Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije moglo bolje, komsiluk, to je i najvaznije
    sigpic

    Comment


    • Sad treba docekati februar...

      Comment


      • Haha udariće brat na brata blizanca Pol vs. Florentin





        Nego... Protiv Sent Etjena 16., pa 23. februara, a gradski derbi zakazan za 25ti feb.
        Last edited by miloolja; 12-12-16, 15:22.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pomjerice ga za 26, a ako sve bude zavrseno u prvom mecu moze drugi tim lagano da igra. Sto se putovanja tice nije moglo bolje, bas idealno.
          sigpic

          Comment


          • 14 - @Ibra_official has scored 14 goals in 13 games played against St Etienne, his favourite opponent in all comps. Reunion.
            ....
            sigpic

            Comment


            • Pogba će igrati protiv rođenog brata.
              Ibra najviše golova u francuskoj postigao baš protiv Sent Etjena (14).

              Comment


              • Hahahha ovo utvrđuješ gradivo ili ne čitaš šta drugi pišu i to neposredno pre tebe?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Last edited by miloolja; 12-12-16, 13:08.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Prevodi čovek šta ga hejtuješ
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Bici, kad postavljaš kod sa tw otvoriš taj tvit kao poseban i onda kopiraš samo broj njegov koji se nalazi u linku, a ne ceo link. Ok?

                      Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Prevodi čovek šta ga hejtuješ
                      Pa ja pisala na srpskom
                      Last edited by miloolja; 12-12-16, 15:24.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Ali s kojom su se lakocom fizicki izborili Zlatan i Pogba sa Aldevereldom, Vanijamom, Dembeleom i Vertongenom to je nemoguce nesto. Bukvalno su ih nosili u zubima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nemoj tako stručnjaci kažu Pogba i Ibra promašaji...

                          Comment


                          • Tiranin ukrao Bozic

                            Jose Mourinho schedules Christmas Day training session

                            Manchester United manager Jose Mourinho has reportedly left his players "seriously pissed off" after he scheduled a training session at Old Trafford for 4.30pm on Christmas Day.

                            Players are usually allowed to spend the afternoon at home with their families after a morning session at Carrington, but Mourinho has opted to cut short the festivities as he looks to turn around the club's sub-par performance in the Premier League.

                            United are currently sixth in the table, 13 points off leaders Chelsea and six points from the top four.

                            "Everyone is seriously pissed off. They've never heard anything like it - not even under Fergie," a source told The Sun. "All the staff are used to coming in and sorting training out at Carrington but having it at Old Trafford adds a whole new level of organisation and brings more staff in.

                            "Jose's had a face like thunder at the training ground for most of the season and is clearly not happy with results.

                            "Some staff will even have to stay later on to sort out the pitch and stadium for the next day's home game. He's effectively cancelled Christmas."

                            United welcome former manager David Moyes's struggling Sunderland to Old Trafford on Boxing Day, ahead of another home encounter with Middlesbrough on New Year's Eve.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ali s kojom su se lakocom fizicki izborili Zlatan i Pogba sa Aldevereldom, Vanijamom, Dembeleom i Vertongenom to je nemoguce nesto. Bukvalno su ih nosili u zubima.
                              Nerealno smo jaki. Ne znam dal si procitao moj raniji post, ali upravo sam Pogbu hvalio kad je u par navrata drzao Dembelea i Vanjamu na ledjima. Ibra me zacudio juce, lakse se nosio sa Aldervereldom i Vertongenom nego sa nekim drugim stoperima u prethodnim mecevima. Tozlan izgleda tek ulazi u formu

                              Inace sam pre pocetka sezone gadjao 17 ligaskih golova Zlatka, da ne ureknem al brat lagano prekucava tu cifru.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ja sam se kladio sa drugom (inace navijac Liverpoola), da ce Zlatan dati najmanje 10 golova u PL, ali on na klasican inat, star je on, nece igrati mnogo, ovo ono...

                                Imam pizzu i pivo za neko kolo

                                Comment

                                Working...
                                X