Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Markus i Toni odrade ovu sezonu na nivou i pokazu konstantnost nisam ja ubijedjen u dolazak Grizmana... Mladi momci, sad pucaju od samopouzdanja i vidjecemo, velike stvari ocekujem od njih.

    Samo sto dalje od Dele Alija, koji je to majmun. Umislio da je neki gangster

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ne mogu da kažem da mi je krivo što rooney i dalje pokazuje kakav je smrad.
      Lično, najveća sramota i najveći bol mi je što je taj besramnik oborio Sir Bobijeve rekorde.
      Pravio je Fergi greške, čovek je, ali možda jedino ne mogu da mu oprostim što nije najurio tog izdajnika, što nije ostao ono leto.

      Comment


      • Sto je smrad?

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Ne mogu da kažem da mi je krivo što rooney i dalje pokazuje kakav je smrad.
          Lično, najveća sramota i najveći bol mi je što je taj besramnik oborio Sir Bobijeve rekorde.
          Pravio je Fergi greške, čovek je, ali možda jedino ne mogu da mu oprostim što nije najurio tog izdajnika, što nije ostao ono leto.
          Kakve veze ima s njegovim nogometnim znanjem i sa njegovim rekordima to sto vara zenu?
          Po tome je giggs najveći smrad na svijetu jer je varao zenu sa bratovom ženom
          A pretpostavljam da ti je giggs među najdražim nogometašima bio
          Wayne Rooney je najbolji strijelac u povijest Uniteda i engleske repke i sasvim sigurno zaslužuje puno vise poštovanja među navijačima Uniteda koji su ga uvijek omalovažavali a triput gore igrače uzdizali u legende


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Vala slazem se da je Gigs najveca sramota Junajteda

            Miki 28

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Vala slazem se da je Gigs najveca sramota Junajteda

              Miki 28


              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Pa sta mu to vredi kada je moralni gmizavac

                Miki28

                Comment


                • Koga briga sta je ko van terena i sta radi. Nek radi sta hoce. Giggs je legenda kluba i doneo nam je mnogo toga

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Kakve veze ima s njegovim nogometnim znanjem i sa njegovim rekordima to sto vara zenu?
                    Po tome je giggs najveći smrad na svijetu jer je varao zenu sa bratovom ženom
                    A pretpostavljam da ti je giggs među najdražim nogometašima bio
                    Wayne Rooney je najbolji strijelac u povijest Uniteda i engleske repke i sasvim sigurno zaslužuje puno vise poštovanja među navijačima Uniteda koji su ga uvijek omalovažavali a triput gore igrače uzdizali u legende


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    I nema mnogo veze, zbog drugih stvari je smrad, ovo je samo onako bonus pride.
                    rooney (pravi navijač Uniteda IMHO nikad ne bi trebalo da piše njegovo slovo velikim slovom) je čovek koji je više puta najniže moguće izdao klub, stavio se i iznad njega i poneo se besramno prema klubu, menadzeru, koristeći date momente kada klub nije imao izbora nego da svira po njegovim jeftinim notama.

                    Ako je nešto vezano za United scum, to je wayne rooney.

                    Tražio je prvo transfer jer doveo autoritet Fergusona u pitanje, kao nema dovoljno dobar tim (igraš sa Skolsom i Gigsom, ćuti i igraj sa još 8 balvana ako treba). Taj tim je igrao i bez Ronalda 2 finala LŠ-a u 3 godine, a igrao bi verovatno i 3 da nije bilo onog totalno nesrećnog incidentnog ispadanja od Bayerna. Izgubili smo 2 finala LŠ-a od verovatno najjačeg tima od kad se igra fudbal kao sport. A njemu je to nedovoljno jak tim bio.

