Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/manutd/status/99...657140737?s=21


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Murinjov proaz, kad ti udjes u finale sa Filom Dzonsom onda zasluzujes samo poraz. Celsi je imao tri opasne situacije daans, dva puta im je to omogucio Dzons.

      Inace bolji smo bili, bolja smo ekipa, ali dzaba. Kante najjaci cdm na svijetu uz Kazemira, niko im nije ni blizu. Samo da im ode Konte i bice mi krajnje simpaticni opet, ovu gnjidu italijansku nikako ne mogu da svarim.

      Mora ovdje da radi zesca metla, Smoling opet objasnio, ali neka ide Dzons na Mundijal

      Rasford je bas uzasan, Lingard ne moze da igra kad se igra sa tri vezna iza njega. To je previse ocito. Martijal je ko zna dje mislima, Pogba previse nonsalantan, morao je da da ono glavom.
      sigpic

      Comment


      • Sezona bez trofeja, nema nikakvih izgovora za Mourinha i ovu utakmicu a i za Sevillu i cijelu sezonu
        Valjda je sad svima jasno da ne maštamo o ozbiljnim trofejima dok je ovaj klaun na klupi


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Murinjov proaz, kad ti udjes u finale sa Filom Dzonsom onda zasluzujes samo poraz.
          Eto ljudi i to docekasmo od Vladana.Ali ipak nije mogao pravilno da napise,morao je nesto pogrijesit.

          Comment


          • Pa opet navijaci Celsija bi se mijenjali sa nama in a heartbeat
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pa opet navijaci Celsija bi se mijenjali sa nama in a heartbeat
              Sto to mislis?
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • A sancheza nisi spomenio da je igrao loše a odigrao je u rangu sa rashfordom, hazard pokazao ko je najbolji igrač lige


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Sezona je zvanično završena. Sada.

                  Vreme je da se svode računi. Šta je valjalo, šta nije.

                  Ko treba da ide, ko treba da dođe i ostalo.

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Sto to mislis?
                    Tako sto sam gledao ankete ovih dana, svaka je bila 60+ posto za opciju top 4 bez trofeja ili peto mjesto i Fa kup ili liga kup.
                    Originally posted by reddevil96 View Post
                    A sancheza nisi spomenio da je igrao loše a odigrao je u rangu sa rashfordom, hazard pokazao ko je najbolji igrač lige


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Igrao je lose, ali nije lose kao Rasford, samo je Dzons igrao gore od Rasforda. Niko ne spominje Pogbu gotovo nikad, a danas je bio mudaless sto mu se precesto desava kad je bitno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Sto to mislis?
                      Liga sampiona? Ne bih o tome ko je imao manje losu sezonu, al mi bas besmislen tvoj post.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Celzi zasluzeno, jbg

                        Boli nas gledati, nikakve hemije u napadu, sve individualno

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Deprimiran sam. Po prvi put sam jedva docekao da se zavrsi sezona, da ne gledam ovo. Gledanje Uniteda mi je postala obaveza prema svom biću i životnoj pasiji.
                          Zbog cele priče sa Sanchezom smo totalno pesimističan. U punom trku, na vrhovima prstiju, ista udaljenost kao Azpi koji je na petama, maltene bez trka... i prvi do lopte stize Azpi, koji i nije bas najbrzi bek.
                          Sa Sanchezom kad igramo teren, tj polovina na koju mi napadamo deluje kao da je teren za futsal. Sve skučeno.
                          Još sebi daje za pravo da prigovara saigračima, a on je samo takva olupina i ispušena muštikla.

                          Rash katastrofa. Pogba daleko najbolji id igrač koji su iole blizu gola.

                          Levi bek, veznjak i desno krilo, apsolutni must.
                          Samo taj veznjak da nije SMS, ili da on bude bonus veznjak.

                          Comment


                          • Slazem se sa Vladanom,top 4 je sigurno bitniji od ovog kupa mice trofrtaljke.Iako vise volim Celsi to je realnost.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Tako sto sam gledao ankete ovih dana, svaka je bila 60+ posto za opciju top 4 bez trofeja ili peto mjesto i Fa kup ili liga kup.

                              Igrao je lose, ali nije lose kao Rasford, samo je Dzons igrao gore od Rasforda. Niko ne spominje Pogbu gotovo nikad, a danas je bio mudaless sto mu se precesto desava kad je bitno.
                              Slažem se za pogbu, ali mislim da ga vise ne kritiziramo jer smo nazalost navikli od njega takve partije ove sezone, jednu odigrao odlično pa iduće 3 loše


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Liga sampiona? Ne bih o tome ko je imao manje losu sezonu, al mi bas besmislen tvoj post.
                                Evo ja sam navijac Celsija i ne bih se menjao. Post nije besmislen nego me zanimao razlog zasto tako misli.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X