Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvreda za Vidica je staviti Smolinga u istu recenicu sa njim, presmijesan igrac i pi.... za razliku od Vidica.

    Rio je klasa, doktor ali ni on nije bio blizu Vidica, imao je fenomenalnu brzinu i tehniku ali isto tako znao je itekako da kiksa i lose da se postavi ali je uspijevao brzinom da to nadoknadi za razliku od Vidica koji je pozicioniranje i tajming doveo do savrsenstva. Nije sto je iz Srbije ali Vidic je jedan od najboljih svih vremena i za mene najboljo stoper ikada u PL pa onda Teri, Ferdinand i ostali.
    Sigurno najbolji tandem, savrseno su se razumijeli i dopunjavali.
    Vidic na svom vrhuncu bi igrao kod god hoces trenera, ono sto je on radio u svom prajmu je bilo nevjerovatno, vrhunski stoper

    Nista nije Zozeu, jednodtavno mu je nepojmljivo da nakon Terija, Karvalja, Kejhila, Ramosa, Pepea itd itd ima jednu takvu sisu od igraca na stoperskoj poziciji, decko se boji svoje sijenke i to ke uzasava i zato podrzavam sto mu Dzons igra, nek ga zaobidju povrede i pokazace kakav je igrac, talentovaniji je 2x od Smolinga.

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Vidić,Lindelof i Smoling u istoj rečenici.. Dobar štos..

      Naravno da je Vidiću trebalo neko vreme za privikavanje jer je PL totalno drugačije takmičenje od ruske lige..
      U Zvezdi je bio odličan.. Na debiju za representaciju u Napulju odigrao vrhunski.. Zajedno sa Krstajićem primio 1 gol u kvalifikacija za SP2006g.. Nikad nije imao ekstra brzinu.. Ali je to nadomešćavao pravim razmišljanjem, odličnim čitanjem igre i postavljenjem..
      Oko Rija.. Nije on bio toliko savršen koliko se priča.. Pogotovo dok je bio mlađi.. Ali su zato njih dvojica kao tandem bili odlični jer su se nadopunjavali.. Plus im dodaš Evru levo i Nevila desno i imaš ozbiljnu odbranu.. Za razliku od današnje odbrane..

      Comment


      • Agent Antonija Grizmana je izjavio da njegov štićenik gotovo sigurno na leto napušta "Jorgandzije". Iako će PSZ i Barsa pokušati da izdejstvuju transfer, ukoliko MJ bude želeo da plati klauzulu nema dileme da će sjajni Francuz završiti na Teatru snova. Već zamišljam tandem Lukaku-Grizman.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment




        • Rashford sasvim solidan, sa nekim odličnim potezima i sjajnom asistencijom na kraju.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Agent Antonija Grizmana je izjavio da njegov štićenik gotovo sigurno na leto napušta "Jorgandzije". Iako će PSZ i Barsa pokušati da izdejstvuju transfer, ukoliko MJ bude želeo da plati klauzulu nema dileme da će sjajni Francuz završiti na Teatru snova. Već zamišljam tandem Lukaku-Grizman.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Ma kakav Grizman, ja bi pratio situaciju u Spursima i uzeo Dele Alija pre Grizmana lagano. Oni ako ne osvoje nesto ove sezone mislim da ce im neki igraci nastaviti dalje. Sa Grizmanom sta dobijamo jer ako dodje sledece sezone imace 27. godina i to je ressenje za par sezona. Kad nije preso ovog leta i znao da spusti slusalicu sta ce nam.

            Comment


            • Originally posted by mikisavic89 View Post
              Ma kakav Grizman, ja bi pratio situaciju u Spursima i uzeo Dele Alija pre Grizmana lagano. Oni ako ne osvoje nesto ove sezone mislim da ce im neki igraci nastaviti dalje. Sa Grizmanom sta dobijamo jer ako dodje sledece sezone imace 27. godina i to je ressenje za par sezona. Kad nije preso ovog leta i znao da spusti slusalicu sta ce nam.
              Ja sam za Hari Kejna pre Grizmana.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Ja sam za Hari Kejna pre Grizmana.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                A sta ces onda sa Lukakuom?