                    Toliko je karakter da se prodao za ogromnu platu. Od momenta kad je uzeo tu platu on je krenuo rapidno da propada i da ga boli uvo. To se poklopilo sa njegovom realnom biološkom starošću, jer je on u 27 godina zapravo bio kao prosečan igrač u 32.
                    Platu nije opravdao, i time je doveo nas u sranje što se tiče novih plata i pregovora i sa tada trenutnim igračkim kadrom i sa novim igračima. Postali smo laka meta da mogu da nam svi traze vecu platu cim ti preplatiš domaćeg debelog igrača...
                    Onda dolazi novi transfer request, ovog puta još grdji jer je kontradiktoran onom prvom. Prvo je trazio transfer jer nije imao world class saigrača u napadu, drugi put ga traži jer ga ima i nije najveca zvezda pa RVP pokuplja ceo spotlight. The Smrad.

                    Onda i ono što mu najviše zameram, i za šta nijedan navijač NE BI SMELO da mu oprosti je leto posle odlaska Fergusona.

                    Klub ima turning point, tranzicija, odlazak Fergusona, veoma osetljiv period. Ceo klub, svako u klubu je trebalo da postavi važnost kluba ispred svoje lične.
                    Moyes(i pored fejla je dobar menadzer, i mi smo mu unistili i unistili mu karijeru). Sve što je neophodno da se uloži trud da Moyes kao menadžer ima odmah autoritet, svi treba da se iscimaju, da mu pomognu, da mu olakšaju da stekne to. Šta radi smraduni? Ćuti kao najveća kurvica 2 meseca, apropo transfera u Chelsea, sve samo da bi naguzio Moyesa da prvog jula, prvog radnog dana, mora sa vrata u Carringtonu da moli runija da igra za Man Utd. To mu je odmah srušilo autoritet, još je rooney uzeo ugovor kao da je Messi a ne propalica koja je nekad bila world class igračina. Šta misliš kako to može da utiče kad neko ko manje trenira od tebe, ko je sporiji i jadniji od tebe a ima duplo veću platu i manipuliše klubom? Kako to utiče na svlačionicu?
                    Nije se ni trunčicu potrudio da opravda ni taj ugovor.

                    Da li je Moyes mogao drugačije da reaguje? Ne naravno, alternativa mu je bila da najuri runija, što je čak i trebalo da uradi po cenu da ga ogrnu belom košuljom sa zakopčavanjem na ledja. Razapeli bi ga svi da ga je prodao u samom startu. Ali i tako bi bolje prošao nego što je verovao običnom besramniku koji je dobio garanciju da će da igra uvek prvi tim, 300k nedeljno, za razvlačenje po terenu, za najsporijeg fudbalera u ligi kojeg bi Tutorić stavio u džep.

                    Već od sezone 2011. on je počeo da pada mnogo kao igrač, nema to veze sa onom starom igračinom što je nekad bio. Čak i onaj meč protiv Sitija kad je dao makazice je bio najgori igrač na terenu, i van tog spektakularnog gola to je jedno od najgorih izdanja nekog igrača Mančestera koje sam gledao.
                    Jebeni Ibrahimović je bio manje od godinu dana kada se odreko plate dok je povredjen, jer ga je bilo sramota da prima platu.
                    Ovaj besramnik za tih 300k.... ja ne znam kako ga nije bilo sramota da samoinicijativno ne trazi smanjenje plate. U jednom momentu je brat bratu bio u pet najgorih igrača lige. Debeljan od kojeg se lopta odbija ko od bukve...


                    Šlag na tortu? Ovo leto je pokušao da izvuče kompenzaciju, da mu se isplati ostatak celog ugovora kad prelazi u drugi klub. Klub te dovede kao tinejdzera, veruje ti da budeš najskuplji tinejdzer na svetu, tu si više od 10 godina i onda tražiš da kad neko otkupljuje tvoj ugovor, ti pored novog ugovora u novom klubu dobijaš i pare za ceo ugovor iz prošlog ugovora. Pa to rade samo najveći smradovi na FM-u, neki bezobrazni brazilac kad ga dovedeš u Zvezdu.
                    Čovek je bukvalno svaki trenutak kada je mogao da iskoristi da nas dovede u nezgodnu situaciju, da i nemamo neki izbor, koristio. Zero poštovanje prema klubu.
                    Njemu je Manchester United samo klub koji mu je omogućio da igra na vrhunskom nivou, da nabija cifre, status i da mu u wikipedia-i piše da je najbolji strelac Uniteda i engleske repke. Boli ga savršeno kurac za United.


