Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozil ne namjerava da produzi ugovor ali Barselona ce ici po njega izgleda. Sta znam, danas je npr. zgazio, kad bi tako igrao konstantno trebalo bi ga mozda dovesti vec u januaru, a prodati Mikija. Ili ponuditi Mikija Arsenalu, zasto da ne, Arsen ga je i prije zelio.
    sigpic

    Comment


    • Glava igra, koljeno samo treba da prati



      sigpic

      Comment


      • Originally posted by CoaDevil View Post
        Brine me Lindelof. Ne zbog njegovih igrackih sposobnosti, vec zbog samopouzdanja. Taman krene da igra dobro i onda se oklizne onako... decko stvarno nema srece
        A nije i da rastura igrackim sposobnostima...
        sigpic

        Comment


        • A kad se kaze da je krenuo da igra dobro, misli se da je odigrao utakmicu gde je Svedska izbacila Italiju?

          Meni se zamera da sam previse optimista, nekad i pristrasan, kad su u pitanju novi igraci Uniteda, ali za ovog momka stvarno mi ne uspeva ni sebe da ubedim da je neki legit igrac.
          Ko zna, mozda Mou vidi u njemu nesto, i mozda je to igrac koji kad napravi i neki odredjeni napredak odjednom krene da igra bolje. Videcemo...

          Ali ovo je lose. Okrece mi se dzigerica kad se naslucuju neka desavanja u kojima potencijalno moze da ucestvuje, ili da bude blizu lopte.
          Stvarno sam se iscimao odmah kad je onaj lik proso po desnoj strani i kad sam video da ce da se desi centarsut a Lindelof treba da brani to.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Rotacija napred je kul, al svaki put kad vidim Matu, Rasforda i Marsijala kako sva trojica istovremeno bleje pet metara od leve aut linije, umre mali panda. Bio masakr pandi protiv Njuke.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Rotacija napred je kul, al svaki put kad vidim Matu, Rasforda i Marsijala kako sva trojica istovremeno bleje pet metara od leve aut linije, umre mali panda. Bio masakr pandi protiv Njuke.
                Jedan od boljih komentara koji sam procitao u zadnje vreme. Cuj masakr pandi

                Comment


                • Ne svidja mi se uopšte izjava Murinja povodom toga što su igrali i Rash i Martial.
                  Aludira da zbog toga nismo imali balans u timu, i da smo zbog toga i primili gol i bili nesigurni a da nije kriva odbrana.
                  Do kraja sezone očekujem maks 2 puta da se ovako nešto desi od starta.
                  Sad kad se oporavio Ibrahimović, Martiala i Rashforda otpočetka teško da ćemo da gledamo.

                  Mou, uzmi digitron i saberi se, to što je Njukasl centrirao po zemlji nije neki big deal i problem, ne možeš da prodješ utakmicu da protivnik to ne uradi, tj ne bude u prilici da sa strane centrira. Problem je što si doveo štopera koji ničemu ne služi u šesnestercu osim da odmogne ostatku odbrane "Aha, ovde je saigrač, on tu pokriva" a lik se kliza po travi sa kopačkama kao da je bambi na ledu.

                  Što je najgore, on se kliza iz gluposti. Kao što sam pričao za one situacije kad ga pretrče. Ne pretrče ga zato što je spor, nego zato što je glup i ne zna da trči. Kao što je ovde glup i ne zna kako da se kreće a da ne završi na podu...

                  Comment


                  • Sve vise se prica o Daniju Rouzu, uzni ga Mou u Januaru molim te!

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • I Bejl ponovo, svi su pomenuli, znaci brifovao Vudi. Bejla ubise povrede, zbog toga ga sad ne bih uzeo, ali ono sto npr. igraju Benzema i Ronalno je deset puta ispod Gereta prije povrede. Oni vise ne mogu da se pomjere, da predriblaju igraca, ovaj barem sparta gore dolje bez ikakvih problema.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Sve vise se prica o Daniju Rouzu, uzni ga Mou u Januaru molim te!

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                        On se meni crta kao sigurica, cak mozda i neka trampa Rouz-Sou.
                        sigpic

                        Comment


                        • Digao bi nas na mnogo, ali bas mnogo veci nivo ofanzivno
                          sigpic

                          Comment


                          • Sa dovodjenjem Rouza ostala bi samo jos jedna ranliva pozicija, desno krilo. Kad bi dosao Soler ili kad bi vratili Pereiru i Rouz u zimu to bi bilo ekstra!

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Moze Perisic desno, nije problem, ali Inter nece da se prospe ove sezone, barem ne do februara. Jos su bez poraza i u borbi za titulu.
                              sigpic

                              Comment


                              • I dalje nam fali jedan vezni, barem za rotaciju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X