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Ma kakav Grizman, ja bi pratio situaciju u Spursima i uzeo Dele Alija pre Grizmana lagano. Oni ako ne osvoje nesto ove sezone mislim da ce im neki igraci nastaviti dalje. Sa Grizmanom sta dobijamo jer ako dodje sledece sezone imace 27. godina i to je ressenje za par sezona. Kad nije preso ovog leta i znao da spusti slusalicu sta ce nam.
                  Par sezona u kojima ce biti najbolji igrač lige i jedan od najboljih strijelaca i uvjerljivo nas najbolji igrač igrača njegove kvalitete nismo imali od rooneyog primea
                  Sad ispada da je igrač od 26-7g star jbt


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Par sezona u kojima ce biti najbolji igrač lige i jedan od najboljih strijelaca i uvjerljivo nas najbolji igrač igrača njegove kvalitete nismo imali od rooneyog primea
                    Sad ispada da je igrač od 26-7g star jbt


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Naravno da nije star ali nije to, vise sam za nesto dugorocno. Pa taj Runi nije dosao sa 27 godina nego sa maltene 17. Grizman uopste nije tolika klasa koliko ga pojedini ovde predstavljaju. Za mene bi Ali bio bolje pojacanje.

                    Comment


                    • Ne znam koliko je realno da Ali dodje u Junajted s obzirom da je navijac Liverpula.
                      Svakako ne vidim da bi mogao da funckionise on u ovakvom sistemu. Mozda ako bi pored njega doveli pravu desetku tipa Erisken/Iniesta/Isco/Mata.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Ne znam koliko je realno da Ali dodje u Junajted s obzirom da je navijac Liverpula.
                        Svakako ne vidim da bi mogao da funckionise on u ovakvom sistemu. Mozda ako bi pored njega doveli pravu desetku tipa Erisken/Iniesta/Isco/Mata.
                        Grizman i Ali igraju iste pozicije tako da ako bi ubacio Grizmana u sistem onda isto tako i Alija. Za koga navija ne znam mozda ste BFF pa znas. Inace obicna diskusija je u pitanju pitanje je da li su ostvarivi transferi.

                        Murinjo ako dovede ovu attention whore nakon onog spustanja slusalice razocarace me...

                        Comment


                        • Stize pojacanje na golu, tu je Utd bas tanak[emoji1] [emoji1]

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ne znam koliko je realno da Ali dodje u Junajted s obzirom da je navijac Liverpula.
                            Svakako ne vidim da bi mogao da funckionise on u ovakvom sistemu. Mozda ako bi pored njega doveli pravu desetku tipa Erisken/Iniesta/Isco/Mata.
                            Nema to veze, pa Lallana je navijac Evertona.

                            Comment


                            • Matić za SK: Moć Junajteda se oseća na svakom koraku

                              "Neke stvari je rečima teško opisati. Prepun sam pozitivnih utisaka. Jednostavno moć Junajteda se oseti na svakom koraku. Organizacija u klubu je perfektna, broj navijača kako na Ostrvu, tako i u čitavom svetu je neverovatan. Reč je ljudima koji su iskreno srcem privrženi klubu...Nije bez razloga jedan od najvećih klubova na svetu".

                              "Benfika i Čelsi su uspešni klubovi, ali nisu tako veliki i moćni kao Mančester Junajted, koji je brend sam po sebi".
                              http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...om-koraku.html
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne mogu da verujem da Advokat nije stavio Mensaha u prvih 11, pogotovo posle solidne utakmice Francuza. Napisah prvo Van Gal, jbo ga caca, imam traume iz MU.

                                A vidi Blinda sta radi, asistencija ovde, asistencija onde...
                                Last edited by Ankee; 03-09-17, 18:26.
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X