Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra ideja.

    Neko je već stigao da glasa pre mene.

    Comment


    • Znaci U18 ce vrv da osvoje titulu, kako tamo ima dobrih klinaca. Samo da do tada dodje neko ko ce im dati sansu kad za to dodje vreme.

      Sto se Luka tice, msm da je situacija sledeca: Murinjo trazio pare za l beka, klub mu nije dao, imas Soua, racunamo da nam bude bek narednih x godina, Mo odlepio, razbio mu samopouzdanje skroz, unistio ga i sada ce dobiti pare za l beka, kao sto je trazio
      sigpic

      Comment


      • Tako je, kratko i jasno.

        Ali tu je dobrica Mou da zastiti svoje igrace[emoji123]


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Sjecate li se utakmice protiv Palasa, nije davno bila. Zoze je uveo Soua i isao na sve ili nista, pa on nijednom nije probio, nijedan pas nije dao, nije se nudio nijednom u napadu, juce je dobio sansu i bio ocajan. Nije kriv veliki, zli vuk Murinjo, vec Luk Sou sto mentalno i sto je mnogo vaznije profesionalno nije na dovoljnom nivou.

          Ipak meni bi i ovakav igrao prije nego Jang jer je defanzivno bolji, ali Jangu nesto ne mozes da oduzmes, a to su muda i izgaranje. Toga kod Soua nema.
          sigpic

          Comment


          • Varis ima vise muda od njega, sve je jasno onda. Nazalost taj strahoviti lom noge je odradio posao, ali i prije toga je imao problem sa stavom, kod tri menadzera cak, to nije slucajno.
            sigpic

            Comment


            • I LVG ga kudio i Poketino.

              Ali jedno je cinjenica, kad je Jang suspendovan protiv Brajtona, Shaw je povezao 7 utakmica na sasvim dobrom nivou, do tada najbolji od one gadne povrede. I tada se vratio i Valensija iz povrede, i opet se Jang prefrlio na levog beka, i opet Shaw ispasta. I sada dobija sanse nakon skoro 2 mjeseca, nije odigrao tako lose poluvreme kao sto Zoze hteo da prikaze, bar ja nisam video da je bio toliko katastrofalan i izasao na poluvreme. I nece dobiti sansu do kraja sezone.

              Comment


              • Jesi li vidio neki njegov izlet naprijed? Jesi li vidio Valensijin? Jesi li vidio Jangov u drugom poluvremenu? Da, zaista je bio ocajan.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  I LVG ga kudio i Poketino.

                  Ali jedno je cinjenica, kad je Jang suspendovan protiv Brajtona, Shaw je povezao 7 utakmica na sasvim dobrom nivou, do tada najbolji od one gadne povrede. I tada se vratio i Valensija iz povrede, i opet se Jang prefrlio na levog beka, i opet Shaw ispasta. I sada dobija sanse nakon skoro 2 mjeseca, nije odigrao tako lose poluvreme kao sto Zoze hteo da prikaze, bar ja nisam video da je bio toliko katastrofalan i izasao na poluvreme. I nece dobiti sansu do kraja sezone.
                  Jeste vezao tu par dobrih meceva, slazem se. Ali Jang je bolji cele sezone, zasluzio je mesto u prvih 11. So kada je trebao da zapne i iskoristi sanse koje je dobijao nakon povratka Janga zasrao je. Cak je na par tekmi i bio izbor pre Janga.

                  Comment


                  • Ne pravdam ga ni malo, ali sto je unisten nakon povratka Janga unisten je. Kad je vezao te dobre utakmice, i Murinjo ga je javno pohvalio.

                    "Was waiting for quite a long time, he was deserving for quite a long time, it is not easy to give an opportunity to a player who doesn't play for many months. Honestly, I'm happy with his performance.
                    Ovo je izjava kad je vezao 6 utakmica u prvih 11, da SEST. Do tada najvise od te povrede.

                    "I don't see many left-backs better than this Luke Shaw."
                    Nakon toga sjedi mjesec i po na klupi, i juce odigra kako odigra eto, svakom se desava. I ovaj ga posere opet.

                    Comment


                    • Imace on sanse da se pokaze jos, ima do kraja sezone jos utakmica. A mislim da ce i na pripremama barem u prvom delu imati sansu da se dokaze.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Jbg, mislio sam da ljudi navijaju i vole Utd ali ispade da su to fanovi Zozea.

                        Je daj Boze da napadnes specijalnog prevodioca, najebao si.

                        Garantujem da bar pola od njih i ne gleda utakmice, da pogleda makar 2 vidjeli bi koji je to uzas


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        A ko to brani Murinja u ovoj hajci koja traje od Sevilje? Većina novinara ga blati i to onako najotvorenije, uopšte javnost je kritički najstrojena prema njemu maksimalno, ovdje na forumu većina vas ne bira riječi. Murinja su podržali navijači protiv Brajtona na OTu (mada oni jelte ne gledaju utakmice, iako su ga podržali na sred stadiona?) i neki po društvenim mrežama, mada manji dio rekao bih.

                        Generalno ljudi koji su još uvijek uz Murinja kritikuju šta ne valja, tako da je besmisleno reći da se brani da se kaže bilo šta protiv njega. Ali se gleda šira slika. Ljudi koji su protiv njega u priču uvlače Van Gala i govore da bi on sa Murinjovim parama gazio, a čovjek imao iste pare i doveo polupane igrače uglavnom, igrao najdosadniji fudbal ikada (naravno uzeo je kup, nije to bilo samo crno).

                        I da, predlaže se i Nevil za trenera. Posle onakvog uspjeha u Valensiji ne znam šta čekamo, mijenjajmo ovu neznalicu novim Fergijem.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Sto se Luka tice, msm da je situacija sledeca: Murinjo trazio pare za l beka, klub mu nije dao, imas Soua, racunamo da nam bude bek narednih x godina, Mo odlepio, razbio mu samopouzdanje skroz, unistio ga i sada ce dobiti pare za l beka, kao sto je trazio
                          Au druze, nije tebi lako
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Sta vi radite :facelalm:
                            Mrsko mi i da udjem na temu -.-

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Au druze, nije tebi lako
                              Evo ti, posto meni nije lako

                              Mozes slobodno da prestanes od ove poruke da mi se obracas

                              sigpic

                              Comment


                              • Treba izdrzati udare Mou armije


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X