Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze Zardim, bolji izbor od Poketina svakako, covjek je nesto osvojio u karijeri, u LS kad je bilo bitno izbacio top ekipu, dobar je sa mladim igracima.
    sigpic

    Comment


    • Vlajko, odakle ti energija?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        15 utakmica, 23 boda i gol razlika -1...

        Vudvorde i Glejzeri, sram vas bilo!

        .
        Krivi su jer mu nisu doveli arnautovica williama/perisica boatenga i witsela
        S njima bi mi bili vjerojatno prvi i pep bi dao otkaz od sramote



        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Krivi su jer mu nisu doveli arnautovica williama/perisica boatenga i witsela
          S njima bi mi bili vjerojatno prvi i pep bi dao otkaz od sramote

          Ako je istina da jardim ne ide u saudijsku Arabiju onda odmah treba mou dobit otkaz i dovesti njega dok je slobodan

          Sent from my iPhone using Tapatalk



          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Jorge Mendes (agent Mourinha): "Glasine o odlasku Joséa sa Old Trafforda su totalno neistinite. Mourinho je veoma srećan u klubu i u klubu su veoma zadovoljni sa njim. On ima dugoročan ugovor i potpuno je posvećen izgradnji pobedničkog mentaliteta ove ekipe."

            Recite da je sve samo ružan san [emoji26]

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Potpuno je posvećen izgradnji pobedničkog mentaliteta ove ekipe.



              Jose on Fulham: "I want to be positive and say we are going to win, but we have to give credit to them, it will not be 11 against zero. It will be 11 against 11.

              Comment


              • Krivimo li Murinja i sto nece Vudvord da mu da otkaz? Ili treba sam da ode, a bio bi totalni idiot kad bi to uradio. Proslo je manje od godinu dana kako mu je produzen ugovor, Murinjo ne treba da bude vise menadzer Mancester Junajteda ali krivac je samo jedan. I znate sta, Glejzeri i Vudvord jesu zadovoljni s njim
                sigpic

                Comment


                • Mogu da mislim kako su zadovoljni sa ovom 8 mesto. Pre neki dan kad su davali Vudvorda u toku prenosa on je bio besan, ne znam kako mogu da budu zadovoljni, ali ajde.

                  Comment


                  • Sto ga ne otpuste onda?
                    sigpic

                    Comment


                    • Prvenstveno zbog novca kapiram, drugo zbog ona prica kako mi nikad ne dajemo otkaz trenerima u toku sezone.

                      Comment


                      • Molim vas, recite mi da Pogba neće sutra igrati u prvih 11.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ako igra, to je jos jedna sramota Murinja. Imamo Freda, Pereiru od napadackih veznih opcija, ali je brat rekao da ne moze trenutno da ih koristi. Tako da, ako ne igra Pogba opet cemo da valjamo neki gol na silu.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sto ga ne otpuste onda?
                            Zbog višemilionskog iznosa koje moraju isplatiti u slučaju prevremenog raskida saradnje.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ako igra, to je jos jedna sramota Murinja. Imamo Freda, Pereiru od napadackih veznih opcija, ali je brat rekao da ne moze trenutno da ih koristi. Tako da, ako ne igra Pogba opet cemo da valjamo neki gol na silu.
                              Radije bih stavio i neko dete tu nego Pogbu trenutno. Treba da ga izbaci iz tima totalno.

                              Mnogo ću se razočarati ako ga vidim u prvih 11 sutra. Pogotovo posle onih izjava Murinja pre neki dan.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mnogo više novca će izgubiti ako ostane Murinjo i završe na 8. mjestu nego li ga sad otpuste.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X