Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Welcome Gareth Bale onda.

    Ocemo po Nejmara?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Miki28; 18-05-18, 14:48.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ako smo postali korporacija...

      Koja gleda marketinški potencijal, pa sve ostalo...

      Comment


      • Španac Dijego Martinez, novinar Marke i Mundo Deportiva, donosi vest da je Mančester Junajted dogovorio transfer Sergeja Milinković-Savića iz Lacija za 95 miliona evra. [emoji383]

        Isti čovek uverava da će naš klub pored Sergeja pojačati i Aleks Sandro, Fred i neimenovano desno krilo

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Marka je u tier 4, mislim. Zasluženo.

          Mada... Osim bekova ostali skoro po 2m. Bilo bi to veselo.

          Comment


          • Evo malo letnjeg senzacionalizma na koje smo navikli.
            Engleski Miror donosi vest kako se United nada preuzimanju Žorginja od komšija sa Etihada. Navodno je igrač Napolija sve dogovorio sa City-jem, United vreba iz prikrajka i nada se preokretu.
            A nemački Kiker kaže da United vodi u trci za potpis Levandovskog.
            Meni sve deluje na nivou naučno fantastike. Niđe veze s vezom.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Evo malo letnjeg senzacionalizma na koje smo navikli.
              Engleski Miror donosi vest kako se United nada preuzimanju Žorginja od komšija sa Etihada. Navodno je igrač Napolija sve dogovorio sa City-jem, United vreba iz prikrajka i nada se preokretu.
              A nemački Kiker kaže da United vodi u trci za potpis Levandovskog.
              Meni sve deluje na nivou naučno fantastike. Niđe veze s vezom.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Jeste, zato je i neko postavio klase novinara koje treba postavljati, a ne svakakve price.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Mene je baš nasmejalo sve ovo. Pogotovo u delu šurovanja Uniteda i Leve [emoji3]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • E ovako reaguje mentalno jak igrac koji zeli da ostane u svom klubu

                  'That [unfair] is not the word,' Asensio told El Larguero. 'Because of issues, he chose others.

                  'It was my fault and my responsibility when I was out of the team. The dynamic of the team was not so good and I did not have so many minutes.

                  'I wanted to do everything in the 10 minutes I had. In those moments you have to be mentally strong.'
                  Martijal mora mnogo, ali mnogo da poradi na svom stavu
                  sigpic

                  Comment


                  • Lukaku upitan.

                    Comment


                    • Ddg
                      Valensija Smoling Lindelof Jang
                      Erera Maitc Pogba
                      Lingrd Rashford Alexis

                      99% ovako krecemo

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Bez Lukakua gubimo lagano. Ne zna Zoze da postavi igru bez takvog igraca. Mada smo upravo taj Celzi pojeli prosle godine u 3-5-2 sa Lingardom i Rasom napred. Al sumnjam da bi momci imali inspiraciju za tako nesto opet.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Lukaku na klupi, Rasford krece


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Stize Stefano Rapetti iz Sampe. Radio je zajedno sa Murinjom u Interu, ukljucujuci i onu sezonu kad su uzeli tripletu. Radice kao fitness coach, tako da je on zamena za Fariu sto se tog aspekta tice, ali nece biti glavni asistent kao i Faria.

                            Mou je rekao da hoce da poboljsa "fitness and tactics", tako da ocekujte minimum jos jednu prinovu.
                            Last edited by bici; 19-05-18, 16:03.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment





                            • Vrh fotka. Kakva svlacionica i natpis[emoji91][emoji91][emoji91]


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ne znam zašto ali mi špurka govori da će Raš rešiti današnje finale. Slično meču sa Liverpulom na OT, kada je krenuo u startnoj postavi i sa dva brza gola odsekao krila Redsima za nadalje.
                                Iskreno, brojim minute do tekme.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X