Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Registrovan za PL a dan prije najvećeg derbija dolazi u Pionir da gleda Partizan protiv Olimpije, rekao bih da su tu osjećaji obostrani. Ako već prima punu platu neka se bar nalazi na mjestu gdje treba.
    Dolazio je na utakmice u prvih mjesec dana, rekao da je na raspolaganju kad ga pozovu u prvi tim, niko ga ne zove, ako je pametan cijedice ugovor do kraja. Sta je covjek docekao, da Pogba i Erera igraju iz kola u kolo, a on da je u rezerve.

    Odsjecen je Ibra potpuno, opet on izmisli nesto, svakako ce neki od ovih suteva koji sad ne ulaze poceti da ulaze, ali sem Stouka nemam sta da mu zamjerim.
    sigpic

    Comment


    • Meni se ni ne piše više oko izbora igrača, jednostavno dok se ne riješi vezni red (odbrana zna se koja četvorka je najbolja) i krila ko će igrati svaku utakmicu, nećemo napredovati. Mora se jasno znati prvih 11.

      Od odlaska Fergusona, redovno u situaciji smo, da već tri sezone, igramo ok 4,5 utakmica i onda posle toga jednostavno potonemo, ubjedljivo izgubimo od nekog, dakle ne 1-0, već ubjedljivo. 2015. igramo najbolji period, dobijamo rivale, onda izgubimo od Evertona 3-0. Zatim početkom prošle sezone, u seriji smo pobjeda i borbi za vrh, dolazimo na Emirejts i izgubimo 3-0, sva 3 gola za 20 minuta. Onda prošle sezone vežemo par pobjeda, između ostalog i Siti dobijemo, dolazimo kod Totenhema, držimo se u meču, a onda u drugom poluvremenu 3 gola primimo za manje od 10 minuta. Sad ova utakmica, pogledajte golove sa tih utakmica, slične idiotske reakcije ili uopšte bez reakcije u odbrani.

      Potrebno je ovoj ekipe čvrstoće, liderstva, ne možeš ti zbog primljenog gola skroz da se izgubiš i posle blamiraš. Smoling nosi kapitensku traku a onako se gubi, svi ga redom pa čak i Kante šalju po burek. Kod prvog gola ne znaš ko je gori on ili Blind. Svi golovi su došli kao direktna posljedica direktnih grešaka Junajtedovih igrača.

      Ne može se ovako psihički nestabilna ekipa boriti se za visoke domete, ja ne mogu vjerovati da i opet novim trenerom iste stvari se ponavljaju, identične.

      A posebna je priča zalaganje (i to se ponavlja ponovo) odnosno nezalaganje, mogli su izgubiti i 6-0 ali da se za svaku loptu bore, a ne prodaju ovako Murinja koji se vraća na stadion kluba koji je trenirao prije 10 mjeseci i gdje se treba dokazati više nego na bilo kom terenu u Engleskoj.

      Znali smo mi gubiti i gorim rezultatom pod Fergijem, ali znalo se, protiv Sitija, gubiš 3-1 i kidišeš naprijed da se vratiš, dobiješ crveni u međuvremenu, na kraju se ne vratiš u meč već primiš još 3 gola, blamaža od 6-1 ali poginuo si za klub. Ovdje se to ne vidi, ovdje izgubiš 4-0 bez da se boriš, što je gore sto puta, jer ja se sad pitam kako imati povjerenja u ovu ekipu koja se ne bori za sopstvenog menadžera koji je danas bio tema broj 1.

      Ne ne krivim sve osim Murinja za poraz, njegovo je bilo da ima jasnih prvih 11 za ova 2 i po mjeseca, ali mene bi bilo sram da sam fudbaler Junajteda i da sam od svih dana baš na današnji odlučio da se šetam po terenu i puštam protivnike da radi šta hoće, ne bih mogao pred Žozea posle toga, ali stvarno. Makar trčao po terenu ko muva bez glave, i to bolje nego ovako.

