Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by reddevil96 View Post
    Ljudi tu zaboravljaju da su vlasnici kluba Glazeri a Ed samo njihov zaposlenik
    Mozda Ed i zeli udovoljiti trenerovim zahtjevima ali ovi iznad njega ne prihvate to
    Glupo okrivljavati nekoga ako ne znamo ko je kriv
    A i ako svaki trener napravi spisak po 2-3 pojačanja na svakoj poziciji koja je potrebna pa ako Nece doci Perišić doci ce drugo krilo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Upravo tako ali gvožđe se kuje dok je vruće a to zna i prevodilac pa avansno kuka, već se pravi alibi i opravdanje za nastupajući rezultatski fejl.

    Comment


    • Bar 2 igraca ce doci. Po meni bolje da ta 2 pojacanja budu LB i CB a na krilu da se krpimo s obzirom ko nam je menadzer.
      Ako ima povjerenje u odbranu onda ce i on imati vise mooda da napadne.
      I dalje vjerujem da je ova ekipa itekako sposobna da se bori sa Sitijem i Liverpulom i da imamo jak napad.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Krojf View Post
        Makar si dosledan u tome da ideš protiv kluba zarad opskurnih likova tipa Švajnštajger i Murinjo, koji nisu ni fusnota u Junajtedu.

        Navijam za klub a ne za Murinja, Švajnštajgera ili Marsijala i nikad ne bih stavio skauzera na avatar, to je osnovno navijačko vaspitanje.
        Pola navijaca je drzalo ili drzi i dalje Dzerarda kako se kliza, a on nam je najmanje omiljena licnost iz Liverpula iako je na kraju to ispravio i postao nam omiljena kao sto smo vidjeli.

        To je pitanje ljudskosti, nepravde koje ti ocigledno ne mozes da razumijes.

        Moje pljuvacne zlijezde su prolicno izrazene ali imaju neku granicu, tvoje nemaju nikakvu, ti nisi spreman na kompromis, zatucan si i to je to.
        sigpic

        Comment


        • Jbt pa covek ovde vise ne moze nista normalno ni procitati. Ovima sto bacaju hejt evo jedna sugestija, da stvari gledaju sa pozitivne strane posto ili ce Murinjo ove sezone doziveti fijasko i vi cete biti zadovoljni zbog toga i zbog njegovog otkaza ili ce pak sa druge strane napraviti dodatni iskorak ka osvajanju titule pa cete valjda biti zadovoljni zbog toga, u svakom slucaju vam je dobitna kombinacija.
          sigpic

          Comment


          • Pišu da će dati priliku Šou tako da na LB imamo Šoa, Janga i Daloa, mislim da se tu neće dovoditi pojačanje.

            Može i Roho levo, štaviše, a Lindelof može i desno, tako da nam je odbrana popunjena i zategnuta.
            Eventualno da prodamo nekog pa onda.


            Sa druge strane trener kuka za krilom mada tu poziciju kod njega izgleda niko ne može da igra sem Perišića, alternative ne postoje.

            Comment


            • To je ok, tesko je naci boljeg od vicesampiona svijeta i momka koji je medicinako cudo, sa onolikim mudima praviti onakvu razliku je nesto nestvarno. Tu razumijem Murinja.
              sigpic

              Comment


              • Htio je Murinjo i Matuidija isto i to za smijesne pare, vidjeli smo kako gazi i na Mundijalu, u svakom slucaju zna Murinjo mnogo vise od Vudvorda

                Perisa za 40 miliona proslog ljeta nije doveden, sad kosta 60.
                sigpic

                Comment


                • Nama su bukvalno potrebni levi bek, stoper i desno krilo.

                  I sto je najgore mislim da nam je prioritet to krilo jer tamo nemamo nikakve opcije. Lingardinjo i Mata.

                  Stopere i bekove mozemo da krpimo, iako nisu neke opcije, ali mozemo. Na krilu smo bukvalno osakaceni. Ali ne bih i dalje doveo Perisica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Krojf View Post
                    Pišu da će dati priliku Šou tako da na LB imamo Šoa, Janga i Daloa, mislim da se tu neće dovoditi pojačanje.

                    Može i Roho levo, štaviše, a Lindelof može i desno, tako da nam je odbrana popunjena i zategnuta.
                    Eventualno da prodamo nekog pa onda.


                    Sa druge strane trener kuka za krilom mada tu poziciju kod njega izgleda niko ne može da igra sem Perišića, alternative ne postoje.
                    Nije nam odbrana niti popunjena niti zategnuta. Jedino da Baily i Lindelof naprave veliki iskorak tj Baily da ostane zdrav. Dosta je bilo Roha i Dzonsa, mora se presjeci.

                    Problem kod LB je taj dok god su Jang i So opcije, Portugalac ce uvijek dati prednost Jangu i to je veliki problem. Znaci treba nam novi LB da bi Jang postao rezerva, tad je koristan ali da bude prva opcija je nedopustivo u timu koji puca na najvece titule. Valensija se moze jos ove sezone iskoristit a i da vidimo da li na Dalota moze da se racuna.

