Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda smo i sad kao arsenal, zadovoljavamo se plasmanom u LP, osvajamo samo kupove, ispadamo u osmini lp ali od slabije ekipe nego arsenal zadnjih godina i ne daje se treneru otkaz ako ne osvoji naslov
    Siguran sam da bi i Poche uspio ove uspjehe ponoviti sa Unitedom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Posto u zivotu nikad nista nije osvojio i posto ne reaguje na desavanja na terenu nikad, sto mi je posebno nejasno, mislim da ne bi. Mozda top cetiri, 70-75 bodova.
      sigpic

      Comment


      • Da mu damo 300 miliona pa da vidimo. Igra gora ne moze biti, rezultati su mi meeh.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Budzet kluba je oko 150 miliona plus ono sto se proda inace bi jos proslog roka zavrsili tim sa 300 miliona. Zato i nije doveden Perisic, nije imalo para, morao je neko da se proda.
          Razlika u odnosu na prosle sezone je jer sada imamo neki kostur tima koji moze da se nadogradi. Izvadite Pogbu, Matica, Lukakua i Sanceza i sta imamo od tima? I posle neko pise promasena pojacanja. Ljudi su zaslepljeni Fergusonom i onim titulama pa ne vide koliko je Junajted igracki propao nakon toga a sve zbog toga jer se nije ulagalo poslednjih Fergusonovih godina dok je Siti rusio rekorde tada i ti igraci im sada donose prevagu, Aguero, De brujne npr a ne neki raspali Sterling. Nego Junajted ima brend i Murinja pa privlaci igrace i izvucicemo se nekako iz cabra. Ako Murinjo na kraju i ne uspe da skocka tim i igra kako treba lako ce da se dovede drugi menadzer na ovakav tim tj tim koji ce biti posle ovog roka.
          Last edited by mikisavic89; 21-05-18, 14:28.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Posto u zivotu nikad nista nije osvojio i posto ne reaguje na desavanja na terenu nikad, sto mi je posebno nejasno, mislim da ne bi. Mozda top cetiri, 70-75 bodova.
            I mnooogo manje para troši od Junajteda. I u Sautemptonu i Totenhemu se pokazao. To za trofeje je isto činjenica i ima nekih bubica i dalje (46 godina ima, još kao trener uči) ali Totenhem je ekipa koja ima neki sistem igre, lijep fudbal igraju, odbrana najbolja zadnjih par godina u ligi. Minus Poketinu što nije uspio da uzme FA kup ove i prošle godine iako je imao dobru situaciju i onaj finiš sezone kad je Lester uzeo titulu. Ali osim toga sve kako treba.

            Murinjo ostaje još godinu najmanje i džaba je nekim da kukaju. Dobra stvar će biti ako dovede igrače koje je namjerio, jer onda šta god da uradi sl. sezone ostavlja nasljedniku dobru ekipu. Volio bih da prelomi da zadrži Marsijala i Šoa još jednu sezonu, ili makar da ih pozajmi.

            Comment


            • Brate Poketino ima pare da dovodi recimo Bertranda, a mi imamo da dovedemo Aleksa Sandra. I opet ne znamo dali ce biti bolji. Mi imamo pare da damo za Sidibeja, Poketino ide po Sedrika. I tako u krug.

              Mi dovedemo Sancheza on Sona recimo.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • A imaju li oni pare za Kejna, Alija i Ekiksena? To sto ih je usralo sa tim igracima ne desava se svake godine. Al zato Totenhem moze da kupuje i menja, bude van top 4 i bez titule i 10 godina sve dok ne ubodu igrace i nikom nista. Cinjenica je da Totemhem ima bolje igrace i izbalansiraniji tim i opet nista. Dzabe ugazis Juventus 170 minuta kada ti se sve raspadne za 20, i to nije samo ta tekma. Ne razumem da menjas Murinja Poketinom. Vi sto hocete to sto ste zamislili idite igrajte menadzer tako i malo manje masirajte mozak ljudima ovde sa tim hejtom. Razumem da se pominje Anceloti ili neki klasa menadzer ali Poketino ne, neka osvoji nesto negde pa da uopste udje za razmatranje.

