Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ne znam ni sto igramo sa krilima, dovedes Tijaga i sibas 4-3-2-1

    Tijago Matic Fred

    Pogba Aleksis

    Lukaku
    To bi bilo ok da imamo nekog Alegrija na klupi ili sta ti ja znam, a kad je Murinjo igrao nesto ovako? Mada ok da se napravi neka osnova za buduceg menadzera , mada je moja velika zelja otisao u Lajpcig
    sigpic

    Comment


    • E jbg ode Pogba, rekao veliki insajder Palmeri
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        To bi bilo ok da imamo nekog Alegrija na klupi ili sta ti ja znam, a kad je Murinjo igrao nesto ovako? Mada ok da se napravi neka osnova za buduceg menadzera , mada je moja velika zelja otisao u Lajpcig
        Kad je Murinjo igrao sa tri stopera?

        Kad je Murinjo igrao sa tri klasicna vezna, jbg uvijek je sibao 4-2-3-1 pa je na kraju ipak popustio kao sto smo vidjeli. Ne znam ali dati slobodu Pogbi i Aleksisu, dati im da rade sta zele iza Lukakua, dok imas strahovitu sredinu iza njih izgleda kao dobro rjesenje, ali onda i bekovi treba da rade dobar posao ofanzivno, Sou tu ne moze da mrdne, Toni i Jang su stariji godinu dana.
        sigpic

        Comment


        • Ja sam za, bilo bi to sasvim dobro. Samo ne jebena 4-2-3-1, ubi me u pojam vise sa tim
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Kad je Murinjo igrao sa tri stopera?

            Kad je Murinjo igrao sa tri klasicna vezna, jbg uvijek je sibao 4-2-3-1 pa je na kraju ipak popustio kao sto smo vidjeli. Ne znam ali dati slobodu Pogbi i Aleksisu, dati im da rade sta zele iza Lukakua, dok imas strahovitu sredinu iza njih izgleda kao dobro rjesenje, ali onda i bekovi treba da rade dobar posao ofanzivno, Sou tu ne moze da mrdne, Toni i Jang su stariji godinu dana.
            Slazem se, mada ovo sa 3 stopera nekako deluje kao defaltna promena u fudbalu danas kojoj su mnogi pribegli, cak i Venger recimo.

            A ovo sa 3 vezna, pa jbg, on je mislio da gradi sve na Pogbi u duplom pivotu i da je to funckionisalo kako je zamislio, samo bi zamenio Miktarijana nekom drugom 10kom. Slazem se da to na papiru izgleda dobro, ali Matic-Fred-Tijago iako donose dobru kreativnost na sredini ne znam bas donose li dovoljnu def cvrstinu jer Tijago i Fred su takoreci slicni igraci.

            Ma samo krsteno krilo da dovede, da dobijemo brzinu i probojnost, to nam Mata i Lingard ne da ne pruzaju, nego je sramotno sto su nam oni opcije na toj poziciji. Toliko smo spori i tromi da mi se povraca kad nas gledam.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              E jbg ode Pogba, rekao veliki insajder Palmeri
              Matuidi - Pogba glava za glavu i nama super.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Slazem se, mada ovo sa 3 stopera nekako deluje kao defaltna promena u fudbalu danas kojoj su mnogi pribegli, cak i Venger recimo.

                A ovo sa 3 vezna, pa jbg, on je mislio da gradi sve na Pogbi u duplom pivotu i da je to funckionisalo kako je zamislio, samo bi zamenio Miktarijana nekom drugom 10kom. Slazem se da to na papiru izgleda dobro, ali Matic-Fred-Tijago iako donose dobru kreativnost na sredini ne znam bas donose li dovoljnu def cvrstinu jer Tijago i Fred su takoreci slicni igraci.

                Ma samo krsteno krilo da dovede, da dobijemo brzinu i probojnost, to nam Mata i Lingard ne da ne pruzaju, nego je sramotno sto su nam oni opcije na toj poziciji. Toliko smo spori i tromi da mi se povraca kad nas gledam.
                Ne znam ja sta da mislim o Lingardu, bas i neki dan to rekoh Srdjanu dok smo igrali Fifu. On nekad izgleda premocno, nezaustavljivo, brz je, brzo razmsilja, dobro prolazi, vrhunski sut, a nekad je potpuno nevidljiv posebno kad je dalje od gola. Nisam siguran moze li on da igra desno krilo, rekao bih ne, ali je kao opcija iza Lukakua, odnosno neki ss sasvim dobra.
                sigpic

                Comment


                • Nisam za promenu formacije sa 3 CD jer nemamo bekove za to, to jest imamo ali su i Jang i Valensija matori.

                  Od Šoa nema ništa a Roho i Lindelof ne mogu to da igraju, mali Dalo tek treba da se pokaže.

                  I kao šlag na torti ni Murinju ova formacija nije bliska.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    E jbg ode Pogba, rekao veliki insajder Palmeri
                    Jesi li stvarno tuzan?

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne znam ja sta da mislim o Lingardu, bas i neki dan to rekoh Srdjanu dok smo igrali Fifu. On nekad izgleda premocno, nezaustavljivo, brz je, brzo razmsilja, dobro prolazi, vrhunski sut, a nekad je potpuno nevidljiv posebno kad je dalje od gola. Nisam siguran moze li on da igra desno krilo, rekao bih ne, ali je kao opcija iza Lukakua, odnosno neki ss sasvim dobra.
                      Apsolutno, kao squad player odlican, skoro savrsen, kao sve vise od toga ne. Pogotovo ne desno krilo u bilo kom obliku
                      sigpic

                      Comment


                      • On i Lukaku bi morali i u Utd ovo da rade

                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Jesi li stvarno tuzan?
                          Neka nam daju Pjanica, Matuidija i Mandzukica i neka nose
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Zapravo to i ne bi bio tako loš dil, Dibala i Pjanić/Sandro.
                              Šteta što je Lihštajner otišao u Arsenal, on bi bio nam bio taman za beka.

                              Sa druge strane kad bi ponudili Marsijala i npr. 30 miliona Interu možda bi pustili Perišića kod nas.
                              Last edited by Krojf; 19-07-18, 13:09.

                              Comment


                              • Ramadani urgently leaves Milan and flies to Germany: Bayern attacks, wants to climb over Manchester United for Ante Rebic
                                Neeeeeeee izgubismo jos jednog igraca za kojeg nismo zainteresovani, ffs
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X