                    Sto se krila tice, mi u timu imamo resenje za to ali igra na pogresnoj strani, ocigledno nece na desnu stranu.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ne znam ni sto igramo sa krilima, dovedes Tijaga i sibas 4-3-2-1

                      Tijago Matic Fred

                      Pogba Aleksis

                      Lukaku
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Vidis kad je nepravda u pitanju ja cu uvijek podrzati igraca, pljunuti trenera ako je zajebao ali kad nije necu se drzati toga kao pijan plota, tako je bilo sa Svajnijem i Martijalom, ali je Martijal dokazao da je govno jedno malo koje ne jebe ni klub ni navijace jedan posto i kao takav ne zasluzuje ovoliko kukumakanje, a karma je cudo, vratilo nam se za Blekpul kako se vratilo, moglo se vratiti i za Svajnija ali je na kraju sve ispravljeno i ljudski okoncano kao sto smo vidjeli, a dje smo sa Martijalom tek cemo da vidimo.
                        .
                        Daj se nemoj blamirat. Za neke stvari sa poslednjih stranica se i slazem, ali ovo ti je takvo fulanje.
                        Svajnastajger je jedno govno kome bih zabranio prilazak stadionu i u njegovo slobodno vreme. Govno koje je doslo da uzme pare, preko 20ak miliona od nas, na racun neke slave i reputacije, da nista ne trenira, da prati onu curku po teniskim turnirima u momentu kad bi trebalo da radi na vracanju forme posle povrede u najbitnijem delu sezone.
                        A sve je to kao poslednja picajlza prao preko tvitera i ostalih socijalnih mreza. Fala bogu prevario je dovoljan broj ljudi. "Jebavacu ga da treniram, ali zato cu da kacim postove podrske i patetike na tw, da se operem i da me ne pljuju"

                        Ono stanje u kojem je on bio, ne bih ga primio u tim za stalni termin na terminu za rekreativni fudbal.

                        Mizerni papucar.
                        Last edited by Busby Babe; 19-07-18, 12:29.

                        Comment


                        • Tijaga Alkantaru?

                          On nas je već odbijao, zove ga i Barsa navodno, nema šanse da ga dovedemo plus nije za Murinjov fudbal, fali mu centimetara i kilograma.

                          Comment


                          • Tijago je odlican fudbaler.
                            Ne bih se bunio da dodje ali eto mislim da je luksuz pojacanje
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Daj se nemoj blamirat. Za neke stvari sa poslednjih stranica se i slazem, ali ovo ti je takvo fulanje.
                              Svajnastajger je jedno govno kome bih zabranio prilazak stadionu i u njegovo slobodno vreme. Govno koje je doslo da uzme pare, preko 20ak miliona od nas, na racun neke slave i reputacije, da nista ne trenira, da prati onu curku po teniskim turnirima u momentu kad bi trebalo da radi na vracanju forme posle povrede u najbitnijem delu sezone.
                              A sve je to kao poslednja picajlza prao preko tvitera i ostalih socijalnih mreza. Fala bogu prevario je dovoljan broj ljudi. "Jebavacu ga da treniram, ali zato cu da kacim postove podrske i patetike na tw, da se operem i da me ne pljuju"

                              Ono stanje u kojem je on bio, ne bih ga primio u tim za stalni termin na terminu za rekreativni fudbal.

                              Mizerni papucar.
                              Cekaj, cekaj, je li njega doveo Van Gal? Jeste. Je li njemu van Gal davao specijalni tretman ili ga je on sam sebi dao? Van Gal mu ga je dao naravno. Ja nisam za to definitivno ali to je bio problem proslog trenera,da bi Murinjo dosao i odma ga ponizio, oduzeo mu mjesto u svlacioni, ej on je jebenom Bastijanu Svajnstajgeru oduzeo mjesto u svlacionici i poslao ga na osnove, da trenira sa klincima, da bi mu dan kasnije oduzeo i to mjesto na treningu i to sve zbog toga sto je Van Gal dozvoljavao igracu koji svakako to ne bi mogao da radi da nije dobio dozvolu trenera. To je toliko dno da nemam rijeci. Koliko je puta kod Murinja pratio tu kako kazes curku? Nijednom, koliko se puta lijecio u Njemackoj nakon toga? Nijednom, kad je dobio priliku da trenira je li trenirao? Nartavno da jeste. Murinjo ga je osudio za grijehe proslog menadzera i naravno na kraju pojeo govno jer mu je SVajni dokazao kakav je profesionalac, na kraju cak Murinjo i nije zelio da ovaj ode u MLS ali od sramote nije imao obraza vec da ga pusti posle svega. A da ne pricamo kakva je prica bila i koliko je kao trovao svlacionicu, pa kad je otisao nema tog igarca Mancestera koji ga nije pozdravio preko drustvenih mreza, eto koliki je otrov bio.

                              Ja sam defintiivno protiv da neko ima specijalni tretman u klubu i da je neki igrac vise povlascen od drugog, ali za to je iskljucivo bio kriv van Gal, a Murinjo da bi pokazao cvrstu ruku i disciplinu okrivio odnosno razapeo igraca za greske proslog trenera.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne bih se ni ja bunio za Tijaga samo mislim da nam nije dostupan.


                                @tancredipalmeri
                                1h1 hour ago
                                It’s all true: Pogba wants to join back Juventus. But at the moment Manchester United are not willing at all to open a negotiation about him, and hardly Juventus will get a discount on price as with Cristiano Ronaldo, considering Pogba is at his career peak

                                Comment

                                Working...
                                X