Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekad je znao ali kao sto vidimo njegov fudbal je zastareo. Ne evoluira, ne napreduje vec na istu foru pokusava sve ove godine.
    Procitan je a on ocigledno nema namjeru da se mijenja. Ne ide to tako.

    Mislio sam da moze dovesti do vecih trofeja ali ocigledno da ne moze.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Pa ipak takav fudbal je prosle godine osvojio titulu u PL, eno Alegrija satiru kako ne igra fudbal pa osvaja titulu iz godine u godinu. Anceloti je previse blag za Bajern, nema dovoljno radne etike iako ima najaatraktivniju mogucu igru, Simeone i dalje drzi Atletiko ri vrhu spanskog fudbala, a to je taj stil. VBA je zbog tog stila bio u gornjem domu PLa mimo svake logike. Barselona ne igra nista posebno ove sezone a ima jednu od najboljih sezona u istoriji i dobijaju ljudi sve zivo, odbrana do neprepoznatljivosti zategnuta. Ja sam prvi rekao ima problem sa ofanzivnim sistemom i definitivno mora da radi na njemu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Ocigledno ne znas ni sam sta gledas. Eno vrati svaki Sterlingov gol pa pogledaj kakav je. Ok bolji je nego prosle sezone jer je bio ocajan ali nista nije bolji od one sezone iz Liverpula, samo mu je ove statistika bolja jer mu namestaju sanse. Ne znam sta ti gledas ali ovde se ne igra tiki taka, ne gaze se protivnici 5:0 svake tekme. Uzmi pa gledaj reprize i mucenja sa prosecnim timovima tokok sezona. Satro kao nismo ispali od jebenog Lila iz grupe pod Fergijem relativno skoro? Sta to nije bio kiks? Nije bilo relativno skoro? A ne zaboravio si to, bitno da pamtis samo 8:2 protiv Arsenala i toliko. Da li sam tada pljuvao po Fergiju i trazio otkaz? Ne, jbg kiks idemo dalje. Ok Fergi jeste osvojio pre toga svasta ali tako sto je dobio sansu tj nije dobio otkaz druge sezone jer je bio blizu zone ispadanja te sezone. A trosio je i on para samo tako samo su cifre bile manje nego danas zbog inflacije. Ali pobedio si sa Sterlingom, da ga ne dovedemo mozda kao pojacanje?
        @Vladan, taman to da napisem za fergija. Matori, senilan, izvodi fe igrace, a najvise su se pljuvali Flecer i Kerik i pisalo se kako mogu oni da igraju uopste ovde. Strasno. Sad se pise kako je sve bilo med i mleko, svaka tekma bila 8:2.
        Ja gledam, ali ti ne gledas ocigledno. Gol protiv Bornmuta u 96 za 3 boda, gol protiv Feyenorda za 3 boda, golcina protiv Sautemptona za 3 boda u 95toj, gol protiv Hadersfilda u 85toj za 3 boda, ova 2 gola zaredom su bila veoma vazna, i tu se Siti odlepio od Junajteda.

        Ne, sta ce nam Sterling kad imamo Rashforda, ali ko da ga iskoristi kako treba? Jednom levo, jednom desno, sutra levi bek, pa desni

        Comment


        • Manchester United

          Ti poredis Juventus i Italijansku ligu sa Utd i PL?
          Sta je taj fudbal osvojio zadnjih par sezona u Evropi a da ne pricam da ov nase nije cak ni taj sistem?

          Fudbal Simeonea i Alegrija za ovo od prevodioca svemirski fudbal. Tu se zna tacno sta se radi, ko sta radi i kako radi.
          Ovdje nema ni defanzivnog ni ofanzivnog sistema.
          Mislis da bi Alegri i Simeone dozvolili na svom stadionu od mnogo losije ekipe da ih izdominira na sredini i da dolaze do gola kako hoce?

          Nemoj porediti fudbal Celzija sa ovim u Utd jer se i tamo znao sistem i odbrana je radila kao sat a naprijed Azar i Costa se sprdali.

          Ovdje nit defanzive nit ofanzive


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Last edited by Miki28; 15-03-18, 14:00.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ja gledam, ali ti ne gledas ocigledno. Gol protiv Bornmuta u 96 za 3 boda, gol protiv Feyenorda za 3 boda, golcina protiv Sautemptona za 3 boda u 95toj, gol protiv Hadersfilda u 85toj za 3 boda, ova 2 gola zaredom su bila veoma vazna, i tu se Siti odlepio od Junajteda.

