Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko je Lukaku od zenita, ima on jos 3-4 godine da pregazi do zenita.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Mislim da je on tehnicko-fizicki dostigo svoj zenit, mada je veliki radnik, profesionalac i opsednut je napredovanjem.
      Ali baš zbog toga mislim da moze da napreduje razmišljanjem na terenu.

      Pre neki dan je izjavio da gleda dosta snimke Hugo Sancheza, Chicharita i Cavanija što se tiče kretnje u šesnestercu

      Comment


      • skoro 50 metra za 4 sekunde


        https://twitter.com/RameshMUFC/statu...05750853042177


        bio u timu u 100 meceva od poslednjih 102 mečeva Uniteda.

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Mislim da je on tehnicko-fizicki dostigo svoj zenit, mada je veliki radnik, profesionalac i opsednut je napredovanjem.
          Ali baš zbog toga mislim da moze da napreduje razmišljanjem na terenu.

          Pre neki dan je izjavio da gleda dosta snimke Hugo Sancheza, Chicharita i Cavanija što se tiče kretnje u šesnestercu
          Razumevanje i intuicija mogu jos mnogo da napreduju. Fizicki mislim da nije dostigao vrhunac i da ima jos mesta za napredak iako je plafon blizu.

          Originally posted by Busby Babe View Post
          skoro 50 metra za 4 sekunde

          Strasan trk Rasforda, ali meni je ovde mnogo fascinantnija Marsijalova kurcobolja koja svakim korakom sve vise jaca a klimaks dozivljava u trenutku kad vidi Pogbu kako ga pretrcava u pokusaju da postigne pogodak.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Opet se aktivirala prica Real i De Hea... Vracaj fax na mjesto

            Sto se tice Dibale, ne bih se cenjkao, 150 miliona ako treba. Juve ako dobije takvu ponudu mislim da nece previse zatezati, nacice oni za te pare 2-3 dobra igraca. Jos ako Napoli, Roma, Inter uspiju da zavrse ispred njih eto remonta Juvea a trebace im para, Iguaina nema sande da utope ni za 20 miliona vise a i odbrana je stara, Dibala se namece kao opcija. Da nije debeli i njemu agent?


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Daleko je Lukaku od zenita, ima on jos 3-4 godine da pregazi do zenita.
              Ako mene pitas ovo je apsolutno njegov fizicki maksimum. Niti moze biti brzi, niti moze biti snazniji od trenutnog nivoa. Moze napredovati kod razumijevanja igre, brzeg oslobadjanja lopte, prvi dodir cak nije toliko ni los ponekad, iako je cesto los, a najvise moze napredovati kod gradjenja lopte. Ipak nije on tehnicar i nikad nece biti, kako vrijeme bude prolazilo i budu ga fizikalije izdavale jos veci ce pad biti u njegovoj igri. Ali jeste radnik i jeste posvecen, uz dobar rad moze trajati jos 4-5 godina na ovom nivou sigurno, ali da mislim da je ovo njegov maksimum, odnosno zenit, svakako.

              Miki, Rajola mu je agent.
              sigpic

              Comment


              • Dibalica>Grizos uvek. Al opet i on je poluspic/desetka, ni njemu nije mesto na levom krilu, 50% igraca tamo.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Zabrinjavajuce mi je ponasanje Grizmana kako na terenu tako i van njega ove sezone, previse prica i koketura sa svima i vise ga ima po frizerskim salonima nego u 16m da radi svoj posao. Apsolutno sam za njegovo dovodjenje ali ako se otvori prostor za Dibalu, uvijek Dibala>Grizman.

                  Bilo bi pretrpavanje igraca na tim mjestima ali sam ipak za to da se ima i WC igrac u timu, jebes kvantitet kad nema kvaliteta a Dibala je WC igrac 1/1 a jos ce da napreduje

                  Nego trebao bi Zoze sutra da odmori Matica a isto tako da ne rizikuje sa Pogbom, Felaini i Erera nek pocnu a moze i mali Skoti


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment





                  • Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Koliko je Zlatan monumentalna fudbalska pojava. Saigraci ga uglavnom obozavaju jos vise od navijaca. PSZ odavno ima zvijezde, Verati je jedna od njih svakako pa kad je odlazio Zlatan samo sto nisu plakali, na celu sa pomenutim Markom. Krivo mi je sto nije dosao Maksvel koji mu je najbolji prijatelj. Sto je najjace i sad bi vjerovatno vise uradio na lijevom beku od ovoga sto imamo, ali bi prosle sezone sigurno uticao dosat i na svlacionicu i samopouzdanje ostalih igraca. Bice strasan trener jednog dana, nema sumnje uopste. Za razliku od Murinja ima mnogo manji ego, masu glumi ali je u stvarnosti sve potpuno drugacije s njim i sve je ovo sa lavovima, Bogovima, pretencioznim izjavama manje-vise samo sou. ALi ipak postovanje koje ima kod saigraca je nesto sto se ne nalazi lako.

                      Kakve su samo figure prosle kroz Junajted, ali pravog divljenja na kraju i nije bilo toliko, Kantona po strani, on je bio otac, ali u ovom novijem dobu Skols je nekako broj jedan sto se toga tice bio ali on je bas uvijek bio atipicna zvijezda, tihi ubica. Runi je ogroman, monumentalan fudbaler bio za Junajted, ali nikad pravi vodja i uzor. I kad je nosio traku nije bio glavni i vodja na terenu. Mozda Ferdinand je imao to postovanje i liderstvo, Gigs je sve sjebao sa najgorim potezom koji covjek ikad moze da napravi. Bekam ima armiju navijaca, ali uticaj kod samih igraca pitanje je koliki je bio, posebno u Juanjtedu kad je otisao, a ostali su Skols i Gigs, a tu je bio i SAF da se pobrine da se bez svakoga moze. Kin je bio velikan, uz Skolsa on je veznjak kakav se vise ne nalazi, da nije zavrsilo kako je zavrsilo on bi bio Bog i batina u klubu i dalje na neki nacin. Zlatan to mozda bude ako posle zavrsetka karijere postane Murinjov asistent npr, pa onda i trener, a prica se o tome vec neko vrijeme. Jer ima ono sto npr. Zidan ima, divljenje drugih fudbalera, a onda je lakse kontrolisati svlacionicu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako mi je milo sto su Smoling i Zoze raznijeli onu budalu od Sautgejta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kako mi je milo sto su Smoling i Zoze raznijeli onu budalu od Sautgejta.
                          O cemu se radi?

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Pa prenose tabloidi da su ga uvatili sinoc nedje iza coska.. Kazu drzao ga Smoling dok mu je Zoze palio samare. Jos niko nije zvanicno potvrdio, ali se provlace glasine da je cijela frka nastala zbog svadje oko eskort dame

                            Comment


                            • Originally posted by Baka View Post
                              O cemu se radi?

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                              Sautgejt nije zvao Smolinga sad u repr, jer je hteo da ima stopere koji su dobri sa loptom, da napadi pocinju iz zadnje linije. Rekao je Sautgejt nesto u fazonu, Smoling to ne moze, znamo mi koje on kvalitete ima.

                              sigpic

                              Comment


                              • baš sam klinac bio kad je bilo evropsko '96, ali se dobro sećam, od tog prvenstva sam navijao za Engleze (sad protiv njih), i ti penali protiv Nemaca.
                                Prilazi Sautgejt da izvede penal, a to prvenstvo sam prvi put čuo za njega, i tačno se videlo da promašuje "Ovaj izgleda kao neko ko će da promaši"

                                Comment

                                Working...
                                X