      Comment


      • Lepo je to sto smo 6 poena od vrha al na vrhu je 5 ekipa. I da dobijemo 3 meca za redom, verujem da ce nam 2-3 ekipe i dalje bezati tih 5-6 bodova. Al ajde da ne gledam u komsijino dvoriste i da ne budem pesimista, prvo mi da se malo stabilizujemo.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Kad kog je Siti (ponekad Totem, Ars...) u ove poslednje tri godine napravio neki kiks, pošto su vazda bili ispred nas i mi bi uzvratili istom merom... tako da to više i nije bitno koliko su ispred.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nemam vremena ni da citam ni da pisem na forumu ovih dana pa evo cisto da konstanrujem kako nas je Celzi zasluzeno razbio i kako se po vec koji put ponavlja ona prica da bez Kerika nema stabilnosti na sredini terena i konkretno u igri Junajteda.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • @bici To je upravo ono o čemu pišem u komentaru iznad, mi radimo ono što Arsenal ima običaj (ove sezone im se to doduše još nije desilo), počnemo igrati i napokon kao da idemo u pravom smjeru i onda nas neko pregazi. Takva ekipa ne osvaja titulu, takva ekipa ne može ništa.

              Ovo što je Murinjo rekao Konteu, bez ikakvog preseravanja i sad plakanja zbog demoliranja (nije mi čak ni žao, mada sam kao bici u čuđenju) u pravu je. Murinjo je Vengera prije par sezona dobio 6-0 i nije pravio spektakl dok slavi gol, a on i Venger se ne mogu očima. Fergi isto nije u onoj 8-2 utakmici to radio, posle u intervjuu nije ni pričao o utakmici već nahvalio Vengera kako je dobar trener i pričao o nekim tamo stvarima. Kodeks ponašanja.

              Uglavnom, da se vratim na Junajted, Murinjo ima puno posla s ovom ekipom, prvo da uradi stvari koje nije za 2 i po mjeseca, a nadam se i da očvrsne ovu ekipu, ovakva labilnost i činjenica da po sezoni imamo bar 3 utakmice gdje gubimo sa 3+ razlike u kojim za razliku od Fergijevih 1-6, ekipa ništa ne radi.

              Comment


              • Pazi Siti je imao setnju na papiru, Everton i Sautempton kuci pa su sa dva boda izasli iz tih meceva, sad imaju jos laksi period, VBA na strani, Boro kuci, Palas i Barnli na strani.

                Liverpul sad ima Palas na strani, Votford kuci, Sautempton na strani i Sanderlend kuci.

                Arsenal gostuje Sanderlendu, dolazi im Totenhem, gostuje Mancesteru i dolazi im Bornmut.

                Totenhemu dolazi Lester, gostuje Arsenalu, dolazi im Vest Hem i gostuje Celsiju

                Celsi gostuje Sautemptonu, dolazi im Everton, gostuje Boru i dolazi im Totenhem.

                Mancesteru dolazi Barnli, gostuje Svonsiju, docekuje Arsenal i Vest Hem. Sem Arsenala tri pobjede su pod must, svako prosipanje bodova dovodi do novih problema.

                Liga je takva, brzo se vracas ako pobjedjujes, problem je sto je tesko pobjedjivati u kontinuitetu u ovakvoj ligi i klizanja su redovna. Murinjo je odlicno poceo protiv malih, ali Votford i Stouk je pet bodova manje, to je prvo mjesto maltene, tu se gubi trka.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Kad kog je Siti (ponekad Totem, Ars...) u ove poslednje tri godine napravio neki kiks, pošto su vazda bili ispred nas i mi bi uzvratili istom merom... tako da to više i nije bitno koliko su ispred.
                  I ovo je bitno. Nedorasla ekipa za velike stvari kad ne može NIKAD da iskoristi kiks gotovo svih rivala. Fali lider, koliko god mi Runija pljuvali što se tiče tih stvari nije očajan koliko ostali, bila je ona priča igrača da ih je on motivisao pred Liverpul i Siti prošle sezone.