            Ne, sta ce nam Sterling kad imamo Rashforda, ali ko da ga iskoristi kako treba? Jednom levo, jednom desno, sutra levi bek, pa desni
            Sta je bitno sto je dao te golove kada ga je pogodila lopta ili dobio na tacni od drugih, po kvalitetu nije nista bolji. Al eto pisi mu tu raspalu statistiku. Meni je samo zao Bernarda Silve koji mu greje klupu samo zato sto je ovo englez.
            Rasford igra koliko treba i zasluzuje da igra. I ako hoce da bude nesto od njih moraju da nauce da igraju na obr strane a ne kao konji. Sta to ima veze gde igraju, pa Marsijal je bio bolji desno nego levo u par navrata kada je menjao stranu tokom tekme. Problem je sto su i jedan i drugi nekonstantni pa vi to ovde povezujete sa pozicijama. Jednostavno vezace dobre partije ali ce onda biti losi bez obzira igrali levo ili desno.
            Last edited by mikisavic89; 15-03-18, 14:14.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Da je Smoling u tri dana napravio grske koje je Balji, pa to bi tek bila pljuvacina, ovako Erika niko i ne pominje. Sem na pcoetku prosle sezone kad je gazio i nije bilo normalno kako igra momak je apsolutno sklon kiksevima, upitne inteligencije ali velike hrabrosti i uzasno je nestabilan. Porediti njega i SMolinga defanzivno je grijeh, ali dobro znamo svi kako to ovdje ide. Nije ni na rcu nista bolje, stavise gore je.

              Ova tema se pretvara u klasicni pljuvacina fest, i to je bas lose. Jer ovo je najbolja sezona Mancester Junajteda od odlaska starog. Jesam li zadovoljan s njom? Nikako. Je li ostvaren napredak? Svakako. I ja mogu da razumijem pljuvacinu od reddevila i slicnih trolova koji su tu samo da pjuju i vjerovatno nisu ni navijaci kluba, jer on pljuje prije meca, ako se dobije mec ne kaze rijec, ako se ne pobijedi e onda pljuje za desetoricu. Ali ne mogu od pravih navijaca. A vecina za mene ovdje to jeste.

              Prezivio se Volfsburg, prezivio se Bazel, prezivio se Bilbao, prezivio se Porto, jesu li sve to razocaravajuci rezultati? Jesu? Je li SAf osvajao LS svake druge sezone ili samo dvije za 26 godina? Dvije jebene sezone mu niste dali. Dvije!!!

              Pa mene je bici nazivao najvecih pljuvacem prosle sezone, sjetice se on, da pisem samo da bih pljunuo Murinja, pa ako ga je iko kritikovao ja sam. Ali vi ste bas precerali.
              Majstore.
              Last edited by Momir Peh; 15-03-18, 14:20.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Brate, ko je kriv sto bekove igraju Jang i Valensija???

                O cemu pricas ti? On sa ovakvim timom nije mogao da prodje glat dvomec protiv Montele jer nema veznjaka koji se nudi???

                Daj ne zajebavaj me molim te.
                Kako ko je kriv? Nije niko kriv, nemamo novca toliko da pokupujemo ceo tim odjednom. Sledece leto se kompletira prvih 11.

                Originally posted by Vladan View Post
                Pa mene je bici nazivao najvecih pljuvacem prosle sezone, sjetice se on, da pisem samo da bih pljunuo Murinja, pa ako ga je iko kritikovao ja sam. Ali vi ste bas precerali.
                Vidim da ti je mudri Limun pomogao da nadjes unutrasnji mir, pa si od najveceg pljuvaca Murinja stigao do racionalnog coveka koji uvidja pravi problem
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Apsolutno, mada kad smo kod njega vec, malo me razocarao taj vrhunski super genije, da tako lako prihvati kaznu i ne pojavi se ponovo, on koji ne poznaje probleme i autoritete, mada vjerujem da je nadmudrio ipak sve svojim supergenijalnim rezonom, jer ne bi me iznenadilo ni najmanje da dok ovo kucam on je vec na forumu registrovan, a niko ni ne sumnja da je to on.
                  sigpic

                  Comment


                  • Upravo zbog ove hajke sam napisao da će kupiti mir tek ako prođe Sevillu. Ne bi ni tad vjerovatno, ali bi bilo malo bolje. Mourinho je kroz trenersku karijeru uvijek imao striktnih 11, sad ih nema jer su igrači nestabilni ili često povrijeđeni. Preuzeo je ekipu nakon LVG i 2 ljeta su malo da zamijeni sve, za 200-250 miliona možeš uzeti 3 igrača i to je to.

