Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa mi smo sa Van Galom prosli tu 3-5-2 egizibiciju, nema potrebe da kroz taj horor prolazimo ponovo. Ali ovo sto Dzons radi je stavrno nevjerovatno, bas sam ga pomno pratio kad je lopta na sredini bila kod igraca Rostova, on je uvijek barem korak iza linije, prosto nevjerovatno. Sjetite se Barnlija i sta je radio sa ofsajd zamkama, nerealno je da stoper ne prati liniju kako treba, nikad maltene.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Meni samo nije jedno jasno, ovo ce da se gura, a u PL mora da izlazi najjaci tim, isto kao i u FA kupu ali dobro to cemo u ponedeljak da prekrizamo, zar ti nije lakse da zavrsis posao posle prve utakmice, a sto je najgore on i kad ga zavrsi opet u revansu izbaci najjaci tim, potpuno nevjerovatno. Jos jedan gol danas i revans je formalnost i mogao bi da izvede kombinovanu ekipu. Ovako za nedelju dana ponovo najjaci sastav i to tri dana posle Celsija.
      Nema veze, odmorio je većinu igrača koja igraju u ponedeljak. De Hea,Valensija,Baji,Kerik,Mata,Rašford,Marsijal. (možda i Šou počne tamo ko zna). Ibra i onako suspendovan, Erera nije igrao protiv Bornmuta. Jedino nepotrebno umaranje Pogbe ostalo ne vidim šta je problem.

      Comment


      • Problem je sto za manje od nedelju dana treba odigrati tri utakmica, sve sa prvim timom. Celsi, Rostov, Boro.
        sigpic

        Comment


        • Ja se plasim Murinjovih suludih kalkulacija u nokaut fazama. Da ih se ne plasim, rekao bih da je najpametnije baciti ligu niz vodu jer su vece sanse da cemo se dokopati EL trofeja preko Selte, Salkea i Rome nego cetvrtog mesta preko utakmica sa Sitijem, Celzijem, Arsenalom i Totenhemom(jedino Celzi kuci).
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Pa protiv Čelzija igraju ovi koje sam nabrojao (bar većina), a protiv Rostova opet možeš odmoriti par igrača. Ako protiv Čelzija krene katastrofa opet vaditi glavne igrače, protiv Rostova ih vaditi ako obezbijedimo prolaz u prvom poluvremenu. Nije ovo strašan raspored toliko, mart je ok. Mene brinu april i maj i silna gostovanja rivalima (plus ako prođemo i LE u isto vrijeme) ovo sad se može izgurati.

            Comment


            • Bez bekova ne igra se nikakav fudbal, posebno ne ovaj moderni. A mi igramo 90% sezone sa samo jednim bekom, Valensija.

              Comment


              • Posle onog mucenja danas gledam pregled Liona i Rome, potpuno druga dimenzija fudbala. Njihovi navijaci svjesni nisu sta ce se desiti ako prodje Mancester i zrijeb ih ukrsti, na ovaj fudbal odma mogu da zaborave, sut do dva i to je to
                sigpic

                Comment


                • Mučenje je igrati u Rostovu za svakoga, Atletiko izvukao 1-0 pobjedu a Bajern izgubio tamo.

                  Comment


                  • Roma midfielder Radja Nainggolan has admitted a move is possible in the future but insists he is happy at the club at this moment in time.


                    Vudvarde, molim te. Molim te.


                    Zamislite Radju kako nalece na one voleje koje Erera salje u poslednje redove istoka i zapada. :fap:

                    Plus, Radja mi izgleda kao neko ko bi isamarao dab iz Pogbe.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Taj ce kod Antonia, mi da se sutiramo u zadnjicu ako dovedemo Bakajoka, mada nesto imam osecaj da cemo capiti ispod radara Tilemansa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kad smo doveli Pogbu mozemo svakoga

                        Comment


                        • Slepac Konte. Pre par meseci sam fapovao na sredinu Verati/Radja/Pogba a od tad se ova dvojica dovode u vezu samo sa Celzijem.

                          Iskreno Tilemansa nisam nikad gledao van youtube-a, uklopio bi se u onaj moj scenario od pre neki dan - veznjak koji zna da ga mune. Ali mi deluje nekako previse napadacki orjentisan za osmicu.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Murinjo je i dalje glavni sto se tice privlacenja igraca, odnosno jedan od glavnih. Ipak pitanje je koliko je Naingolan realan, a ipak on ulazi u 30. brzo, ceka se poslednji veliki ugovor. Ako ga nekim slucajem izdaju fizikalije za par godina onda ce biti zajebano i za njega i za klub koji ga je doveo, jer ko ga god dovede to ce biti za ogromne pare i dace mu ogromnu platu. Ovako imas Kesija koji ce se sam spakovati sa sve masnicom, Fabinja isto i Bakajoka koji je vise nego realan. Ja bih svakako najradije Naingolana ali mi moramo holdera naci, mozda Verati i neka suluda ponuda. Da se iskoristi i Zlatan ako ostane.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja na sredini terena kao naše pojačanje priželjkujem kokea ako je to imalo moguce


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Verratti ce da zamjeni Iniestu u Barceloni.

                                Comment

                                Working...
                                X