnu završnicu.
    I opet glavni krivac za strepnju cirkuzant i najobičniji šarlatan POL POGBA.
    Imaćeš Mou moj blagoslov i naklon do poda ako Lukaku i Sančezu priključiš Francuza na klupi. Vreme je za hlađenje dok ne shvati čiju opremu nosi.

    Comment


    • Nemoj tako, cemu hejt? Pogba je jedan sjajan profesionalac, on je neshvaceni genije, on daje ali i uzima. Samo sto on bas malo daje, a mnogo vise uzima, ali dobro, tehnikalije. Takav igrac ima to pravo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        A sta ako necu?

        Znas sta je paradoksalno, da ti nesto pricas o hejtovanju, a najveci si hejter i najgori forumas od kad postoji forum. Moras bas da budes moralni patuljak da ti nekome nesto kazes. Ali jbg, takvi su Martial FC fanovi. Ja to kapiram. Vi ne znate za bolje, Vucic ili Martijal, trece nema. U da ima jbt, Pogbombon.
        Ja sam samo hejter mourinha i njegovog sramotnog nogometa a tebi ocito u glavi mou=united iako je on obična fusnota koja ce uskoro letit iz kluba
        Ja ni ne zivim u Srbiji pa ne znam zasto spominješ nekog Vucica


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Najveca kletva je da ti neko kaze dao Bog da budes glup kao Smoling i Pogba.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            I opet posle relativno mirnog stanja sopstvenom gluposti ulazimo u problem i neizvesnu završnicu.
            I opet glavni krivac za strepnju cirkuzant i najobičniji šarlatan POL POGBA.
            Imaćeš Mou moj blagoslov i naklon do poda ako Lukaku i Sančezu priključiš Francuza na klupi. Vreme je za hlađenje dok ne shvati čiju opremu nosi.
            Nejasno je stvarno da i pogbu ne pošalje na klupu
            Mozda iduću utakmicu


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Tako sto su Vucicevi botovi isti kao i Martijalovi, zbog toga je povucena ta paralela.

              ALi meni nje problem da kazem da je momak top odigrao, to sam vec konstatovao, dok je tebi problem da kazes bilo sta lijepo za Murinja. Ipak da sam lud i da svrsavam na nekog ko pisa po mom klubu svako malo, nikad u zivotu.
              sigpic

              Comment


              • Sad gledam kako je izveo penal kakav debil
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Najveca kletva je da ti neko kaze dao Bog da budes glup kao Smoling i Pogba.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Zasto Smoling sad, sto je napravio penal? Valjda si svjestan da to toga ne bi doslo da nasa velika zvijezda nije jos jednom izgubila loptu na sredini i stvorila priliku protivniku, on najbolje kontre otvara u ligi, samo ne za svoju ekipu jbg. Smoling je zakasnio sa uklizavanjem, greska nema price ali desava se. On ne moze da cuva Risarlisona u punom trku svakako. Brazilac ce ili da prodje pored njega ili mu odma uklzavas u nadi da ces odnijeti loptu, u ovoj situaciji prosla lopta, noge odnesene. E jedini je problem sto nije dobio drugi zuti, a trebao je.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Sad gledam kako je izveo penal kakav debil

                    Lipicaner
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Generalno kroz karijeru, veoma glup igrac. Kao i brat mu Dzons.

                      Inace mogao je jos.da trci, bolje bi sanse imao, onako veoma glup start.

                      O Pogbi sta da kazem, retard kod penala, odigrao dobru tekmu generalno, i onda onakav potez. Tard.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        dok je tebi problem da kazes bilo sta lijepo za Murinja.
                        Kao sto nema martial konstantu tako ni mou nema konstantu
                        Nemam problema reci da je danas 70 minuta odlična igra bila (pogotovo agresivnost i želja igrača), protiv Chelsea drugo poluvrijeme savrseno, 10 minuta protiv juvea odlično ali je problem sto nemamo kontinuitet nego samo bljesnemo u nekom periodu u utakmici, nekad to bude dovoljno za pobjedu ali vecinom ne bude
                        I ja sam za to da se pogba pridruži svojem prijatelju lukakuu na klupi


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • E ovo je fudbalski genije, ovo je neopjevani heroj, ovaj treba da ima 30 miliona pratilaca, njega svi treba da kopiraju, da se na njega ugledaju i na i van terena, a ne na onog degenerika.

                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo za Zozea sto mu je Lukaku startovao sa klupe.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Bravo za Zozea sto mu je Lukaku startovao sa klupe.
                              Steta sto ga je i uvodio

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Nema šta zameriti danas Murinju. Utakmica bila gotova, Pogba rešio da se zeza i vratio Everton u igru. Oni očekivano posle toga živnuli, ali Murinjo lepo zatvorio. Nisu stvorili ni šansu do kraja. Marsijal mogao da završi ovo malo ranije, da ne bude drame do kraja.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X