                    Šta je doveo za 2 sezone. Pogba pola sezone ne igra zbog povrede, Bailly skoro cijelu, Ibre nema cijelu sezonu, Lindelof se popravlja i valjda bude nešto od njega, Matić i Lukaku su standardni i Sanchez je tu nepuna 2 mjeseca. Sa osnovom koja ga je sačekala to nije dovoljno za najviše domete.

                    Ima priučene bekove gdje se mi s vremena na vrijeme tješimo kako su dobri, i jesu za ove rezultate koji se ostvaruju, kao što su i Rashford i Martial dobri za trenutno stanje. Na ljeto obavezno dovesti bekove top klasu, svi valjda vidite koliko je City bolji kad ih je doveo, kako je Juventus okrenuo Tottenham ili Real kako stoji s onom dvojicom. I u sredinu nekog ko zna s loptom.

                    Ostaje treća sezona gdje velika tutula mora doći i ako ne dođe mora ići što se mene tiče, to će biti dovoljno vremena da sklopi sve kako treba.

                    Utakmicu protiv Seville je izgubio kad je odustao od svojih postulata u ovom dvomeču i krenuo agresivnije u drugom, potopio se izmjenom Fela/Pogba i tu je kriv, izgubio je strpljenje koje ga krasi. Da je odradio 2 izmjene Fela/Mctom i Ling/Mata doveo bi prvih 11 kao protiv Livera, a to sam očekivao da napravi u drugom. Biće sve dobro samo treba strpljenja za sve

                    Comment


                    • Evo vidite sto je Noto pametan covek, napisa isto sto i ja samo u ijekavici. Samo sto se ne bih slozio za striktnih 11, uvek je bilo striktnih 12, jer je variralo od 4-2-3-1 do 4-3-3, zavisno od jacine protivnika

                      Salu na stranu, to je to, bekovi i plej pa da se ceramo. Ne bi bilo zgoreg da Mou odluci sta ce sa ovim napred igracima, pa da se rastajemo sa kim moramo, nema smisla drzati ih sve. Mozda cak i ucarimo nekoga u zamenu nekome. Da na leto lupi sakom o sto i lepo kaze, gledaj, ti ces mi igrati svaku trecu utakmicu, ti svaku petu, ako ti ne odgovara, mozes da ides.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Kako ko je kriv? Nije niko kriv, nemamo novca toliko da pokupujemo ceo tim odjednom. Sledece leto se kompletira prvih 11.
                        Za 2 godine nije mogao da kupi jednog beka?

                        To ces stvarno da mi kazes? MJ, masinerija para, za 4 prelazna roka nije imala para da potpise jednog beka?

                        Ma nije valjda...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Za 2 godine nije mogao da kupi jednog beka?

                          To ces stvarno da mi kazes? MJ, masinerija para, za 4 prelazna roka nije imala para da potpise jednog beka?

                          Ma nije valjda...
                          Nope, nije mogao. Prioriteti su mu bile druge pozicije, dovodio je tamo gde je najvise gorelo. Ima i jedna caka tu, Vudi ima 100 miliona za Bejla al nema 50 miliona za Perisica.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Nisam pisao posle Sevilje. Čak niti 1 jedini post.

                            Što se mene tiče, jasno je. Morinjo mora da ode, pre nego što napravi veliku štetu.

                            Razmišljao sam dosta o zamenama... od Tuhela, Rajkarda (rekao da se povukao iz trenerskog posla).

                            Na kraju se 1 ime iskristalisalo - Geri Nevil.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Nope, nije mogao. Prioriteti su mu bile druge pozicije, dovodio je tamo gde je najvise gorelo. Ima i jedna caka tu, Vudi ima 100 miliona za Bejla al nema 50 miliona za Perisica.
                              Naravno da je mogao, nije hteo.

                              Ako verujes u bilo sta drugo ne znam sta bih ti rekao
                              sigpic

                              Comment


                              • Ajde bre nije mogao da dovede beka a doveo je Lindelofa koji je bio najmanje potreban jelte, Baji, Smoling, Dzons, Roho, to su 4 stopera, Lindelof je 5ti. A bekove nemamo.

                                Comment

                                Working...
                                X