                  Comment


                  • Makar navijaci raznose Pogbu trenutno, do sad su imali puno razumijevanja za njegove egzibicije i klovnovske predstave na terenu. To sto nema pojma dje da stoji na terenu, ne igra defanzivu, nema pas i premekan je u duelima do danas nije bilo bitno. Klupa Zoze, pokazi muda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Smalling se opasno gubi kad se igra ova Murinjova odbrana bez pritiska, jako je slab poziciono. Kod LVG-a mu je odgovaralo da flasterise protivnika u onom sistemu, ali sada je druga prica. Blind je bio deo sjajne odbrambene jedinice prosle sezone a redovno se razapinje. Smalling je danas napravio vise gresaka nego ovaj u svim utakmicama koje je igrao kao cb ove sezone. Ko sada nije stoper? Kod prvog gola je morao bolje, kod drugog mu Cahill pobegao, ajde ono sa 1v1 na Hazarda je jebeno za sacuvati, ali zna gde je opasnije da ga gradi - na jacu nogu. Trebalo je da ga forsira ka korneru. Reakcija kod Kantea (?!) je nedopustiva za kapitena kluba, neka je sto puta gotova utakmica.

                      Inace, kad vidim Felainija u starterima uopste se ne nerviram. Samo slegnem ramenima i gledam koliko licimo na Mojesov Junajted. Puno je ovo utakmica a da Murinjo jos nije niti jednom sklopio tim/formaciju koju smo u avgustu jos navodili kao najprirodniju za ovaj roster. Uopste mi ne deluje da oseti gde je balans igraca i ne vidim nikakav takticki plan u pravcu napada, samo lutanje na individualizam dok svi lucidniji igraci i kreatori ne upadaju uopste u tim. Ne znam.

                      PoslaTTo.

                      Comment


                      • Pa da, klizanja su redovna. Bitnije je nego ikad odrzati timski duh nakon tih klizanja, sto me dalje dovodi do zakljucka da bi se taj gospodin sa tvog avatara prosetao po ovakvoj ligi.

                        Elem, gledao sam mec sa devojkom, donekle je na 4:0 ubola sa komentarom "Mozda su im se svima mece poklopile". Mora bre da se jede kad se udje u duel, ispadosmo slabiji od Celzija, raznosili su nas u duelima a imamo fizicki najjaci sastav u celoj Evropi.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Sad gledam tabelu, Junajted je primio cak 12 golova do sada. To je bas previse, jos kad vidis ovog Blinda i Roha da igraju sve ti jasno onda i Smoling mozda i najgori danas. Ne ide meni u glavu to forsiranje Blinda ali ovako ne ide. Mozda je vreme da Murinjo promeni formaciju sto ce se desiti nikad jer je tvrdoglav previse.

                          Comment


                          • Inace, ovo sto je rekao Konteu je prejadno. Sta ga boli sta ovaj radi. Konte je popizdeo sto su mu tihi navijaci i sto su nasi pevali na 0-4 i bili glasniji, ako sam dobro skontao. Naklon za iste.

                            Comment


                            • Kako Runi nije očajan dajte ljudi uozbiljite se. Ovi bar su igrali svi ponaosob i prošlu i pretprošlu i koju već unazad dobro, a kada je Vejn povezao dva meča, da ne pričam da ne pamtim da je na nivou odigrao i jedan ne samo ove sezone, a drugo on nikada nije bio vođa, prosto nije taj tip igrača/čoveka, šta već (bez omalovažavanja).
                              Malo svi očajno izgledamo, ne samo ovi na terenu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Abel View Post
                                Inace, ovo sto je rekao Konteu je prejadno. Sta ga boli sta ovaj radi. Konte je popizdeo sto su mu tihi navijaci i sto su nasi pevali na 0-4 i bili glasniji, ako sam dobro skontao. Naklon za iste.
                                Prije da ga je kritikovao za onakvu proslavu četvrtog gola. I jeste i meni previše gol za 4-0 tako slaviti, a Murinjo kakav je lik ne čudi me da se on morao oglasiti po tom pitanju

                                Comment

                                Working...
                                X