Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 16-godišnji mladi Španac Arnau Pigmal novi je član kluba. On na OT stiže iz redova Espanjola.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Kad smo vec kod klinaca, mali Shola Shoretire, ima 13 godina i nastupa za u15 selekciju. Igra desetku, desno krilo i napadaca.



      Evo ga i ovde za u15 selekciju, ovaj najnizi na terenu sto bosuje i igra desetku

      http://www.bbc.com/sport/football/40723855
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment




      • Odmah na pocetku najteza utakmica u mesecu.
        sigpic

        Comment


        • Pitam se moze li De Hea da se priblizi onom rekordu VD Sara od 21 utakmica bez primljenog gola? Mislim da onih 14 uzastopno nije realno u ovom trenutku.
          Bas me zanima koliko je utakmica neki tim odigrao na startu sezone bez primljenog gola.

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Nije bitno, taj nije ni do koljena Saru niti ce ikad biti. Golman je mnogo vise od linije i refleksa.
            sigpic

            Comment


            • Meni je VDS jedan od najboljih golmana ikad, tacnije verovatno bi samo Bufona stavio ispred njega.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Isto, uz Bufona i Kana najkompletniji golman kojeg sam ikad gledao. Meni Sar bolji od Smajhela, najbolji golman kojeg je SAF ikad imao. Brutalno branjenje, postavljanje, komandovanje odbrani, steta za godine u Fulamu, mogao je biti preko deceniju kod nas. i sto je najjace otisao je u penziju kad je komotno imao jos dvije top godine u sebi.
                sigpic

                Comment


                • Dino Zof, Lesin, Kahn... ?

                  Comment


                  • Svi kazu da je Jasin najbolji ikad, ja pricam o golmanima koje sam pratio. Peruci, Paljuka, Kasiljas, Toldo, Kanjizares i moj omiljeni Kepke, sve su to bile golmancine i najvece razocarenje Frej koji nikad nije dobio priliku u top klubu, a zasluzivao ju je.
                    sigpic

                    Comment


                    • Igita,Ivica Kralj,Mladen Bozovic(900 i kusur minuta bez primljenog gola),Radisa Ilic,...

                      Comment


                      • Ma ne dovodim ja u poredjenje kvalitet njih dvojice, daleko od toga. Boljeg od VSDa Junajted nije imao. Svaka cast Smajhelu, ali Edvin je pravio cuda na golu. Jedan od najboljih ikad.

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Van der Sar,Bufon i Nojer 3 najbolja golmana koje sam ja gledao uz mozda ali samo mozda Petra Ceha.

                          Comment


                          • U da i Ceh je jebena masina, malo je pao poslednjih godina i to je cudno jer golman njegovih karakteristika treba da je sve bolji kako vrijeme prolazi, ali nevjerovatno mocan i kompletan golman. I Markedjani je bio ludilo golman. Nojer svakako ide ka tome da bude jedan od najboljih ikad.
                            sigpic

                            Comment


                            • No, sto se tice golova, cinjenica je da je u MU Edvin imao daleko bolju odbranu ispred sebe nego sto to sad ima David.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Ceha je zeznula i ona nesreca na terenu.
                                Last edited by Ankee; 04-09-17, 13:44.
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X