Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako brzi rad nogu se rijetko vidi
    Nismo ni mi ni Mou svjesni kakvog talenta imamo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Hm

      sigpic

      Comment


      • Najgore bacenih 100 miliona na CM/FM-u ikada
        Nesposoban da ode preko 6.4 već skoro 10 utakmica. Sva sreća pa mi Juve pokloni Dibalicu )))

        A što se tiče realnosti. Martial je sve! za ove stvari je bolji i od Mbappea, iako je taj vanzemaljac kompletniji i svestraniji.
        Neverovatan rad nogu
        Oko njega moramo da gradimo tim...

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Hm

          Sta je skrivena poruka ?

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • BBC: Manchester United are prepared to let Marouane Fellaini leave for nothing at the end of the season rather than sell the midfielder in January.

            Ne bih voleo da ode.

            Comment


            • Pa tih 8m je kap u moru i apsolutno nista ne znace a fali igraca na sredini terena tako da je ovo logicno.
              Meni je veca misterija zasto se nije ponudio novi ugovor Felainiju kad ga vec Mou zeli, ili jos veca misterija zasto Felaini ne zeli da potpise novi ugovor.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • U 1. mjesecu je teze naci dobro pojačanje za sredinu terena pa bolje ga pustiti besplatno i onda dovesti nekog


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • MAGIC BITCH, MAGIC

                  https://www.instagram.com/p/Bbg9g0ngKuY/

                  https://twitter.com/SupremeRashford/...34358909358081


                  kako su fascinantni obojica, slicna visina i brzi obojica a opet mnooooogo drugaciji igraci.
                  ma koliko da je Rashford savrsen da se obozava, ima taj Rendall mica golden boy izgled, rodjen u Manchesteru, ja nekako ne mogu da ne obozavam najvise Martiala. Slab sam na njega, hodao bih po vatri za njega

                  I da, neverovatno je kako nikad niko neće biti kao Zuba Ronaldo. CR i Messi imaju vece karijere, ali niko nece biti taj fenomen i ta senzacija i inspiracija kao Zuba. On je i dalje glavna inspiracija danasnjim klincima. Rashford i dalje gleda njegove klipove. I on i Martial i Mbappe i Neymar... Iako nisam navijao za njega ni u repki ni u klubovima, Luis Nazario da Lima je najznacajniji simbol modernog fudbala.
                  Nicije ime se nece toliko i na taj nacin cuti sa usana malih klinaca koji na ulici dok vode loptu sebe hajpuju "Ronaldoooooooo". Simbol fenomenalnosti u fudbali. Kakav crni Ronaldinho....

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Pa tih 8m je kap u moru i apsolutno nista ne znace a fali igraca na sredini terena tako da je ovo logicno.
                    Meni je veca misterija zasto se nije ponudio novi ugovor Felainiju kad ga vec Mou zeli, ili jos veca misterija zasto Felaini ne zeli da potpise novi ugovor.

                    Tapatalk
                    Mozda zato sto ce Mou put Pariza na leto,ali samo kazem mozda,i da je mozda bas on zatrazio da ga ne daju nikom ,jer ga zeli,a njima 8m gore -dole

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      MAGIC BITCH, MAGIC

                      https://www.instagram.com/p/Bbg9g0ngKuY/

                      https://twitter.com/SupremeRashford/...34358909358081


                      kako su fascinantni obojica, slicna visina i brzi obojica a opet mnooooogo drugaciji igraci.
                      ma koliko da je Rashford savrsen da se obozava, ima taj Rendall mica golden boy izgled, rodjen u Manchesteru, ja nekako ne mogu da ne obozavam najvise Martiala. Slab sam na njega, hodao bih po vatri za njega

                      I da, neverovatno je kako nikad niko neće biti kao Zuba Ronaldo. CR i Messi imaju vece karijere, ali niko nece biti taj fenomen i ta senzacija i inspiracija kao Zuba. On je i dalje glavna inspiracija danasnjim klincima. Rashford i dalje gleda njegove klipove. I on i Martial i Mbappe i Neymar... Iako nisam navijao za njega ni u repki ni u klubovima, Luis Nazario da Lima je najznacajniji simbol modernog fudbala.
                      Nicije ime se nece toliko i na taj nacin cuti sa usana malih klinaca koji na ulici dok vode loptu sebe hajpuju "Ronaldoooooooo". Simbol fenomenalnosti u fudbali. Kakav crni Ronaldinho....
                      Moze Rasko da gleda do prekosutra ... dzaba mu. Prodje mu jedan dribling u mesec dana i odmah svi kace, dele, slave jbt vesele se!
                      Da ne govorim o neuncinkovitosti. Ronaldovi driblinzi su imali svrhu, cilj, bili su brutalno dobri, lepi za oko, ali sto je i bitnije ucinkoviti. Nakon njih on je po pravilu postizao golove ili se nalazio u velikim sansama. Rasfordovi su trosenje vremena. Jer nakon njih se dobije jedno veliko nista.
                      Last edited by Sandugp; 15-11-17, 13:49.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Auuu sto smaras
                        Posto nisi navijac Junajteda, tvoje misljenje o istom ...po milioniti put...u fan temi je nebitno.
                        Kako ti nije dosadno samo....


                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Dobro je shvatili smo Rashford je drvo, ne znam sto komentarises kad nemas nesto novo da kazes, milion puta smo procitali ovo, ok je

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Niste u tome je problem, da ste shvatili, ne bi se ponavljao. Ali nije on kriv sto ne ume. On krvavo radi i pruza svoj maksimum - trudi se - svaka mu cast. Krivi su oni koji ga velicaju potpuno neargumentovano, nerezonski i bez ili sa minimumom objektivnosti.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Niste u tome je problem, da ste shvatili, ne bi se ponavljao. Ali nije on kriv sto ne ume. On krvavo radi i pruza svoj maksimum - trudi se - svaka mu cast. Krivi su oni koji ga velicaju potpuno neargumentovano, nerezonski i bez ili sa minimumom objektivnosti.
                              Kako mislis neargumentovano, covek je bacao loptu na krov da bi vezbao anticipaciju ili tako nesto, gleda kliove Ronalda i nosi crne kopacke zbog kodeksa nekog na ulicama Manchestera. I da, gleda Ronaldove klipove, sad kad razmislim najvise me i podseca na njega, sto je i sam Ronaldo izjavio.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • za manje od 20 meseci seniorskog fudbala, ako ne racunamo letnje pauze kad se ne igra, on je barem 30,40 driblinga napravio, pocevsi da je resio gradski derbi kao dete, vrhunskim EFEKTIVNIM driblingom.
                                Ali da, prodje mu dribling jednom u mesec dana i nikad nista se ne desi nakon tog driblinga.


                                A da, zaboravio sam, Englez je. Genetski kodom mu je zabranjeno da ume fudbal. Mora da je to...

                                Comment

                                Working...
                                X