Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi ne zasluzujemo nista jer onog trenutka kad smo vratili Pogbu dusu smo izgubili. Tu se pljunulo na starog najstrasnije. A stari zna, znao je i tada kakve Pogba ima probleme.
    sigpic

    Comment


    • Pljunulo se po starog i kad smo nagonili Mojesa, Fergi je rekao da budemo uz novog menadzera i da mu damo vremena.

      Nema to veze nikakve, Pogba je odlican igrac, taj koji ga doveo a bogami i poprilicno dobar fudbalski svet zna koje su mu mane a koje prednosti. Kad si ga vec doveo sakrij mu mane i iskoristi sve prednosti koje itekako ima, medju boljima u ligi.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Stari je znao mane pogbe najbolje od svih ali on bi znao i iskoristiti ono najbolje od pogbe, imaju i modric kroos Sergio de bruyne mana pa treneri od njih iskoriste njihove prednosti na najbolji način
        Naravno da pogba nije ta klasa jos ali da trener zna Iskoristi njegove prednosti kojih ima mnogo sigurno bi taj pogba bio sad najbolji vezni lige
        Činjenica je da su pep i kloop digli salaha i de bruynea na wc level a mourinho jos nije od nijednog našeg igrača to uspio Napravit nazalost


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Rizik je i Bale u pm, apsolutno je staklen. Ne znam zašto mu je trebalo ovo fizičko nabrijavanje na Ronalda, sav je u mišićima, izgleda nikad jači, a lomljiv ko staklo. Skupa zajebancija, ne znam šta da mislim.

          Comment


          • Manchester United

            Naravno da je bale rizik nebi njega Real prodavao da je on zdrav i u punoj spremi
            sami smo krivi jer smo doveli alexisa a da nismo sad bi isli na lov na dybalu ili Griezza a ovako piši propalo


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by reddevil96; 21-05-18, 13:58.

            Comment


            • Kad pomislim da smo imali Memfisa, Januzaja i Zahu i nismo od nijednog uspeli da napravimo dobrog igraca... A sva trojica kidaju u svojim klubovima sada i vrv ce svi dobiti dobar transfer na leto.
              sigpic

              Comment


              • Cinjenica je da je Murinjo isao protiv sebe i svoje prepoznatljive 4-2-3-1 i igra sa tri vezna zbog Pogbe i cinjenica je da mu je dao sansu i kao najisturenijem iza napadaca, i kao lijevom krilu u par navrata cak i u sredini sa dva i u sredini sa tri za ove dvije sezone. Pa sem onih par mjeseci ove sezone on nije previse vratio, stvarno ono sto je igrao ove sezone u jednom dijelu je bilo zastrasujuce, ostajem pri tome da je daleko najbolji vezista lige bio, jer mu se bas nista nije moglo. On je sposoban da jednog Dembelea ucini fizicki nebitnim, ali je sposoban isto tako da jedan Selvi izgleda kao svjetska zvijezda sredine terena pored njega. Murinjo njega ocigledno ne moze da nacera da trci i da bude disiciplinovan defanzivno. Ali ne moze ni Desam isto, to je moglo da mu prodje u Juventusu, ali Juventus je tada imao najboljeg btb igraca na svijetu i najboljeg dlp na svijetu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Kad pomislim da smo imali Memfisa, Januzaja i Zahu i nismo od nijednog uspeli da napravimo dobrog igraca... A sva trojica kidaju u svojim klubovima sada i vrv ce svi dobiti dobar transfer na leto.
                  Zahu zeli pep, gledao sam jucer januzaja protiv Barce nije bio nesto ali nisam ga ove sezone pa ne znam kakav je


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Dovoljno dobar da ode na SP
                    sigpic

                    Comment


                    • A Naingolan nedovoljno dobar da ode na svjetsko. Nemojte me zajebavati s tim, Kejhil, Stouns, Megvajer i Dzons idu na svjetsko, a Smoling ostaje kuci koji je izmislio branjenje za sve njih.

                      Na svjetsko ide i Iguain prije Ikardija isto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ocito je u svađi naingollan s trenerom ali odlican igrač stvarno
                        A ni icardi vjerojatno ne ide na SP


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Branili ste Van Gala koji je pravio rebuilding i od tog smesnog rebuildinga nista nije ostalo. Sada i Murinjo pravi rebuildimg, ali ajde bar dovodi dobre igrace koje ce imati sledeci nadam se malo mladji i moderniji trener.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Hocu da kazem da nije raspad i da se nije uooste radilo kako treba sa mladim igracima, nisu istrpljeni, nisu dobili prostor da sazre i napreduju, nije im se stvorila iole optimalna atmosfera.

                            A sada se isto ponavlja samo sa daleko ociglednijim talentom...
                            sigpic

                            Comment


                            • Od Pogbe se ocekuje nesto sto se nije ocekivalo od svih koje pominjete i poredite sa njim. Prvo Ferguson ga nije prodao zbog nekih mana ili sto je los vec zato sto nije bio dovoljno dobar da igra u tadasnjem timu. Ista situacija sa Pikeom npr. Drugo od Pogbe se ocekuje da u svojim godinama bude lider, glavni igrac tima i konstantnost na sta je on odgovorio odlicno. Ove sezone varira u formi zbog povreda pa je ispao iz kontinuiteta. Jedino na cemu on mora da poradi jeste sto pokazuje i dalje taj detinjasti mentalitet gde zapinje da ide napred i daje golove i asistencije jer je placen koliko je placen a ne shvata da ce vise golova i asistencija dati i biti korisniji kada se ubacuje redje ali kada treba na cemu je Kerik radio sa njim u poslednje vreme. Dobijao je klupu par utakmica gde je bio los to stoji. Bice Pogba ok, samo treba da slusa Murinja kao i Marsijal i Rasford. Ako slusaju ovakve spamere oko sebe koji im govore da su bolji nego sto jesu a da je Murinjo amater kao sto je ovaj reddevil npr mogu zajedno u francusku ligu kod Depaja.

                              Comment


                              • Naravno, da se nije pojavio Murinjo ja se nadam da bi Van Gal i dalje bio tu, jer sam vidio sta zeli, ali Van Gal znam da nikad ne bi mogao da osvoji ligu, mogao bi da pripremi to osvajanje za nekog drugog, dok su kod Murinja potpuno drugacija ocekivanja, od Murinja apsolutno ocekujem da osvoji ligu, podvuci ce se crta na kraju sledece sezone ako moze moze, ako ne moze sta da se radi. Ali ono sto sam siguran, Poketino dodje li postajemo Arsenal iz poslednjih 10 godina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X