                    Ovo sa ženom je čak i trivijalno na kraju dana.



                    Mene užasno boli kad vidim da bilo ko ko simpatiše Man Utd smatra runija legendom. Meni je Beckham kao klincu bio idol, obožavao sam ga. Uplašio sam se na trenutak da ću možda malo manje voleti United kad je on otišo. I tad sam shvatio da su igrači prolazni i da je bitan samo klub. Nikad igrač iznad klub. To je The United Way. Ponižavajuće je obožavati runija nakon svega što nam je uradio.
                    Last edited by Busby Babe; 07-09-17, 01:36.

                    Comment


                    • Meni je bilo zao onog dana kad je otisao, al zna se moj stav prema njemu. Ne zasluzuje status bilo kakve legende zbog iznad navedenih postupaka, i jako mi je zao sto njegovo ime stoji na vrhu liste strelaca.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Spavanje u pidzami Evertona.. eh da je Ferguson znao

                        Comment


                        • Pa i prema njima je ispao slepac, pre svega kako se radovao kad im je dao gol. Mada meni to nije big deal...

                          Comment


                          • @busby babe
                            Igrali smo 1finale a ne 2nakon odlaska ronalda i to 2011 kad je Rooney skoro pa sam vukao ekipu i pružao vrhunske partije
                            Nabrojao si stvari koje je Rooney činio Unitedu i fergiju ali mene zanima zasto ga fergi nije potjerao iz momčadi kao neke druge igrače ako je vise puta trazio transfer
                            Ocito je i fergi za njega znao da je zadnji igrač kojeg bi se odrekao
                            Pogledaj ovu našu današnju ekipu i kad se energija svih 11 na terenu zbroji to bude daleko manje od energije i srčane borbe koju je ROONEY pružao dok je nosio nas dres
                            Npr pogba i lukaku izgube loptu i boli ih briga šetkaju se i uređuju frizuru
                            Zaboravili pojedinci da se žrtvovao za momčad milijun puta i cesto igrao na neprirodnom pozicijama sve za ekipu
                            de gea je trazio da ode i vidim da ga nitko ne mrzi zbog tog i vjerojatno moli boga svaki prijelazni rok da perez dođe po njega
                            Coutinho odbio da igra za Liverpool a isto ga navijači obožavaju i dalje i sretni su sto igra za njihov klub a Rooney nikad nije odbio da igra ali opet ga mrze navijači




                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by reddevil96 View Post
                              Coutinho odbio da igra za Liverpool a isto ga navijači obožavaju i dalje i sretni su sto igra za njihov klub a Rooney nikad nije odbio da igra ali opet ga mrze navijači

                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Odakle ti to da navijaci Liverpula obozavaju Kutinja?
                              Ja se nadam da ce mu Klopp unistiti karijeru, zato sto je to zasluzio.
                              1 dan pred pocetak sezone, ti remetis planove i ambicije jednog kluba, ko si ti? Pritom taj klub mu je dao sansu, kad ga niko nije hteo, i dobio je broj 10.
                              Nemam nista protiv njegovog prelaska u Barsu, ali to se ne radi tako druze moj.
                              Last edited by Brian McShtull; 06-09-17, 20:29.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Odakle ti to da navijaci Liverpula obozavaju Kutinja?
                                Ja se nadam da ce mu Klopp unistiti karijeru, zato sto je to zasluzio.
                                1 dan pred rok, ti remetis planove i ambicije jednog kluba, ko si ti? Pritom taj klub mu je dao sansu, kad ga niko nije hteo, i dobio je broj 10.
                                Nemam nista protiv njegovog prelaska u Barsu, ali to se ne radi tako druze moj.
                                Čitao sam komentare na portalima dok je trajao prijelazni rok i većina navijača su bili za ostanak coutinha iako je odbio igrati iako mi to nije jasno jer s novcima od njegovog transfera mozes dovesti 3 vrlo dobra igrača i proširit roster za ligu prvaka
                                Vidjet cemo kako ce ga primit navijači na anfieldu ali ne vjerujem da ce ga vrijeđati


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X