Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogli bismo konačno imati osvajača SP u ekipi, prvi put od 1966. (to je bio za sad i jedini put). Ne brojim igrače tipa Mate koji su u tom trenutku igrali za drugi tim.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Izgleda kao sranje izvor, iako bi bilo sjajno, ja sam totalno za
        sigpic

        Comment


        • Ovaj se pominje već par sezona.

          Comment


          • Odigraš pristojan turnir i odma kreće bombardovanje i špekulacije kom jatu da pristupi.
            Od Lozana nisam zapazio ništa više no da se radi o školovanom kadru koji bi u nekom momentu mogao biti Murinju od koristi.
            Moje mišljenje da smo popunjeni solidno na njegovom radnom mestu...

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Lozano je momak od kog i u Holandiji i u Meksiku očekuju mnogo. E sad koliki su njegovi realni dometi...
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Odigraš pristojan turnir i odma kreće bombardovanje i špekulacije kom jatu da pristupi.
                Od Lozana nisam zapazio ništa više no da se radi o školovanom kadru koji bi u nekom momentu mogao biti Murinju od koristi.
                Moje mišljenje da smo popunjeni solidno na njegovom radnom mestu...

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Momak je pregazio sezonu u PSVu, nema to toliko veze sa Mundijalom, Mundijal ce mu samo povecati cijenu.
                sigpic

                Comment


                • Koliko je Eredivizija reper velikog kvaliteta.
                  I Keža bio Bog i batina na Filips stadionu pa znamo kasnije odvijanje njegove profesionalne karijere.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Romero, Grant, Pereira, O’Hara

                    Bailly, Smalling, Blind, Shaw, Fosu-Mensah, Darmian, Valencia, Tuanzebe, Dalot, Mitchell

                    Mata, Pereira, Herrera, McTominay, Garner

                    Sanchez, Martial, Gomes, Chong

                    Trenutni roster koji sutra u Karlingtonu javlja se šefu Murinju na prvu prozivku.
                    Srećno momci

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Pol Skols bez dlake na jeziku

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Nidje veze, Engleska ne igra ni blizu kao Siti, ali ni blizu. Nemaju nikakvu kontrolu na sredini, nemaju sanse iz izgradjenih akcija, najopasniji su iz prekida i vazduha, ako je Skols to rekao onda mnogo jede govna.

                        Prije ce biti da igraju kao Konteov Celsi pretprosle sezone, to bi imalo logike da je izjavio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da je legendarni veznjak mislio na defanzivni red Albiona.
                          To se i spominje u tekstu.
                          Sada, da igramo atraktivno ko komšije sa Etihada, nije baš slučaj...

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Verujem da su Murinjo i Vudvord bili malo agilniji oko Ronalda ne bi bilo iznenađenje oko Portugalčevog povratka u stari dres.
                            Ovako, nismo pokazali dovoljno želje za trku oko potpisa jednog od najvećih i sada iluzorno pisati "šta bi bilo kad bi bilo".
                            Nimalo nisam oduševljen kako se odvija letnja pijaca u našem dvorištu. Fred relativno anoniman za nivo fudbala koji ga očekuje. Bivši Portov bek tek treba na dokazivanje. Za sada mršavo od giganta kome jedini cilj povratak na engleski prestol.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Kada bi birao između Ronalda i Bejla, prije bi izabrao Bejl i ako se ne desi nešto slično, to je samo pokazatelj da klub više nije jak, koliko mnogi pokušavaju prikazati.

                              Poslano sa mog MI 3W koristeći Tapatalk
                              I ain't psycho but my life is.

                              Comment


                              • Iskreno navijao sam da CR obuče nanovo naš dres, sada, koliko sam bio optimističan, ne baš...
                                Isto osećanje obuhvata me povodom slučaja Bejl. Postoje izvesni nagoveštaji ali osim koketiranja kluba i samog Velšanina ništa više. Čak sam uveren kako Bejl ostaje predvoditi neki novi Real Madrid.
                                I meni sve jasnije kako klub nije toliko jak, izgubila se pregovaračka moć pošto nas na keca odbijaju oni najbolji. Nismo toliki magnet za asove.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X