                Comment


                • Najjace mi je ovi sto kazu ostavice Murinjo dobar tim, da raspalog Sanceza i Vilijana i jos kusur matoraca
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je Pok skroz gotivan trener ali dok se ne dokaze na najvisem nivou neka hvala. On ipak vodi jedan Totenhem gde nema grama pritiska i sve sto napravi je uspeh, a videli smo vec vise puta da kad se priblizi nekom cilju i kad moze da oseti trofej pod rukama da zesce podbaci i upropasti sve, da ne spominjem da najcesce nema plan b kroz celu svoju trenersku karijeru i isto tako ne verujem da bi se mogao nositi sa pritiskom zvani Mancester Junajted, ljudi moji pa LvG je pucao po savovima a vidimo da ni Murinju nije svejedno, ne smem ni da zamislim sta bi sa Poketinom bilo.
                    sigpic

                    Comment


                    • A kako ce Niko Kovac da se nosi sa Bajernovom klupom?
                      sigpic

                      Comment


                      • Bajern ligu osvaja sa 20 bodova prednosti i bez trenera a pritisak u Bajernu i u Junajtedu ne mogu realno ni da se porede. Videcemo uostalom kako ce ici Kovacu pa cemo onda pricati o tome ali ja jednostavno ne zelim Mojzi situaciju jos jednom da prozivljavam, stim da mislim da bi Pok svakako bio dve klase iznad Mojzija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa kako je poceo Klopp, Simeone, Zidane, Gvardiola? Jel su se oni dokazali u nekom velikom klubu pre da vode istog.

                          To su prica za mala deca.

                          On je stvorio ovaj konkurentni Totenhem prakticno bez para. Mi bi se razbacali i opet imamo isto bitnih trofeja ko Totenhem u zadnje vreme-0. Slozicete se da nas trener ima 10 puta bolje uslove da radi nego njihov, tako je bilo i tako bice uvek.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Pa kako je poceo Klopp, Simeone, Zidane, Gvardiola? Jel su se oni dokazali u nekom velikom klubu pre da vode istog.

                            To su prica za mala deca.

                            On je stvorio ovaj konkurentni Totenhem prakticno bez para. Mi bi se razbacali i opet imamo isto bitnih trofeja ko Totenhem u zadnje vreme-0. Slozicete se da nas trener ima 10 puta bolje uslove da radi nego njihov, tako je bilo i tako bice uvek.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            A kako je poceo Murinjo? Neka uzme bilo ko od njih LS sa jebenim Portom pa neka se porede.
                            Vreme je da zajebemo vise sa glupim poredjenjima. Znaci Poketino ode u Porto uzme LS i preuzme Junajted. No problemo. Zidan ima na svakoj poziciji po 2 WC igraca jbt sta je on poceo. A koji je faktor taj Klop pa da se stavlja u istu recenicu sa ovima? Evo ako uzme LS za nedelju dana pa i mozda udje pricu sa njima al ajde makar uzeo Bundes, al sta je Poketino?
                            Last edited by mikisavic89; 21-05-18, 15:03.

                            Comment


                            • 2018 je mikisavice, nije 2004.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Bajern ligu osvaja sa 20 bodova prednosti i bez trenera a pritisak u Bajernu i u Junajtedu ne mogu realno ni da se porede. Videcemo uostalom kako ce ici Kovacu pa cemo onda pricati o tome ali ja jednostavno ne zelim Mojzi situaciju jos jednom da prozivljavam, stim da mislim da bi Pok svakako bio dve klase iznad Mojzija.
                                Veći je pritisak u bayernu jer ako taj Kovač ne uspije osvojit ligu odma ce dobit otkaz a u Unitedu vidimo da trener ne dobije otkaz, najveći pritisak na trenera je kad mora trofej osvojit inace leti vani, npr Wenger je imao najmanji pritisak zato
                                A i Kovač ce biti na meni kritika i vjerojatno dobit otkaz ako ispadne prije polufinala lp tako da je u Bayernu ipak veći pritisak


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X